Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej je to dobre ze sa to robi, ved zalezi kto ako chce, joj aj ti trocha zavidim ze uz sa ti to takto blizi mne este taky mesiac a pol zostava, ale stresuje asi kazda ved to k tomu patri.
Odpovedať
Profilova fotka
Ta už ľem tydzeň...
Odpovedať
Profilova fotka
Nám bude robiť tortu jedna pani zo Smižian, podľa predlohy, čo si prinesieme. Tiež nám ponúkala atrapu, t.j. polystyrénová maketa obalená a ozdobená "živým" materiálom - marcipán a krém, ale chceme tortu pokrájať ba svadbe, takže tak... A neviem sa rozhodnúť, či bielu alebo tú fialkovú - viď album príprav. Mňa už chytajú tie také motýliky v brušku, keď si na to spomeniem... Sa feeest tešííím!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Pata31 : s pierkami pre hostí som sa inšpirovala u Teba. Prepáč a ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Janoko, tak to som rada, ze si sa inspirovala odo mna :))))))) Dnes som bola skusat make up, tak budem mat take zlato-oranzove tiene, aby som ladila celkovo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janoko, pozrela som si tvoj album, ty si si skusala tie isté šaty ako ja :-) len ja som si nakoniec vybrala zo salonu nad csob. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nad CSOB mali len šaty s ramienkami a neboli ochotní mi prirobiť rukáviky a ja bez nich a ani s bolerkom nepôjdem. Bolerko mi zakryje celé plecia a keď mi bude horúco, musím ho dať dole a ja mám ovisnutú kožu na ramenách, takže preto chcem rukávy - iba také aby bolo... nič vidno nebolo...Ja som videla na Tebe "naše" spoločné šaty s Jasmin, ale mne sa fakt nepáčili.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja idem vo štvrtok 24. na obočie, tak snáď mi povie, čo so mnou bude robiť, ako ma nalíči... Čo jedno ale hlavne chcem, aby mi pekne zvýraznila oči.
Odpovedať
Profilova fotka
baby kde ste? čo už ste všetky pod čepcom?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ja som tu
Odpovedať
Profilova fotka
Lydia ahojky. Na tomto fore som aj s cestou asi týždeň :-D takže ma uveď do obrazu. Teba to kedy čaká? No myslím svadobný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Susana! Aj ja som tu 8-) Inac, ked si podrzis chvilku mysku nad fotkou, tak ti ukaze, kedy ma svadbu dotycna :) a ty sa kedy chystas vydavat?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj pata, takže už som si doplnila údaje o svadbe. Takž ja prídem o slobodu :-D 22. augusta 2008, čo je piatok. Ešte šťastie že to nebude piatok 13. :-D . Paťa ale keď tak pozerám, no teba to čaká v sobotu. Neviem ako ty ale ja by som už bola asi s nervami v koncoch. Kde budeš mať obrat a hostinu?
Odpovedať
Profilova fotka
No vsak ja uz mam nervy, ale sa snazim velmi nenervovat, lebo to tiez nie je dobre...proste sa snazim nemysliet na ten obrad a ze tam pride kopu ludi kvoli nam...jaj, uz mam nervy :-| :-D radsej myslim len na to, co este treba kupit a vybavit...no a obrad mam na radnici o 16:45 a hostinu v Novoveskej Hute. Tak ty to mas za mesiac...prejde to raz-dva, tak ako aj nam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pata ty si z huty? Ja mám rodinu v hute. A kde v hute máš hostinu u Poľovníka?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som z Fercakov. Nemame u Polovnika (brat tam mal svadbu asi pred 11 rokmi :-) ) My mame v tom novom hotely za futbal.ihriskom. Zatial funguje len restyka na akcie, hotel este nemaju dokonceny. Inac je tam veelmi pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
susana28: ako uz asi vies mame to 6.9 je to este troska casu ale aj tak ked si na to pomyslim...
Odpovedať
Profilova fotka
na Patinom mieste by som asi bola uz riadne klbko nervov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kocky dnes sa idem nastriekat tym bronzom na telo aby som si to vyskusala ci to bude vhodne aj na svadbu, lebo mna slnko velmi nechyta a bojim sa ist do solarka, tak vam zajtra napisem ako vyzeram :-p
Odpovedať
Profilova fotka
pata, no my sme chceli mať v tom hoteli, len som si nebola istá či bude k dispozícii. Lebo viem, že tam bola aj pár potýčok a hotel bol už aj párkrát zatvorený. Tak preto. Baby a koľko máte rokov. ja som mala 30. Lýdia neboj veď aj tebe to zletí. A ty kde máš svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam dost blbo opalene plecia...jak som nosila tricka bez rukavov, tak ruky hnede a plecia belsie...a saty budem mat bez ramienkov...tak rozmyslam, ze si tam dam trochu pudru...kupila som si na trhoch egyptsku hlinku, je to celkom fajn a ze vraj aj vodeodolne a pod., tak to by mohlo drzat...co poviete?
Odpovedať
Profilova fotka
susana28 ja mam svadbu v hoteli Cingov je tam krasne prostredie aj hotel je pekny bola som tam sesterke na svadbe tak som si to dopredu obhliadla.
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat v stredu 27
Odpovedať
Profilova fotka
Baby tak po poriadku. pata ma svadbu na radnici, ja detto a lýdia ak 27. v stredu tak to je tiež na radnici? A ináč v hoteli činogov bude mať svadbu môj brat dvojička a to 23. augusta. Tak je to správne ja 22 on 23. Aspoň teraz ho predbehnem, lebo on sa narodil 5 min. skôr ako ja, tak mu to vrátim a teraz budem prvá ja. :-D A pata ak spomínaš tu egyptskú hlinku, ty sa budeš líčiť sama? Lýdia a aký bronz máš na mysli?
Odpovedať
Profilova fotka
Susana, no my sme tiez mali trochu obavy, bo rozne reci sa sirili, ale sme sa s majitelom asi 3 krat rozpravali, tak nas vzdy ubezpecoval, ze to bude ok. Tak aj dufam. Inac aj tento vikend tam mali svadbu, ale nestihla som sa ist kuknut. :-| No a ja mam 25 :-) vari som tu najmladsia? =-) :-D :-D Lydia, tak blahozelam k narodeninam :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie, ja sa nejdem sama líčiť, len na tie plecia som myslela, ze si tam dam toto. Musim sa este porozpravat s mojou buducou svagrinou=kozmetickou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby a ešte že nezabudnem. Tak kde ste kupovali svadobné poháre a svadobné pierka. Viem, že baby tu spomínali jednotu a nejakú predajňu nad ČSOB. Ale potrebujem ísť na istotu, lebo s mimčom lietať po obchodoch nie je med lízať. Lýdia od kiaľ budeš mať šaty na prezlečenie a čo vás vyšlo požičanie svadobných šiat a z akého svadobného salónu.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby a kto váš bude líčiť a česať? Idete do salónu alebo prídu k vám domov? Bože ešte toľko otázok mám, tak dúfam, že vám neleziem na nervy. A pata dúfam, že hotel bude ok, veď napokon už len 5 dní, a to už sa dúfam nič nestane. Ináč akú budete mať výzdobu stolov a sály. Budete si ju robiť samé alebo ste si prenajali agentku?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si sama robila pierka a pohare som si kupila z coopu - mali tam take valentinske pohare na stojane...v podstate za babku ;-) :-) (ale uz ich nemaju) Ale pierka aj pohare som videla prave v Jednote na prvom poschodi. Nad csob je svadob.salon, kde mam saty pozicane a aj so zavojom ma to bude stat 7 litrov.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?