Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Ahoj Andrejkag, mas aj nejake fotky k nahliadnutiu, ako si bola nalicena na svadbe? rada by som sa pozrela :)
Odpovedať
ahojte, pani Novysedláková je super, len je malý problém v tom,že je tehotná a zrovna keď my máme svadbu tak ona bude mať asi termín :-( Líčila ma minulého roku na mamkinu 50-ku a bolo to super. Ale naozaj škoda pre nás.
Odpovedať
ahoj Ivankaja, pani Novysedlakova tehotna? No je mi jasne, ze zena moze mat babatko v kazdom veku, ale si si ista, ze pani Valika Novysedlakova je ta, ktora je tehotna? ;-)
Odpovedať
ahojte... ma niektora z Vas sobas v kostole v Smizanoch 30.8.2008? :-)
Odpovedať
Ahojte, asi tu nerozprávate o jednej pani Novysedlakovej, lebo Valiku Novysedlákovu poznám aj ja, ona je kaderníčka a má po 50tke. A určite nieje tehotná. Pupavka nemám tu spravený album ja som mala svadbu pred 4 rokmi.
Odpovedať
:-D tak to teda nerozpravate......tu tehotna poznam ja a nieje je Valika a je maldsia ;-)
Odpovedať
Ahojte, aha, takze su dve p. Novysedlakove :-) tak dakujem za vysvetlenie....a nemate nahodou kontakt na tu pani Novysedlakovu "mladsiu" co robi vizaz? Dakujem pekne
Odpovedať
Kozmetička je tehotná, nie kaderníčka, ja kaderníčku nepoznám. :-)
Odpovedať
Holky a svadobnú tortičku ste si dávali/budete dávať robiť kde? Túto dilemu sme ešte nevyriešili. Chceli by sme takú cukráreň/pekáreň, kde nám urobia tortu aj podľa obrázku z netu :-D
Odpovedať
Ja mám jednu pani je zo Slatvinej a ona mi povedala,že mi urobí aj podľa obrázku tortu, ak chceš tak ti pošlem t.č. na ňu. :-)
Odpovedať
zuzu... ale ved uz vsade robia podla obrazkov, nie? ;-) urcite v MPC (cca 2-3 tisic sk, klasicka pecena, a 200-300sk "polystyrenova", aj pekaren Paciga (cca 1000sk)... to mam zistene ;-)
Odpovedať
ahoj simasi a v mpc, nevieš koľko stoja zákusky? Pretože teraz mali mamka oslavu a mali tam z mpc a boli super, a nakrájané na také maličké. Len nemám čas tam veľmi ísť. :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte baby, a neviete mi poradit, kde by som si mohla dat urobit nechty v spisskej? Dakujem.
Odpovedať
pupavka - dobré nechty robí Dada Martinková, ja k nej chodím už niekoľko rokov a som spokojná. je to v Sintre. ak chceš, pošlem ti kontakt do ip.
Odpovedať
Livi, si zlata, dakujem.
Odpovedať
Livi a ty si uz mala svadbu? :-) alebo sa este len chystate? ;-)
Odpovedať
ivankaja... my sme objednali 3000ks a cena je 15000sk...teda 5sk za kus... ale moze to byt aj 5,90 za kus... zalezi to od toho, kolko kolacov objednas... povedali nam, ze sa to pocita 30ks na osobu... v tom mas vysluzky, na stoly a podobne...
Odpovedať
ahoj livi... teba som tu davno nevidela... ako sa mas? co je nove v SNV?
Odpovedať
Ďakujem simasi si zlatá, musím tam zájsť :-)
Odpovedať
nemas zac ;-)
Odpovedať
ahoj aze, zmrzlinka! no vidim, ze mate problem so sobasom v kostole...a skusali ste v Levoci? ja mam draheho tiez len pokrsteneho a mame svadbu v kostole s dispenzom, nebol s tym problem u nas... inac tiez v septembri:)
Odpovedať
Ivankaja - môžeš mi poslať kontakt na tu pani zo Slatvinej, čo pečie torty. Simasi - Kde je pekáreň Paciga?Nie som priamo zo snv
Odpovedať
ahojte pozeram ze na floru su dobre ohlasyl. Mame tam tak predbezne rezervovanu salu na buduci rok a to uz bol z mesiacov jul august september posledny termin .... tak dost narvate rezervovat rok a styry mesiace salu vopred.
Odpovedať
spisiacka no pekne... ked sme my zajednavali cca 10 mesiacov dopredu... vsetci si tukali o celo, ci sme normalni... ze v takom predstihu :-D paciga? ehm neviem ci ma este predajnu aj v meste (dlhsie tam uz nebyvam, ale nie je problem to zistit) no urcite viem, ze ma predajnu na Hviezdoslavovej ul. (tam sa bola mamina pytat)
Odpovedať
ahojte, pupavka - máš IP my sme už svadbu mali - na Flóre a bolo super. Kamoška mala v hoteli Čingov - no ale vravela, že radšej mohla počkať na neskorší termín na Flóre. Tam sa jej páčilo viac a musím priznať, že hotel Čingov má ešte čo doháňať. simasi - mám sa fajn, všetko po starom, dochádzam stále z pp do snv. a čo ty? ako ste na tom s prípravami?
Odpovedať
ahoj livi... no s pripravami vsetko OK... v stredu ideme na prve "predmanzelke nabozenstvo" :-D vsetko by bolo OK, keby mi brasko neustedril taku "malu" podpasovku... sucho nam oznamil, ze sa v juni zeni! samozrejme mu to z celeho srdca prajem... ale mrzi ma to... kedze my tu svadbu riesime uz cca rok... a on si tu svoju naplanuje zo dna na den ... 2 mesiace pred nami... budu to mat v h. Cingov... mama je z toho hotova, ja som to uz ako tak predychala... aj ked... musim menit par planov, pretoze jeho nastavajuca chce tiez kaly... ako ja a podobne... ale su to len prkotiny, ktore momentalne moc prezivam ;-)
Odpovedať
ahojte babenky ak mate nejake typy kde by som si mohla dat upiect tortu prisim poslite mi kontakt poprad a okolie dik 8-)
Odpovedať
chcem sa spytat kde si budete davat piect tortu v poprade
Odpovedať
Holky Spišiašky a čo kvetinárstva v SNV. Kde si dávate alebo ste si dali robiť svadobnú kytičku - zháňam referencie :-D . Najlepšie na také kvetinárstvo, ktoré by dokázalo urobiť kyticu aj podľa obrázku z netu.
Odpovedať
Kvetinárstvo myslím, že veľmi pekné kytice robí Iris je to na zimnej strane pri kostole ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?