Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj zuzu1111 ja by som si rada pozicala svadbone saty zo salona Jasmine odkial si beriem aj svadobne saty no uvidime ci mi nejake padnu. chcela by som jablkovo zelene lebo mame bielo - zelenu vyzdobu. oblek este drahy nema, ale zrejme ho kupime pod N centrom su tam dobre ceny a myslim ze celkom dobry vyber. drahy bude mat tmavy oblek, kravatu zelenu uz ma tam kupenu a este koselu a topanky a bude mat vsetko. dakujem za info ohlade Ginka v KE lebo chystam sa do KE na nejake veci pre vyzdobu nieco uz mam ale chcem este nejake lupene na stol a pierka . treba mi nieco aj na svadobnu tortu motyliky alebo nieco podobne.
Odpovedať
Profilova fotka
pre ticu: bola som dnes v MPC a ta pani mi povedala aby som si motyliky kupila v kvetinarstve, tak som sa zatial bola pozriet v dvoch a maju tam v zelenej farbe. este sa popozeram aj v ostatnych aj v KE a uvidim ake si kupim.
Odpovedať
lydia22: tak a mne zas bolo povedané u Pacigu že nemajú žiaden problém my urobyť tie motýle z marcipánu tak neviem dúfam že tá torta sa im podarí a som rada že tam robia také šikovné cukrárky :-p
Odpovedať
zuzu1111: ahoj chcela by som sa ťa opýtať že kde sa nachádza ten obchod Ginka lebo neviem... ďakujem ;-)
Odpovedať
Ahojte, tak som konečne doma, dnes som prišla z nemocnice po týždni. Zobrali mi jeden vaječník mala som na ňom tri cysty. Výsledky sú chvalabohu negatívne. Takže som rada, len som ešte ubolená a unavená. Ale rada hlavne ,že som konečne doma. Tica: neviem či ti to ešte pomôže ale my sme mali oznámenia objednané z Izabel svadobného salónu zo Spišskej, odtiaľ mám aj šaty, je tam strašne zlatá pani. A o tie náuky my máme už všetky akurát nám chýba tá manželská etika takže toho 31.5. sa tam stretneme asi všetky, :-) :-) A čo ja viem tica paciga nepečie veľmi dobré torty, objednala si si od nich?
Odpovedať
ivankaja: ahoj tak to je dobre keď sú výsledky negatívne... :-) na a čo sa týka tých oznámení tak som si ich bola práve dnes objednať ale išla som do realitnej kancelárie M a L a tam mi urobia... takže som spokojná... a ten Paciga neviem pretože som ešte tam nedávala piecť koláče ani torty ale mamka tam má kámošku tak dúfam že to dopadne dobre a keď nie tak máme ešte jednú tortu od priateľových rodičov a oni ju dávajú piecť do Smyžian ale meno neviem.... :-( ale dúfam že všetko dopadne dobre...
Odpovedať
Ahojte kočky. Hlásim sa po dlhšom čase :-) Ginka má svoju stránku - www.ginka.sk, tam je aj adresa, aj myslím mapka, kde sa to nachádza. Ja som tam tiež ešte nebola, ale bolo mi to vysvetlené asi takto, že sa ide po Prešovskej ceste (cesta od Prešova do KE) smerom na sídlisko nad Jazerom a ešte predtým než dôjdete na sídlisko je Bytový podnik mesta Košice a niekde pri ňom je ten veľkoobchod. Dá sa vraj prejsť cez areál toho bytového podniku alebo nejako naokolo. Možno tam pôjdeme 30.5. s drahým, lebo sa chystáme do KE. Tak vám dám potom presne vedieť. Kočky a čo cukáreň Rudolf na sídlisku Mier. Máte nejaké referencie. Majú aj internetovú stránku a tam majú celkom pekné tortičky???
Odpovedať
Kočky a ešte niečo- nemáte nápad na miestečko na fotenie v prípade nepriaznivého počasia. Keď bude slnečno (čo dúfam, že bude :-D ), chceme sa fotiť vonku, už viem aj kde :-). Ale keby pršalo ??? vôbec ma nič nenapadá.
Odpovedať
A čo tak kaštieľ v Markušovciach? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky aj my rozmyslame nad Markusovskym kastieliom len si to treba rezervovat. odporucil mi to nas kameraman videla som ako to asi bude vyzerat a pacilo sa mi to.
Odpovedať
Lydka a platí sa za rezerváciu? Lebo my by sme to chceli len ak bude pršať... A platiť keď to možno vôbec nevyužijeme?
Odpovedať
Profilova fotka
tak Griger mi povedal ze sa plati vraj cca 500 korun ale musim si to zistit a rezervovat vraj sa to da niekde na Zimnej ulici pri Galerii ale kde presne to neviem,treba tam zavolat vyhladala som si cez Google a tam mali nejake tel. cislo tak skusim tam niekedy zavolat. pa
Odpovedať
Článok sa načítava...
lydi22: ahoj tak aj mi máme kameramana grigera a tiež povedal že cca 500 sk no a da sa to vybaviť pri galerii umelcov spiša tam vojdeš a tam sa popitaj oni ti poradia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tica: dakujem a ty uz si si rezervovala? alebo chces? inak na tyzden mame nauku tak nezabudni uvidime sa tam. ahoj
Odpovedať
lydia22: nie vieš čo mi sme sa rozhodli že sa budeme fotiť na Spišskom hrade a keby pršala veď sú tam aj niejaké priestory dnu kde by sme sa mohli odfotiť.... hej a ta nauka na týždeň určite sa tam stretneme len či sa spoznáme? hmm :-.
Odpovedať
aj my ideme 31.5. na poslednú náuku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to bude zaujimave, budeme sa pozerat jedna na druhu a rozmyslat kto je kto, uz sa na to tesim! to bude nasa druha nauka este nam ostavaju 2 ale do septembra casu dost. majte sa
Odpovedať
a ked sa chcete fotit na hrade, tak je potrebne to aj tam nejako zariadit? alebo len pridete ako bezní navstevnici...? :-D na hrad by som sa nechala nahovorit aj ja... aj ked je to dost casovo narocne...
Odpovedať
ivankaja ahoj my tiez budeme mat na flore. Kolko mate ludi? a ak sa mozem opytat na hudbu aku mas?
Odpovedať
ahoj spisiacka, ľudí budeme mať okolo 60, a hudbu máme biskvit z Jamníka :-) A vy by ste chceli koľko ľudí?
Odpovedať
simasi: čo ja viem treba vypisovať niejaké papiere a tak tiež asi mám taký pocit že trebá ísť do tej galerii spiša a tam sa dohodnúť... no ale odporúčam sa ísť pítať na hrad a tam vám určite povedia že ako to je s tým fotením ;-)
Odpovedať
ahoj ivankaja budeme mat okolo 110 ludi dufam ze tam nam nebude tesno.... :-) My rozmýšlame medzi biscvit a crazy z chraste. Kolko beru biskvit? a nahodou nevies kolko crazy? alebo ake ohlasy si na nich pocula. Ako dlho pred svadbou ste objednavali biskvit?
Odpovedať
110ludi na flore? a to ti dovolili?... mne povedali ze 100!!! ani o jednu osobu naviac, bezkompromisne, ze mi tu svadbu odmietnu, ze uz aj tych 100 je vela... kamoska tiez mala 100 ludi, a hovorila, ze keby nebolo teplo, a nemali stoly aj na terase, tak sa asi nepomestia... tak ja neviem...
Odpovedať
Aj mne sa zdá veľa ale kámoška má dva týždne predomnou svadbu tiež na flóre a majú 100ľudí, tak neviem ale asi to bude dosť tesné. Hudbu som objednávala ešte v septembri skoro rok pred svadbou, lebo majú toho veľmi veľa berú 8 500 a tú druhú skupinu neviem koľko berú ani som na nich nič nepočula, s týmto ti nepomôžem. Len ešte jedna vec, neviem či biskvit budú hrať ďalej, lebo chcel im jeden odísť takže musela by si sa opýtať, že čo a ako. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
JE TU NIEKTO???
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som priamo zo SNV, svadbu mám 26.júla 2008 v SNV, pracujeme aj so snúbencom v čr a aj na náuky tu chodíme. Je už takmer všetko vybavené vďaka mojim rodičom a bratovi - veď čo už ja odtiaľ obehám... A veľmi sa na to teším.
Odpovedať
tak to mas super... ja zijem v BA... mne tiez dost pomaha mamina, ale ona je dost tvrdohlava, a najradsej by bola, keby bolo vsetko, uplne vsetko podla nej... takze trosku "bojujeme" teda riadne a so vsetkym... ale dari sa mi :-D a kedze brat momentalne tiez planuje okolo svojej svadby a nechce aby sme nieco nakupovali, ci riesili spolu... tak sa musim spolahnut len na telefon a internet a zariadovat na dialku
Odpovedať
ahojte baby bscvit uz pomaly konci,hraju len do konca septembra.crezy su tiez dobry ale v Jamniku je nova skupina neviem ako sa volaju a tiez ich mozem odporucit.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my to máme v Preveze, aj kámoška ju chválila, ženil sa jej tam brat. Máme trochu problém s kameramanom + fotograf a premýšľam, či pojdeme sa fotiť aj do ateliéru, lebo ak bude krásne slnečno, tak je to podľa mňa zbytočné. Ale ak by malo pršať... Šaty mám z toho malého salóniku v dome kultúry - ta kus protekcia, bo bývalá spolužiačka, ale šaty, ktoré mám od nej mi aj skutočne najlepšie sadli...
Odpovedať
Profilova fotka
A teší ma, že sa našiel medzi nami babami aj hlop, čo si založil album a zaujímal sa o to všetko okolo viac, ako by si aj ostatné nevesty od svojich ženíchov želali. Aspoň sa mi to tak zdá...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?