Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
ahojte. pridám svoju skúsenosť s Flórou - my sme sa brali pred rokom a pol v júli. Mali sme 60 hostí, ale kamoška mala tiež na Flóre a bolo ich 100 a vôbec neboli ako sardinky. V pohode sa tam stovka hostí vojde. Miesta je tam dosť aj parket je dosť veľký. My sme sa mohli pohybovať, kde sme chceli - aj v reštike, bare a aj vonku v pohode. Izbu sme mali samozrejme, takže prezliecť som sa mohla tam. Chladničky na koláče boli tiež k dispozícii, žiaden problém s tým nebol. Na Flóru nemôžem povedať jedno krivé slovo. Vyzdobili sme si miestnosť sami, aj keď oni nám vraveli, že by to urobili oni podľa našich požiadaviek. Všetci boli veľmi milí a ústretoví, takže na personál sa tiež sťažovať nemôžem. Proste všetko bolo super zabezpečené a nad naše očakávania. Asi sme im tu s babami na začiatku urobili dobrú reklamu, lebo teraz je tam vraj veľký záujem o svadby a termín si treba rezervovať aj rok dopredu. Kamoška tam tiež chcela svadbu, ale nemali už v októbri na leto voľný termín, tak nakoniec mali na Čingove - hotel Čingov. Bolo to tam tiež celkom pekné, ale povedala by som, že v porovnaní s Flórou mali ešte čo doháňať.
Odpovedať
ahojte som rada, že niekto aj niečo pozitívne napísal. :-D :-D pusinka pošlem ti fotky ale až v pondelok ked budem doma, pretože som v práci mám tri nočné :-( :-( alebo poviem priateľovi je u nás aby ti poslal zajtra
Odpovedať
ahojte, neviete mi niekto poradiť zo spišskej kde pečie niekto dobré domáce koláče? môže byť aj okolie nejaké blízke, pretože z cukrárne nechcem ďakujem ;-)
Odpovedať
To Georgia: Ahojček. No to ma teší, že si bola s p. Evkou spokojná. Na nás urobila tiež taký dojem - že s ňou sa bude dobre spolupracovať a bude sa s ňou dať dobre dohondúť vo všetkom. Najskôr ale chceme aby videla našu sálu a tak sa budeme vedieť baviť lepšie. Len dúfam, že sa tej sály nezľakne. Nie je práve najkrajšia - preto chceme niekoho na úrovni, kto ju dá "do poriadku" - ale vybrali sme si ju preto, že je veľká a my budeme mať na svadbe asi tak 150 ľudí. :-D A čo sa týka tej kozmetičky oproti, ktorú odporúčas - teba líčila na tvoju svadbu? Bola si make-up aj skúšať dopredu? A účes? Lebo ja zatiaľ ešte vôbec neviem, kam sa pôjdem líčiť a česať. Už mám nejaké odporúčania od holiek, aj z tejto témy. No ťažko je mi rozhodnúť sa, keď som si tu kozmetičku a kaderničku "neotestovala". Bola som teraz pred kamoškinou svadbou v tom Salóne A (vedľa Korza), ako som už spomínala. Bola som spokojná, s účesom určite, make-up bol tiež super, len trocha prehnaný na môj vkus. Ale kozmetička mi vravela, že ako nevesta, by som bola isto menej výrazne nalíčená. Ostatné salóny si nemám veľmi kedy ostestovať, lebo už sa na žiaden ples ani svadbu (do tej mojej :-) ) nechystám. Takže zatiaľ neviem, čo budem robiť :-D
Odpovedať
ja som si "priestor" zhanala v oktobri... a Flora teda este bola volna :-) ... ale sama prevádzkarka mi povedala, ze maximalne 100 ludi... ani o 1 viac, aj tych 100 je uz vela :-| potom mozte aj mne poslat kontakt do IP na niekoho kto pecie svadobne kolace, Ď. ;-)
Odpovedať
ahojte baby!aj ja by som prosila IP ohladom tych kolacov.My sme rozmyslali,ze vezmeme nieco z MPC.Mate niekto skusenost?A boli sme sa pytat aj v Sonatine,ale tam to bolo drahsie ako v MPC. Inak svadbu mame na Flore a uz sa velmi tesim na vyzdobu.Videla som fotky a bola som velmi milo prekvapena. :-) Este sa chcem spytat,ci ste niektora pocula hrat DJ Waltera? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ;-) Zuzu, uz si sa rozhodla kam pojdes, ja som vyskusala aj kadernicku aj kozmeticku, kadernicka mi urobila uces, chcela som kudrnky, boli - ale sama sebe som sa nejako nepacila, bolo to tym, ze sme sa asi nepochopili, nakoniec boli kadere a to uz bolo fajn, kozmeticka lici podla tvojej predstavy, pokial povies, ze chces jemny makeup, tak ho urobi jemne, je pravda, ze nevesta by mala byt trosku vyrazna, ale nie kazdej to pristane, inak mozem doporucit este jednu mladu kadernicku, ta ma tiez cesala - na stuzkovu, perfektny uces vola sa Dada, je to kadernictvo na Letnej ulici v brane, cislo neviem ale je to oproti Divadlu, ma tam vyvesenu tabulu DADA alebo DADKA tak nejako. Este k p. Evke, pokial mate velku salu, alebo nejaku zastaralu, vies to je tazko, urcite vam da nejake dobre napady, lebo fantaziu ma, len mysli na to, ze co je velke, bude stat aj velke peniaze...150 hosti, ty brdo, :-N -to ste taka velka rodina? Ale na druhej strane, kto chce usetrit, potom to aj tak vyzera, bola som na svadbe znamym, nevesta prehlasila, ze si vsetko perfektne zorganizuje sama a za lacny peniaz, co ti budem hovorit,bolo to :-p Hlavne Zuzu-nka nedaj na reci, urob si to podla svojho, ak tam nieco chces mat, tak si to daj, svadba je len raz za zivot (teda mala by byt :-D ), tak nech mas na nu krasne spomienky...drzim palce,...inak neskusali ste nejaku inu salu?
Odpovedať
Ahoj Georgia. Ešte som nerozmýšlala nad kozmetičkou a kaderníčkou ;-) . Ináč koľko dopredu pred svadbou by som si ich mala zarezervovať? Aké máte skúsenosti, aj ostatné holky. Nemáš fotku svojho účesu zo stužkovej?A svadobného? ;-) Poslala by som ti do IP môj mail a mohla by si mi ich poslať? Ak súhlasíš. Čo sa týka sály - nič pre toľký počet ľudí nie je v našom blízkom okolí. A nechceli sme chodiť nejako ďaleko.Môj drahý má veľkú rodinu, ja takú priemernú, ale máme veľa kamošov a známych - mladých, ktorých chceme pozvať, preto toľko ľudí :-D Viem, že p.Evka má dobré nápady - niečo nám už ukázala na fotkách a verím, že spolu niečo vymyslíme s tou sálou. Ja chcem peknučkú výzdobu, to bol vždy môj sen a preto to chcem zveriť do rúk odborníka. Ešte ma napadla taká vec - svadobná kytica. Odkiaľ si ju mala ty? Daj tip na nejaké dobré kvetinárstvo. Holky ak máte ten tip na svadobné koláče môžete poslať aj mne do IP. Vďaka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky Zuzu, jasne, posli mi svoj mailik, skusim sa spojit s braskom, nech mi posle par mojich fotiek, poslem ti tie ucesy, ok :-) Kozmeticku a kadernicku som si rezervovala tak mesiac pred svadbou, zalezi v akom obdobi ju mas,ja som mala svadbu v novembri, vtedy nebol problem s terminom, v lete toho maju asi viac, tak 2 mesiace myslim, ze staci, co Vy na to babenky, ktore ste mali svadbu v lete??? ;-) Svad.kyticu mi zabezpecila p. Evka, bola kraaaasna, ruze a lalie :-) vlastne ona nam zabezpecila : svad.kyticu, kvety, prstene, saty, kravatu s vestou, DJ, video, pohare, svad.oznamenia a pozvanky, pierka, navleky, dekoraciu a svad.cestu. Neviem, ci som na nieco nezabudla, :-S Normalne ti zavidim, ze to mas este vsetko pred sebou Zuzu, hned by som si to zopakovala,hihi..maj sa :-x
Odpovedať
Ahoj Georgia. Pošlem ti teda moju mailovú adresu. Keď máš a môžeš, pošli mi aj iné fotky z toho, čo vám zabezpečovala p.Evka, napr. kytica ma dosť zaujíma a tiež poháre a oznamka. Lebo my sme si ju vybrali na to, že nám spraví výzdobu, ale môžme to rozšíriť ;-) Verím ži, že mi tie prípravy závidíš - ja budem potom takto závidieť všetkým mojim kamoškám, keďže ja som prvá. :-)
Odpovedať
Ahojte baby, chcela by som sa spytat, ci nahodou nepozna niekto Restauraciu u Leva v Levoci. Dik
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzu, poslala som ti mailik, maj sa pekne ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Nedošiel mi žiadny mailik :-( Skús ešte raz a ja pozriem či som ti dala dobrú adresu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzu ;-) tak som si to pozrela a preposlala som to este raz, tak mi daj vediet prosim, ci ti to tentokrat doslo, ano? :-p maj sa.J
Odpovedať
Ahoj Georgia. Mailik došiel - už som ti aj odpísala ;-)
Odpovedať
kolace z mpc mozem odporucat ,vynikajuce.moja manzelka hlada kadernicku,ktoru chce zamestnat.ak by mal niekto zaujem dajte vediet.
Odpovedať
Holky Spišiačky. Máte niekto skúsenosti so zákuskami a najmä tortičkami od firmy Rudolf? Objednávky prijímajú v potravinách na sídlisku Mier - Šafárikovo námestie 4.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky zo Spisa, chcela by som sa vas opytat na skusenosti so zajednavanim miestnosti v Slovenskom raji. My byvame obaja v Bratislve a brat by sme sa chceli 9.maja 2009 a ked som pisala mail do Park Hotela, nechceli mi este zarezervovat miesto, vraj je to prilis dopredu ... v sobotu sa tam chceme zastavit a asi aj na Flore (ta je na svadby osvedcena, od nas z rodiny tam mal svadbu asi kazdy, dokonca moja mama tam pracovala) ale mne sa velmi paci ten Park Hotel, pocula som, ze ho vedia pekne vyzdobit. Nemáte nietko fotky zo svadby tam alebo na Flore? na svadbe som tam bola naposledy pred 3 rokmi a to sa toho odvtedy uz urcite vela zmenilo. dakujem
Odpovedať
ahojky!Ja mam svadbu na Flore tento rok v oktobri.Boli sme tam koncom januara a bol to posledny volny datum.Este jeden bol v maji,ale to bolo pre nas skoro.Pani prevadzkarka mi ukazala fotky ich vyzdoby.A bola fakt nadherna.Videla som aj fotky vyzdoby na Flore,co robila nejaka svad.agentura,ale to sa nedalo porovnat.Ich vyzdoba sa mi fakt pacila a aj to prostredie tam.Neviem,ci si Floru videla ako je prerobena.Ved sa chod pozriet a uvidis ;-) Inak my organizujeme svadbu z Irska :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zmrzlinka, bola som na Flore odkedy je prerobena, ten bar a restauraciu maju nadhernu, ale svadby robia tam vzadu a pokial viem to tam je stale to iste ... ale ved uvidime, dnes sa tam chystame na vyzvedy, snad budu mat este nejaky majovy termin na buduci rok volny, my budemem mat aj dost cezpolych hosti, takze nam bodne, ze sa tam da aj ubytovat ... aj ked mne sa stale viac paci ten Park Hotel s tym prekrasnym vyhladom na Tatry :) som zvedava ako to cele organizovanie svadby na dialku dopadne, pretoze by som si vyzdobu chcela robit sama (aj ked si to zatial casovo neviem velmi predstavit, ci sa v sobotu rozdvojim, budem musiet nahnat kamosky :) a nevies ako to je stymi navlekmi? niekto hore pisal, ze sa daju na Flore priamo od nich poziciat ...
Odpovedať
Ahojte nevesticka, tu je dalsia spisiacka. Ak vam mozem poradit kozmeticku v A-cku je to vyborna kozmeticka, a neviem kto sa tu pytal na kameramana, my mame Grigera z Levoce, je to velmi prijemny pan a pozna srandu. A skupinu mame Rolland z Circa, su tiez dobri, ale aj Biskvit z Jamnika su tiez dobri. My mame svadbu v juni a nakolko tiez sme v zahranici tak to vybavujeme len tak prostrednictvom mailu a rodiny. Tak ak chcete este s niecim pomoct, ozvite sa
Odpovedať
hej navleky sa daju pozicat na Flore asi za 40 alebo 60Sk/ks.Uz si presne nepamatam. inak neviete kolko stoji autobus?chcem aby odviezol svad.hosti do kostola a z kostola na Flora a rano nas uz povozi kamos
Odpovedať
ahojte babenky mate kontakt na nejaku firmu co robi svadby na kluc a pozicava navleky na stolicky
Odpovedať
Ahojte... Griger nam robil stuzkovu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, cez vikend sa nam podarilo vybavit si termin na 9.5.2009 aj ked v Park hoteli este neprijimaju rezervacie, ze az od septembra a aj na Flore maju volne ... tak teraz neviem nepoznate nahodou niekoho kto mal svadbu na Flore alebo v Park hoteli? Nemohli by ste mi poslat nejaky kontakt do IP popripade potom fotky???? lebo teraz naozaj neviem ... kazde ma svoje za a proti mne sa Griger velmi nepaci, aj ked som videla tiez len stuzkove od neho ... vsade boli kable po zemi, trosku neprofesionalne, mozno je to uz teraz lepsie, jeto uz predsa len rocik dva od stuzkovej 8-)
Odpovedať
ahoj tinafarkas, ja som z Domanoviec, tipujem, ze ty asi z Jamnika :-) teda aspon to meno mi tam ide :0) Mam svadbu teraz v aprili a tiez hladam kozmeticku. Bola som na skusku v Sintre a noo ako by som to mierne povedala....otec to vystihol, ze mozem ist hrat do Harryho Pottera nejaku strigu....strasne... tak hladam dalej. Ty si spominala p. Novysedlakovu...mas nejake fotky, kde je vidno make-up, ktory ti urobila? Rada by som si to pozrela. Dakujem velmi pekne.
Odpovedať
ahojte, mam otazku... kto je p. Novysedlakova? resp. kde sa da v snv najst?
Odpovedať
super kozmeticka je aj na sidlisku Zapad 1 salon Venusa p.Tilova.odporucam.
Odpovedať
Ahoj Svis, aj teba licila p. Novysedlakova?
Odpovedať
Aj ja môžem potvrdiť že, pani Tilova zo zapadu je super kozmetička, odporúčam ;-) Mňa líčila už niekoľko krát aj ako nevestu a som spokojná.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?