Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
ahoj ivi. na to že je pondelok to celkom ujde ;-) teším sa už na štvrtok, že bude voľno :-) a ty sa máš ako? oddýchla si si cez víkend?
Odpovedať
caute baby, mam po svadbe, bolo super a som happy....
Odpovedať
cau cau je tu niekto
Odpovedať
ano
Odpovedať
supolienka blahozelaaaaaam!!!!!!!! a kedy uvidime nejake foto? ;-) ivi ako to s vami vyzera nasl par dni? idete na vychod alebo budete v BA? mohli by ste to dojst omrknut (ak je to pre vas este aktualne)... budeme tam, umyvat okna a tak :-D pia alebo so, by som ti zavolala ;-)
Odpovedať
inak mama je z tej nasej pripravovanej svadby dost "hotova" a uz mi lezie na nervy tymi "zvykmi"... a ja by som ich tak strasne chcela obist!!! a hlavne, vraj u nas je taky zvyk ze za svetkov idu krstni rodicia, teda len muzi z obidvoch stran... a ja moju krstnu faaakt nemusiiiiiim ... no nic... asi to budem musiet vsetko prekusnut, lebo ked to mama tak chce, tak to tak bude musiet byt :-S Peto mi povedal, ze asi praskne od smiechu... lebo tie "odpytavacky" su pre neho straaaasna sranda ;-)
Odpovedať
...ahoj sim...no ja som tiez mala odlisne predstavy o svadbe ako moja rodina no nakonie sme sa niekde na pol ceste stretli.....takze ta chapem ;-) ....a mate uz salu???
Odpovedať
ano, mala som floru, ale tam je max 100 ludi, co je malo, kedze mame cca 140, potom mi niekto povedal, ze rest. Tatra je zrekonstruovana... som nepochopila, boli sme tam, o rekonstrukcii mozu len snivat 8-( tak nakoniec sme skoncili pri "Druzbe" no s takym poctom ludi si moc nenavyberam :-| rozmyslala som aj o Sateli v Levoci, hmm ale ten prenajom za divadlo ma "zaklincoval"... ale mat vela vela vela zbytocnych penazi tak by som to urobila urcite tam, je to tam krasne!:-D a ty ako? fotecky nebudu? alebo som nieco presvihla? ako sa vam zije ako manzelom ;-) ?
Odpovedať
....noo presvihla presvihla boli tu asi mesiac dva,ale potom som zmazala album......a s manzelom v pohode,tak ako pred svadbou len uz legalne :-D :-D :-D ... ....vau tak to mate dost ludi,to sa uz patri aj nejake tie zvyky :-D :-D :-D ako napr.odcepcovanie a taaak nie??? :-N :-N ;-)
Odpovedať
jeminenku som blba? ved som ich videla!!! odcepcovanie? to si fakt neviem predstavit... nemali by to robit "druzicky a druzbovia"? a nemali by byt slobodní?
Odpovedať
Ahojte, áno simasi to odčepovanie bi mali robiť družičky a družbovia - slobodní, ale ked ich nemáš alebo máš a nevedia tie zvyky, viem ti poradiť. V Jamníku je taká skupina ľudí ktorá chodí po svadbach a robí tie klasické zvyky, hlavne spievajú dá sa snimi dohodnúť čo chceš, aby robili. Viem že boli na svadbách hlavne kde je manžel z iného kraja, aby jeho rodina vydela ako to chodí na východe. Ale je to na tebe či vôbec by si niečo také chcela, a hraje tam na harmonike muzikant s Biscvitu.
Odpovedať
...ja som bola na svadbe ked to robili len zeny :-) .....no ja neviem,ja sa do toho nevyznam....ja som mala akurat redovy tanec ;-) ;-) ....
Odpovedať
Článok sa načítava...
u nas su okrem 2bratrancov mojho brata a mna vsetci vydate, zenati... to len my sme taky "opozdilci" :-D takze to "odcepcovanie" by nemal kto urobit... andrejkag co ja viem... polovica draheho rodiny to berie ako saskovanie a tej druhej je to fuk... a z mojej rodiny...neviem... ale potom vas budem informovat ;-) ako sme to poriesili... ale napad je to dobry... mas na nich nejaky kontakt? keby to bolo na mne, tak to byt vobec nemusi... len neviem, ci by to mamina predychala... asi nie... pre nu su tie vsetky zvyky a zvyklosti "posvatne" ako som uz spominala, berie to velmi vazne :-D a ja som taky flegmos ;-)
Odpovedať
Jasné simasi keby si chcela číslo tak ti ho zoženiem, nieje problém. Ani ja som nechcela všetko, čo sa robilo pred 50 rokami, len tie základne zvyky ktoré sa páčia mne a nič viac. a ten redový nieje zlá vec, pekne korunky sa tam vytancujú ;-)
Odpovedať
caute, simasi dik za blahozelanie. Fotky od fotografa zatial nemam, takze ked budu, tak ich tu zavesim. Ako ste vyriesili ten kostol? Co sa zvykov tyka, my sme mali odpytavanie, radovy, ukradnutie nevesty a potom tanec s vydatymi zenami. Vsetko bolo v pohode a fajn. Zalezi na tom, co chces ty, ale samozrejme, na mamin nazor treba vzdy dat :-) , ten je dolezity.
Odpovedať
Profilova fotka
SUPOLIENKA no supeeer ! gratulujem aj ja a sup sem s tymi fotkami :-) babyyyyyyyyyy makate dnes ? ci "sviatkujete" ?
Odpovedať
ahoj, my sa dnes tvarime, ze pracujeme :-| ale len do 12.00 :-D potom prchame domov... ehm najprv do Ikei :-D :-D
Odpovedať
Caute baby, prosim Vas neviete mi poradit ako to vyzera so svadobnou hostinou na cingove-konkretne Parkhotel
Odpovedať
siska24: bolo tu už o parkhoteli popísané, skús si to nájsť, čo viem, tak ľudia sa sťažovali na služby
Odpovedať
....siska24.....ja som tam mala svadbu 19.5. a bola som spokojna.......i ked vuacero bab tu pisalo ze nic moc.....asi zalezi od stastia na obsluhu alebo tak nejak......jedlo chutne aj vyzdobu nam vlastne robili(mali sme kupene len sviecky a pozicane ikebany)a obsluha???aaale dalo sa,nebolo to na 100% ale v celku sme boli spokojny......a hlavne to prostredie....dalo sa ist von a nikto nas "neobkukoval"........no ale 100 ludi 100 chuti ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky,akeho ste mali fotografa? jaaj,tusim sme sa neskoro spamatali.... sme mysleli,ze casu dost a tu zrazu nevieme,co skor. :-o :-o :-o teda lepsie povedane ja,lebo mojmu to je akosi jedno,hlavne,ze nieco bude. ]-(
Odpovedať
mrka: ked ti mozem poradit tak skus zavolat Alenke Lukackovej z Presova, ja som ju chcela ale bohuzial je uz na moj termin obsadena, ale co som videla fotky vo viacerych albumoch tak foti super
Odpovedať
babenky, ktore ste mali na svadbe biscvit, chcem sa len uistit ze su fakt taki dobri ako sa o nich hovori, lebo som ich este nepocula hrat, zatial som si ich rezervovala. Alebo poznate inu kapelu ktoru by ste mi odporucili
Odpovedať
Profilova fotka
siska,pisala som mail a hned mi odpovedali,ale uz tiez maju rezervovany moj termin. Skoda. Fotky robia uzasne.
Odpovedať
mrka, tak ked najdes nejakeho dobreho fotografa, tak daj vediet lebo ja tiez hladam, akosi neskoro som to zacala vybavovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak sme dve. len ty si na tom trosku horsie o 2 mesiace. :-p
Odpovedať
a co mas uz vybavene
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky
Odpovedať
ahoj evitka
Odpovedať
Profilova fotka
tak ako ste na tom s pripravami?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?