Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si budem davat robit kyticu v kvetinarstve pri Sintre vraj mi urobia podla obrazku z netu aj na auto mi budu robit, vraj bola s nimi spokojna aj Lydia Eckhart tak uvidime ci budem aj ja!
Odpovedať
Ahojte dievcata, mate nejake skusenosti so zivou hudbou? alebo koho mate pripadne odporucate?
Odpovedať
My máme Biskvit hudbu živú z Jamníka sú , poradili mi ich dievčatá odtiaľto aj t.č. mi dali tu, ale veľa ľudí je s nimi spokojných, hrajú dobre. My už máme aj zaplatenú zálohu. :-)
Odpovedať
Hej cosi som uz o nich pocula... kolki su a kolko beru?
Odpovedať
Ďakujem za infošky. Lydka mi zatiaľ tiež asi najskôr zvažujeme kvetinárstvo v Sintre, ale pôjdeme pozrieť aj inde. ;-) Hudbu máme až od Bardejova (vyberal môj drahý) - Synkopy. Ak chcete kontakt, dám.
Odpovedať
Ahojte nevestičky, chcem sa spýtať, nemáte typy na skvelú vizážistku? Máte skúsenosti so živými kvetmi vo vlasoch? Vydávam sa v lete a mám strach z toho, že nevydržia...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj zuzanocka27 ja mam dobre skusenosti s vizazistkou v salone nad cukrarnou Natalka je tam aj kadernictvo a pojdem sa tam dat cesat aj malovat na vlastnu svadbu. bola som u nich trikrat a bola som spokojna make up vydrzal celu noc.
Odpovedať
No čauže som tu nová tiež som zo SNV a máme svadbu 16. 8. 2008.
Odpovedať
Ahoj tica :-) a kde máte svadbu?
Odpovedať
ivankaja: svadbu máme vo veľkom kostole v SNV a oslavu v modrej guly
Odpovedať
ivankaja: a vy kde máte svadbu a čo máte vybavené? x-)
Odpovedať
my máme v hoteli Flóra na čingove, a obrad tiež vo veľkom kostole, už len jedna náuka nás čaká 31. 5., a už v podstate skoro všetko máme, koláče z mpc, šaty mám už dávno, na prezlečenie mám tiež už šaty, aj priateľ oblek, aj topánky som si kúpila v stredu minulého týždňa, hudbu, kameru, fotografa tiež aj zálohy poplatené, už len také drobnosti, a začať kupovať alkohol atd. Oznámenia máme tiež už doma aj obrúčky. Akurát ma čaká operácia,takže teraz nič moc, len dúfam,že všetko bude ok. :-) a vy ste na tom ako? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ivankaja: no sranda lebo aj my ideme na tu nauku 31.5 to je manželska etika hejže :-) tak sa tam stretneme aj keď neviem ako vyzeráš... no a ta operácia a to čoho? tak to niejako zvládneš hádam budem držať palce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj my mame nauku 31.5 bude to nasa druha nauka kedze svadba je 6.9 tak sa tam stretneme.
Odpovedať
tak sa tam stretneme inač aj pre nás to je druhá náuka predtým sme boli na vierovke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my a to teraz v sobotu!
Odpovedať
lydia22 teraz v sobotu máte vierovku? a čo máš už na svadbu povybavované? ako ti to ide? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vierovku sme mali teraz v sobotu co bola tj.3.5 a na dalsiu pojdeme 31.5 na tu etiku a potom si to este nejako rozvrhneme do svadby. mame salu na Cingove, obrad vo velkom kostole mame kameramana aj DJ takisto saty z Jasmine, mam nakupenu vyzdobu na svadbone stoly uz mame aj vybrate oznamka len ich objednat. a ty si ako na tom?
Odpovedať
lydia 22: tak mi mame svadbu vo veľkom kostole a oslavu v Modrej guly, šaty mám z popradu a kameramana aj fotografa z Levoče Grigera už mám aj popolnočné šaty, svadobné topánky, nastavajúci má kúpený oblek, torty a koláče sú poobjednávané ale oznamka zatial nemam ale zhruba asi ake by sme chcely viem no nevieš mi poradiť že kde ich mám dať spraviť? :-| a kej farby budeš mať výzdobu? :-)
Odpovedať
ivankaja a kde ste si dali robyť oznamenia? ak môžeš tak poraď x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tica: aj ja mam Grigera z Levoce, oznamka budem mat z Jasmine odkial si beriem aj saty budu smotanove a svadobna vyzdoba bude bielo zelena. kolace mam z MPC o drahy si oblek kupuje az v lete vraj kym priberie, a ty mas aku vyzdobu? popolnocne este neviem bud si dam sit alebo poziciam lebo by som ich nechcela len tak nechat visiet nadarmo v skrini: odkial mas svadbone saty?
Odpovedať
lydia22: aj ja budem mať výzdobu v zeleno bielom len ešte nemám na výzdobu nič kupené :-( ale už sa na tom pracuje...vieš ja som čakala na popolnočné či zoženiem v zelenej farbe no a nakoniec sa podarilo no a svadobné šaty mám z popradu so svadobného salónu Christin..no a v tom Jasmine sa mi tie oznamka zdali drahé asi pôjdem do niejakej reklamnej agentúry možno budu lacnejšie nechcem nič zložité veď aj tak si to tý známy raz prečítajú a potom vyhodia takže hľadám niečo lacné a jednoduché :-)
Odpovedať
lydia22: a inač tá tvoja výzdoba čo zahŕňa... pošli foto rada si to pozriem že sa inšpirujem a ešte čo darčeky pre hostí?
Odpovedať
inač teraz som si všimla že máš presne takú svadobnú tortu ako my :-D je krásna tiež som jej neodolala a čo tie motýliky budeš mať z marcipánu?
Odpovedať
Profilova fotka
k vyzdobe nemam fotky budem mat zelene sviecky z IKEI a kamienky zelene z Hypernovy este pojdem do KE na nejake lupene uvidim ci sa mi podari ich zohnat, torticka je uzasna to mas pravdu, tie motyliky asi nezozeniem ty to ako budes riesit? ja to zatial nemam doriesene a pritom uz v piatok idem do MPC spisat objednavku, tak neviem. oznamka su v Jasmine trocha drahe to je fakt ale nechce sa mi nic vymyslat tak este uvidime.a kedy to mas svadbu? ja 6.9 pa
Odpovedať
lydia22 tak ja s tými motýlikmi neviem neviem lebo ja som si dala vyvolať foto tej torty a už mamka bola v pekárni no oni tvrdia že to niesu z marcipánu ale 100% tam nechcem mať také niejaké umelé tak dúfam že to niejako vyriešia :-)
Odpovedať
a svadbu máme 16. 8. 2008 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tica: ja som ukazovala fotku torty v MPC a oni povedali ze to je nieco umele a nie marcipan a ze to nevedia urobit, opytam sa v piatok ked tam pojdem ako by sa to dalo vyriesit. tak uvidime. zatial pa
Odpovedať
lydia22: tak potom mi napíš že ako to dopadlo...
Odpovedať
Ahojte holky. Som rada, že sa rozbehla debata aj v tejto téme ;-) Ako čítam, máte toho už dosť vybaveného, tuším meškám :-o :-o Chcem sa opýtať odkiaľ máte kúpené alebo požičané popolnočné šatky. Ja by som chcela krátke (najdlhšie pod kolená) a nejaké zlaté, vanilkové, krémové - aby som ladila s farbou výzdoby. Ale vôbec sa mi nedarí :-( . Všetko, čo sa mi páči je v iných farbách. Kde ste kupovali oblek pre drahého. Môj drahý ešte nemá kúpené vôbec nič 8-) . Začali sme zháňať oblek niekedy koncom marca, chceme svetlý. No ale všade nám hovorili, že svetlé veľmi cez zimu nedržia, že mám prísť neskôr. Holky, keď si robíte samé výzdobu, odporúčam vám navštíviť veľkoobchod Ginka v KE - tam nájdete "vecičky" na výzdobu od výmyslu sveta.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?