Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
no ved prave... ale uz som to par krat zazila... to sa na dvore postavia velikanske stany, nadonasaju sa stoly a rury a predlzovacky... a zijdu sa zeny z celej rodiny a pecie sa od rana do vecera :-D celkom sranda, alebo sa zajedna kuchyna na dedinskej skole a pecie sa 2 dni... ;-) vsecko v pohode, az nato, ze nechcem aby bola na svadbe mama rada "ze si konecne sadne"... ale este ju mozno ukecame, nech sa kolace kupia... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzu vitaj. simasi - urcite je to sranda. ja som sa zucastnila par peceni a naozaj je to zabava... ale ta makacka okolo toho... neboj,dobre bude. ked sa mamina tesi,tak ju nechaj. ;-)
Odpovedať
ano, nic mi na tom nevadi, len ze je vsetko mastne a zababrane... a to cistenie po tom... brrr... :-D :-D
Odpovedať
Naši chcú koláčiky jednoznačne kúpiť. Hoci niekoľko rokov dozadu bolo aj u nás bežné, že sa koláče piekli doma - trvalo to 2 dni a ženské sa pri tom riadne vybláznili, chodilo sa od nevesty do ženícha s "akože" s tortou, ale v skutočnosti to bol iba veľmi pekne ozdobený klát dreva. ;-), hrali sa na nevestu a ženícha a podobne.... Kde ste si vy holky dali/ alebo budete dávať piecť koláčiky? Lebo ja ešte neviem a rada uvítam nejaký dobrý tip.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzu,my sme z maleho mestecka a tam pecu babky,ale o kolace sa velmi nestaram,to si dala za ulohu moja mamina. ale kupit urcite. :-D ale ty si z okresu Presov a neviem,ci mas daleko Vitaz,lebo tam nejaka pani pecie,ze vraj,uzasne kolaciky. neviem nic okolo toho,ale ked nieco viac pozistujem,tak ti dam vediet.
Odpovedať
som uz spominala, ze kameramana uz mam? ;-) trosku sa obavam ze budem mat problem so satickami, kedze byvam v BA a svadba bude v snv... neviem, ci mi nejaky salon bude ochotny pozicat saty na tyzden, ci dva :-N kedze asi budem musiet byt v snv v "predstihu" a na vsetko dozriet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simi a koho mas kameramana? a fotografa uz mas? ja mam taku smolu,vsetci su uz zajednani,ktori sa mi pacia a taki,co by sa aj dalo dohodnut,ze by prisli,tak fotky nic moc. Aach jaj. a satky si nemozes pozhanat v snv?ved tam je tiez nejaky salon,ci nie?
Odpovedať
kameramana mam p. Klapaca, je to kamoskin otec ;-) a fotografa ehm nemam... pretoze kamarat je taky amatersky fotograf nadsenec a fotil uz kamoske svadbu a fotecky boli OK, a tiez brasko je taky nadsenec, a mozno este jedna kamoska... takze o fotografov nie je nudza... moc si na to nepotrpim, nejake "stelovacky, gumovacky, retuse" to si bezne robim aj sama ;-) so satickami bude problem, lebo tie co sa mi pacia, na slovensku nemaju :-S no mozem ja zato, ze sa mi paci, to co u naj neni? :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte baby :-) simi - s pánom Klapáčom budete určite spokojní, my sme ho mali na svadbe a dvd vyšlo super. všetky dôležité momenty zachytil, proste bolo to podľa našich predstáv. ;-) a čo sa týka šiat, tak by som ti poradila ísť do popradu - tam je predsa lepší výber, ja som mala šaty odtiaľ, konkrétne zo salóna sissi na juhu, teraz je už v centre mesta.majú aj internetovú stránku.
Odpovedať
ahoj Livi... tusila som, ze ho niektora z vas spominala... a mozem sa opytat, co vas to stalo, ako to prebieha atd? nejaku predstavu mam... stretneme sa s nim az ked budeme v snv... a kamoska ma tiez vela prace este aj skolu, nemame sa cas stretnut aby mi o tom porozpravala... a ako ste to mali s fotenim? kto vas fotil? tiez rozmyslam, ze skocim do Sissi:)
Odpovedať
no tuším nás to vyšlo okolo 5 tis., už neviem presne, ale v porovnaní s inými kameramanmi je myslím si pomerne lacný. pred svadbou sme sa s ním dohodli, ako to vlastne bude cez svadobný deň. najprv musel ísť do popradu, za ženíchom a potom spolu s ním prišiel do snv, natočil trochu prípravy ženícha, potom príchod ženícha, prípravy nevesty, odpýtavanie atď...my sme vlastne nemali ani nejakú konkrétnu predstavu, dal nám na ukážku jedno svoje dvd aby sme videli, ako to vyzerá.hudbu na dvd som mu dala svoju. fotografov sme mali z jedného fotoštúdia, ktoré je pri žel. stanici, neviem, ako sa to volá. fotili nás s digitálnym aj klasickým foťákom a dali nám to aj na cd. ale keby bol lepší výber fotografov zo snv, tak by sme si asi vybrali niekoho iného. fotky síce boli pekné, ale nič originálne to nebolo. už som videla aj lepšie. ale inak sme boli vcelku spokojní.
Odpovedať
Myslim, ze je to veeelmi dobra cena... ked to porovnam s cenami hocikde inde, resp. tu v BA :-D :-D neviem, ja sa moc necitim na to fotenie v nejakom atelieri... aj tak su vzdy krajsie momentky ;-) a tých bude neurekom... kamos (aj ked svadby fotit nemusi) nam urobi pekne fotky... uz fotil kamoske svadbu, a tiez mne modelky, ked som licila... a bolo to super... inak foti uplne vsetko... len nema rad fotenie ludi... ale pozname sa od nepamati, takze to bude ine,plne zabavy... nebojim sa,ze by to dopadlo zle... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
a co hafan? my sme si "vyskusali" hnacky... aj ked nie uplne hnacky... len sa nam vcera vecer a v noci vykadila doma... a bola z toho uplne nestastna... neviem, ci to bola reakcia na odcervovaciu tabletku, alebo na to, ze sme jej dali varene kuracie masko... asi to bude tym...
Odpovedať
my sme sa tiež nechceli fotiť v ateliéri, zvolili sme fotenie vonku na Flóre. a keď je uvoľnená atmosféra pri fotení, tak tie fotky budú určite dobré. ;-) naša lili už je naučená - už nekaká ani neciká doma, akurát pred asi mesiacom sme boli u rodiny v Gelnici a tam ju napchávali všeličím možným a potom mala doma hnačku. ale minule sme jej tiež dali mäsko z polievky a mala takú riedšiu stolicu, tak neviem, či jej to ešte budeme dávať.
Odpovedať
ano, ani my jej uz nebudeme davat nic "nase" len granulky ... ine veci jej nerobia dobre... aj ked este zboznuje kysle ovocie (grep,pomaranc aj jablcko) a tiez chrumkavu zeleninu ako kalerab, mrkvu ale aj paradajky... pes vegetarian :-D ale vitaminy jej urcite neuskodia ;-)
Odpovedať
ahojte baby, simi, ja som mala tiez saty zo salonu Sissi v PP, ale aj v SNV mali dost dobre saty. A aj lacnejsie. V kazdom salone som nasla nejake pekne a potom sa uz clovek nevie rozhodnut :-) . Inak uz mam aj ja album, tak blahozelajte :-)
Odpovedať
tak blahozelame ;-) kde ti robili kyticku? ja sa obavam, ze pre mna nebudu mat saty ani tam, ani tam... nechcem totiz nic korzetove, nechcem "tortovu" suknu... chcem nieco ku krku, najlepsie "rolakovy" typ, a rokna by mohla v predu odhalovat nohy :-| ved uvidime... mozno aj motyka vystreli :-D
Odpovedať
mkni v mojom albume... take nieco sa mi paci... ale su to uz starsie modely siat... takze pochybujem ze ich este budu mat... a zase nechcem mat saty, co malo predomnou 150ludi :-| no tazko je so mnou :-D
Odpovedať
supolienka - všetko naj naj do vášho spoločného života :-) simi - tie šaty v tvojom albume sú naozaj krásne, najmä tie prvé, škoda, že také nemajú aj u nás. ja som mala šťastie, že predo mnou moje šaty nikto nemal požičané, bola som prvá.
Odpovedať
Simasi, dúfam, že nájdeš svoje vysnívané šatky. Holky, napíšte mi nejaké tipy na dobrú vizážistku a kaderníčku/ka v SNV. Idem teraz v januári na svadbu kamoške a chcem sa dať učesať, aj nalíčiť v nejakom dobrom salóne/salónoch - nemusí to byť v jednom. Chcem ich otestovať a keď sa mi ich práca bude páčiť, tak sa k nim objednám aj na svadobné líčenie a česanie. :-) Môžte písať aj do IP, aby to nebola reklama. Vďaka.
Odpovedať
Simi, mne sa tiez pacili tie rolakove, ved La Sposa najdes v Blave. Myslim, ze aj v PP alebo SNV. Inak ja som mala vybrate saty a tyzden pred svadbou som vybrala ine, takze sa nestotoznujem s nazorom, ze svadobne saty si musis rezervovat minimalne rok pred svadbou. Ked budes doma, tak pochod salony, v sobotu doobeda by mali byt otvorene a urcite nieco vyberies. Mne sa pacil v SNV salon na Letnej, smerom dole k trhom, v takej brane, myslim ze sa volal Jasmine. Kyticku mi robila znama, ktora ma predajnu v Smizanoch.
Odpovedať
supolienka... no keby som nebola taky "zgrlacik" tak si bezproblemov vezmem saty tu z BA... ale pri predstave, ze napr. v PP si tie iste vyberiem a za polovicnu cenu... hned si viem predstavit, co za tie usetrene peniaze este kupim :-D :-D ja si tie saty aj tak nechavam na "poslednu chvilu" verim tomu, ze ak by som nezohnala "rolakove" tak urcite mi aspon jedny jedine z tych salonov zo snv ci pp sadnu ;-) a aj tak, ved este pride kolekcia 2008 :-D :-D mozno ma prekvapia a tentoraz uz nebudu vsetky saty korzetove... kto vie.. mozno nakoniec pri skusani sa zamilujem do korzetovych :-D :-D :-D inak v snv ma trosku odradzaju... kamoske povedali, ze so svojou postavou nech radsej uvazuje o kostyme!!!! pritom teda absolutne nie je nejaka neproporcionalna tucibomba!!!!!!!! ]-( ]-( vidim to na ten PP ;-)
Odpovedať
cau simasi, mas pravdu, nestresuj sa, saty najdes. A je mozne, ze nakoniec si vyberies uplne ine, ako bola povodna predstava. Lebo niektore proste vyzeraju skvelo na obrazku, ale na vlastnom tele nie :-) a naopak, niektore ta uplne prekvapia. Tetusky zo SNV boli teda k tvojej kamoske mile :-) ... Tomu sa hovori starostlivost o zakaznika :-)
Odpovedať
hej... kamoska odchadzala deprimovana a uplakana... aka je hrozne tucna a neforemna... niekto sa mi tu ponukol, ze by vedel zohnat kontakt na skupinku ludi, kt chodia na svadby "odcepcovat".... prosim prosim... zozen mi to cisielko ;-)
Odpovedať
Holky napíšte najaké tipy na romantické miestečko na svadboné fotenie. Chceli by sme si dať spraviť niekoľko umeleckých fotiek vonku. Takže by to malo byť miesto kde je kopec zelene - stromov, kvietkov a pod. a prípadne tiež nejaká zaujímavá budova, možno historická, neviem. Skúste, čo vás napadá. Najlepšie by bolo nejaké miesto medzi SNV a Prešovom. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Spissky hrad? Slovensky raj? Alebo nejaka rekreacna oblast? Pri nejakom jazere... no neviem.. a to by ste boli ochotni tak daleko cestovat v den svadby len koli foteniu,alebo mate vybrany iny den na fotenie? Lebo ak si z Presova,tak do SNV.. nie je to daleko??? =-) To by ste zabili strasne vela casu. :-.
Odpovedať
Nie som z Prešova, len svadba - ako hostina bude v okrese Prešov, ale nie priamo v PO ;-) . Ja som inak z okresu SNV. Spišský hrad ma tiež napadol, ale ako to tam je - asi sa platí, ak by sme sa tam chceli fotiť, že? A je vôbec v sobotu otvorený? A jazero? To tiež nie je zlý nápad, ale kde v okolí je nejaké jazero? Momentálne ma nič nenapadá.
Odpovedať
Profilova fotka
No ak poznas rekreacnu oblast Zahura,tak tam je celkom pekne jazero. Neviem ale,ci poznas Sp.Vlachy. :-S A myslela som,ze si z okresu PO,ked to mas tak napisane. :-N Myslim,ze na Sp.hrade sa plati vstupne a fotenie asi nie,len kamerovanie. Ale uz som tam davno nebola,tak nepamatam presne. A urcite je v sobotu otvorene. A urcite tam aj bude kopec ludi. My rozmyslame,ze sa pojdeme fotit v iny den,pretoze nechceme,aby nas kazdy obkukoval. Ale este uvidime... A este ma napadlo,ze Tatry tiez nie su daleko...
Odpovedať
Oblasť Zahura poznám. Len som nebola tam už dáááááááááávno. Keď som bola malá, tak sme tam chodili variť guláš - z mamkinej práce - firemná akcia :-D A je tam pekne? Ináč Mrka2 koho máte fotografa?
Odpovedať
Profilova fotka
no zuzu... nikoho zatial. vsetci,co sa nam pacia su uz zajednani na nas datum,tak aj preto rozmyslame,ze sa pojdeme fotit v iny den. ved satky mam svoje,nemusim ich vracat spat do pozicovne,tak pohoda. Ano,Zahura je stale pekna. Musim len chvalit,nesmiem nase mesto predsa zahanbit... =-) :-p Ale nie,teraz v lete som tam bola a je tam pekne. Len fakt v sobotu kopec ludi. :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?