Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky tak to potom vyzerá, že keď zmením priezvisko, tak tú občianku si nevybavím ani do svätého dindi, lebo neviem ako to poriešim s malou asi ju odovzdám tomu vrátnikovi na polícii nech ju stráží kým budem čakať v rade :-D. Neviete kde v SNV požičiavajú návleky na stoličky a iné svadobné ozdoby?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj susana28, tak to sa mam asi na co tesit co sa tyka toho obcianskeho, inak co sa tyka navlekov tak v informatore mesta je jedna pani a vraj ma tam vsetko co treba na vyzdobu teda aj navleky, ja som jej nevolala lebo my mame navleky priamo v hoteli tak dam ti aspon telefon 0904 548 475
Odpovedať
Aj my máme navleky v hoteli, ale ja by som chcela do kostola ešte na stoličky vďaka za číslo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivankaja nemas zaco dufam ze ti pomoze a ze to bude mat potom daj vediet
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja sa pripájam k debate o bižutérke v Jednote - tá "ochotná" predavačka sa ani neotočila, keď som sa jej pýtala na niečo, čo som chcela kúpiť, a to som tam bola asi tretí krát, takže predtým to nebol u nej zlý deň, ona je taká zdutá asi furt. Chodila som aj do solárka, som blondína s bledou pokožkou a pekne ma chytilo - oplatí sa ísť, no opatrne zo začiatku - bacha na to, či majú nové trubice - pýtajte sa, lebo je veľký rozdiel 5 minút pod slabými a 5 minút pod silnými trubicami... Mňa takto jeden šikovný chlapík pripiekol, som sa začala lúpať, ale prešlo to a aj tie biele zlúpané miesta sa mi potom vyrovnali s farbou okolitej nezlúpanej pokožky, a to som bola asi už na 5 -ty krát.
Odpovedať
a kam si chodila janoko do solárka?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivankaja,tam asi nedojdeš - v Plzni x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale dostala som tip: pasáž korzo - pri reštike Korzo, bývalá rešt. Fontána, tam ale sú vraj silné "opaľovadlá", takže opatrne...
Odpovedať
no to by som asi fakt nedošla :-D
Odpovedať
Pre Susanu28 - návleky aj čokoľvek iné ohľadom výzdoby vybavíš u pani Evky Servátkovej. Má agentúru v Sintre. Volá sa ES AMADEUS.Nám bude robiť komplet výzdobu sály, autá, aj kostola. A práca s ňou je fakt super. Je to žienka plná nápadov. A vlastne dokáže vybaviť všetko okolo svadby, čo ti ešte chýba. Má aj vlastnú stránku ešte nedokončenú ;-) . Ak chcete, napíšem vám do Ip, aby som nerobila reklamu :-D A ešte mám dotaz na "milú" pani predavačku v bižutérii v Jednote. Je to jedna zdutá, neochotná ženská, ktorá so zákazníkmi debatuje - tak cez zuby. Bola som tam predvčerom. A tá jej ochota... a spôsob jednania so mnou - ako s 13ročnou. V živote má už tam neuvidia.
Odpovedať
Profilova fotka
Lýdia - ďakujem za tip na tú milú žienku ohľadom návlekov. Hneď som jej volala, takže výzdobu sály mám v suchu. Dohodli sme sa bez problémov aj mi to osobne vyzdobí tak som rada. zuzu1111- aj tebe ďakujem za typ na tú babenku zo sintri, ale keďže som volala už tej druhej pani a ona bola taká milá tak ju nechcem odvolať. Ale predsa niečo ešte nemám - výzdobu na autá kde zoženiem a vlastne aj auto na svadbu. Nemáte kontakt na nejakú dobrú požičovňu, chcela by som niečo luxusnejšie.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzu1111 - ešte k tej predavačke z bižutérky. Tá má fakt v sebe iskru :-D . Nuž čo ak ten nadržaný chlapík je fakt jej manžel, tak sa ani nečudujem, že je ako mechom udretá :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Babenky, dajte mi ešte typ na spoločenské šaty tu v SNV ale preboha kde majú aj 34.. Teda konfekčné číslo 34.
Odpovedať
Profilova fotka
typ nie ale tip áno. Fakt zvažujem že pôjdem na ten obrad v nejakých pekných civilných šatách.
Odpovedať
Profilova fotka
Nóóó spišiačky vidím, že si píšem sama so sebou a to je ako by som trpela samomluvou. Tak sem mrknem trochu neskôr teda ak nezaspím.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nejako som to nepochopila hladaš svadobne šatyčky? ak ano možem ti požičat moje ale nechcem ich predat račej za par korun požičiam
Odpovedať
Profilova fotka
Antoniab - tak áno hľadám svadobné šaty. Ak nie tak spoločenské v bielom alebo zlatom. Ide o to, že sobáš budeme mať len civilný a celá paráda so svadobnou hostinou bude trvať tak od pol tretej do ôsmej večer. Ide od že na druhý deň má svadbu zas môj brat - dvojička. A neviem ale nechce sa mi platiť nekresťanské prachy za šatky z požičovne a ešte kupovať ďalšie spoločenské na brachovu svadbu. A čo sa týka tých svadobných tak váham aj kvôli nášmu osemmesačnému drobcovi, či okrem seba "neufúľa aj mňa".
Odpovedať
Profilova fotka
Susi,ja som bola minule v KE a tam mali krasne spolocenske saty bielej farby na Hlavnej ul. Ale to si asi nebudes moct dovolit lietat po Kosiciach s tvojim prckom. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ľudia, keby ste videli, ake zaplavy na Fercakoch. Vcera sme do pol dvanastej tahali vodu zo susedovej pivnice...a som sa bola pozriet v Hute na nasu restyku....no hruza!!!Mu tam zobralo jeden mur, ktory bol medzi potokom a jazierkom...a sa modlim, aby mu most nezobralo...pomoooc!!!a hlasia este dazd :-( :-(
Odpovedať
Pata31 to mi je ľúto, dúfam,že prestane pršať , už na sobotu hlásia celkom pekné počasie, snáď Vám to výjde, držím Vám palce, a ako to prežívaš, že už máš len dva dni do svadby? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pata,Janoko - drzim vam zajtra palce,nech mate pekne pocasie a nech to ubehne podla vasich predstav. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky. Včera som už nemala energiu poklebetiť si s vami. Tak vás chcem spoň pozdraviť. Milá Janoko a Pata, podobne ako mrka aj ja vám želám nielen pekné počasie ale hlavne nech tento veľký deň dopadne podľa vašich predstáv a dlho budete naňho spomínať. V sobotu budem na vás myslieť, tak sa drže kočky.
Odpovedať
Ahojte kočky, aj ja vám držím palce hlavne nech sa to počasie aspoň troška umúdri, a nech vám všetko výjde podľa vašich predstáv, držte sa pa pa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pripajam sa k babam, vsetkym ktore mate zajtra svadbu zelam aby ste to prezili s usmevom na tvari a v pohodicke, bez stresov a nervozity, budem na vas mysliet tak uzite si to.
Odpovedať
Profilova fotka
ĎAKUJEEEM!!! :-)
Odpovedať
Akurát som rozprávala s mamkou , lebo som v práci a moja kámoška je mamkinej kolegyne dcéra má zajtra u nás svadbu a mali objednané auto hummera a oni im včera volali,že auto nebude lebo ,že je pokazené, za 50 000,- Sk a tí sa k tomu postavia tak,že auto nebude tak by ma porazillo asi ]-( To sú tie naše úžasné služby. Ale nechcem Vás tu stresovať, rovno pred svadbou. Tak sa ospravedlňujem, dúfam,že budete mať len super zážitky ináč ja sa už tiež veľmi teším, akurát som v nočnej tak si robím menovky :-D
Odpovedať
Kočky budem sa opakovať, ale nech vám to dopadne podľa vašich predstáv, užite si svadbičku. Potom napíšte, ako všetko dopadlo..... a tiež sa teším sa na fotečky. Ivankaja - hm menovky, my sme začali pracovať na našich, ale stále nevieme kto príde naisto a kto nie, takže to je tak ťažko robiť. Dali sme si termín, že na konci júla obvoláme všetkých, ktorí sa ešte naisto nevyjadrili a dáme im poslenú možnosť povedať, či prídu alebo nie. Aby sme mohli urobiť aj nejaký zasadací poriadok, lebo pri takom počte ľudí do nebude sranda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, ďakujem moc :-) potom napisem,ako bolo. Bru noc...idem sa pokusit zaspat
Odpovedať
Profilova fotka
Babeny, všetkým Vám ďakujem, držte prstíky!!! Som úplne totálne vyklepaná a najsamvecej šťastná!!! PATA31, prajem všetko krásne Tebe, nastávajúcemu a celej tvojej rodine krásny deň a fantastickú zábavu. Tak nech sa Vám zadarí celý život! Nech sa NÁM zadarí obom... (Šickim štyrom... :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravia Vás manželia Mrlianovci!!! PATA31, dostala si odkaz od jednej Vašej "hosťky"? Poznala som ju podľa farby pierka.Ste mali motorkárov na svadbe? Bo akurát odchádzali od radnice, keď som začala vravieť, že sa chcem na motorke fotiť... Tak čau
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?