Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Ahojte, dlho som tu nebola...hurrraaaa mame uspesne rok za sebou a zbehlo to ako voda ...oslavili sme to krasnym romantickym vikendom v Starej Lesnej /ak by niekto chcel tip na doby hotel - odporucam FORTON/ - akurat tam vtedy tiez bola jedna svadba :-D tak sme zaspominali x-) ozaj, co sa tyka hudby -pridavam sa do funclubu Bisquitu, boli naprosto uzasni - a nielen na nasej svadbe !!! simasi, pozeram ze termin je stanoveny - uz na pevno? ;-)
Odpovedať
teraz ma napadlo,že ten druhý kameraman sa volá Adamkovič a točil tuším aj Lenke a mali vraj aj nejakú zľavu za dlhé čakanie ;-)
Odpovedať
ahoj ajam :-) ja neviem, nedosiel ti ten s tym listom? ved som to posielala uz 2 krat ;-( grigera poznam... robil nam stuzkovu :-D ale neboli sme moc spokojne, lebo furt sa tam objavovali urcite tvare... a niektore baby tam akoby ani neboli :-| ale je to uz davno... ahoj lienka... uz som myslela, ze "zo starej partie" tu nikto nepride... ano termin je stanoveny, buduci vikend by sme sa mali stretnut s fararom (tusim sa vola Peter a je zo Smizian) ale este rozmyslam, predsa len oslovit toho na tej "nasej" dedine, kde by som chcela mat sobas... tak uvidim... mam zajednanu Floru, ale malinky problem... 140hosti... tak chcem ist pozriet do Tatry a potom uz jedine Druzba... bud zoskrtam rodinu, kamaratov, alebo sa "zmierim" s prostredim :-D pozerala som Satel v levoci, najkrajsi interier z okresu... ale ten prenajom ma dostal... no ale momentalne som tak napalena, ze nemam chut nieco vybavovat :-D :-D
Odpovedať
ajam, saty neviem... lebo nie je tajomstvom, ze v BA su nekrestansky predrazení :-D :-D mozno ma nieco zaujme aj v snv... uvidime :-D a tie saty, co sa mi najviac pacia, uz pomaly vypredavaju... takze to zatial neriesim, lebo, do buduceho roka budu nove kolekcie...
Odpovedať
to lienka111 neposlala by si mi kontakt na bisquit skupinu? buď taká zlatá do IP ďakujem :-)
Odpovedať
fuuu simasi 140 je strasne vela! My sme na Flore mali 80 a to bolo tak akurat... :-S Adamkovic je spravne ajam...a naozaj nam dal vynikajucu zlavu /mali sme dvoch kameramanov a 4 hod. a platili sme ako keby sme mali 3hod. a 1 kameramana..../
Odpovedať
sim,prišiel,ale sľúbila si pokračovanie ;-)
Odpovedať
ajam aha, este som sa k tomu nedostala... no a co by ta este zaujimalo? :-D lienka ano je to dost... hmm tych 40 je z petovej strany :-D a ja? cca 80 rodina (z toho 20 deti), a zvysok rodinní známi a kamosky (ktorych by som tam chcela viac nez niektorych z rodiny) ... aj to som uz okresala :-D ale zase za rok sa moze hocico zmenit, niektory su vycestovani, a mozno kvoli mne sa nebudu unuvat dojst... verim, ze sa to cislo znizi ;-)
Odpovedať
no my sme mali 120 a to z našej strany asi 50 a 5 neprišli a s manželovej zvyšok a im neprišlo nejakých 30,ale niektorých už dopredu vedeli,že neprídu.Tak ak rátam malo nás byť asi 150,ale ani 120 sa mi tam nezdalo veľa.Tak akurát na tu sálu. :-) a my sme mali v Bard.kúpeľoch a mali sme tam aj v kostole bolo to v hoteli Satel takže sme mali aj grátis izbu ako mladomanželia k tomu a to sme si mysleli,že ju ani nepoužijeme,nakoniec som sa tam prezliekala,decká sa tam vyspali a ráno po svadbe sme tam ostali aj my.A bolo super ;-) Poviem Vám je to iné ako keby sme boli doma u jeho rodičov.K nim sme išli až ked sme sa trošku vyspali ;-) sim to číslo sa Vám isto zníži,ale je dobré ak Ti to dotyčný pozvaný oznámia vopre nie ako nponiektorý,ked sa nasľubujú a neprídu ako to bolo z našej strany/tých 5 ľudí/ no nebolo to až tak veľa aj ked som bola hrozne naštvaná ]-(
Odpovedať
a sim zaujímalo by ma ako si sa zoznámila s drahým či v BA a ako? ;-) a je pravý Blavák?
Odpovedať
baby a to budte radi,že máte len toľko u nás na dedine pamatám aj svadbu čo mali 200 ľudí a to už bolo brutálne veľa :-p no už sú dotyčný rozvedení tak smola ;-( a teraz v auguste som bola u nás na kámoškinej svadbe a mali 160 ľudí,no nezdalo sa mi toľko.A k tomu,no škrtaj ked sa nedá :-S niekedy sa už len modliť ak by niekto nemohol už sám od seba prísť ;-)
Odpovedať
no, ale u mna to vidim tak, ze pridu vsetci!!! taku prilezitost by si nenechali ujst... ved vieš, mam mrte bratrancov a sesternic, kt az na 2 su uz vsetci vydate,zenatí a vsetci maju po 2-3 deti... poniektorí su rozvedení, majú nových partnerov, nové deti :-D napr... bratranec opustil manzelku s dcerou a nasiel si inu s 2 detmi... a z toho vyplyva ze namiesto 3 ludi musim volat 8!!! aj ked jeho exmanzelku by tam vela ludi radsej nevidelo, ja mam s nou dobry vztah, tak ju volam hmm ale aj ona uz ma partnera :-N ... je to prkotina... ale pre mna velmi dolezita, preto mam 100 ludi... niekto mi povedal, ze nie som normalna, tolko ludi! ale co mam robit? mam vyšktavat "eniky beniky klike be? :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
helouuuuuuuuu babyyy hura huraaaaa tak sa tesim, ze sa to tu zase rozprudilo :) jupiiiiiiii SIMI mas mailik, odpis, ak mas cas... sli by sme to omrknut, hoci aj dnes... LIEEEEENOCKA vitaj !!! :D
Odpovedať
Profilova fotka
paneboze,ale ma stresujete... tusim uz zacnem konat!!!
Odpovedať
Profilova fotka
holky,kde si davate tlacit oznamka???
Odpovedať
ivinka... v nedelu tam ideme trosku makat, tak ak nemate plany, tak by ste to mohli dojst omrknut ;-)
Odpovedať
mrka... oznamka... no ja chcem nieco "originalne" preto nam to bude robit draheho bratranec, on je taky manik na kreslenie, grafiku... tak nam vyrobi nieco podbne ako mam v albume, ale nakresli tam nase karikatury :-D ... uz nas raz kreslil, na tricka... s textom "skoromanzel" a "skoromanzelka"... a tlacit si ich budeme asi sami, kedze robime s kanc technikou ;-) alebo mozno to da on vytlacit v svojej praci (reklamka)... takze o starost menej... ale inak pacia sa mi aj take jednoduche dva papieriky (vrchny z pauzaku a spodny z kartonu) spojene maslickou, na vrchu je text, na spodnom fotka... alebo teraz tiez robil jednemu kamaratovi, ze navrchu mali svoje karikatury a na tom spodnom text ;-) ale tiez sa mi paci take netradicne oznamka... stranka sa vola tusim ze "svadbainak" omrkni si to... ked ich potrebujes tak vela ako ja, tak sa viac oplati si to "vyrobit" svojpomocne ;-)
Odpovedať
Ahojte a zvlášť zdravím Sviss. :-) Aj ja sa pripájam k žienkam ktorým hrali chlapci z Biscvitu že su super, nám bol Jožko z harmonikou aj na pierečkách, ale to asi chodí len kamarátom.(Bolo to pred tromi rokmi) Kameramana sme mali Adamkoviča a boli sme spokojný sami sme si vybrali kameramana, lebo ma viacerých a dohodli sme sa sním čo chceme a čo nie, ešte po svadbe som volala že nech to a to tam nedáva a dodržal. Hostinu sme mali v Odoríne 140 ľudí.Ale ak to vyzdobí Azinex, ako mala sviss tak je to na nespoznanie sála. Ja poznám aj super kozmetičku a kaderníčku, však sviss ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
simi..hej,na tie som uz davno pozerala,ale treba nam kopu oznameni a to by som sa asi nedoplatila. :-| To mas super,ze mate kamosa,aj ja chcem takeho :-) ... aaach jaaaj. myslim,ze je jedna tlaciaren aj v Krompachoch,ale ci este funguje,tak to netusim. inac tie z pauzaku sa mi tiez pacia,ale ja neviem... pripada mi toho strasne vela a to si chceme len slubit lasku!
Odpovedať
Z mnoho od seba nezávislých zdrojov som počula, že BISKVIT sú fantastický. Už som si ich rezervovala, no aj tak by som si ich najradšej vypočula naživo. Nevie niekto o nejakej svadbičke, kde by som si ich mohla na minútku jedným uškom vypočuť? Neviete kde na nete sa dajú zohnať tie orezávatka (srdiečka, hviezdičky...)?
Odpovedať
ahoj andrejka asi tu niesi ale uz mame fotky to rocne chudnutie stalo za to hahahaha a teraz jem jak za dvoch no uvidime.daj aj ty tvoje foto potesi
Odpovedať
mrka, fakt nemate niekoho, kto ma dobru tlaciaren aby ste si to urobili sami? tie netradicne oznamka su nenormalne predrazene... mas pravdu... ale ako inspiracia su super :-D jedna kamoska mali robene na foto papiery... a vyslo ich to strasne malo... ale fakt neviem kde si to davali robit (niekde tu v BA) uz som videla par takych, ze "kolaz" z fotiek a jednoduchy text... neviem ale v snv asi taketo sluzby nerobia... ale aj tak... ved jej to jednoduche... dajte sa pekne nafotit... potom sa to da lahko upravit v PC a potom si to dajte urobit ako fotky... tam ta kus vyjde na 4-5 korun, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sme si robili oznamka sami, lebo sme sa nevedeli dohodnut na ani jednom vzore, co nam ponukali v tlaciarnach. Len sme si dali vytlacit text, a ten sme vlozili dovnutra. Pozvanym sme tiez poslali navratky, tak sme vedeli aspon 3 mesiace dopredu, kto pride a kto nie. Samozrejme sa to tyzden pred svadbou menilo, ale je rozdiel, ci mate pochybnosti o 30 alebo 3 pozvanych. S partnermi sme pozyvali len tych, co su zasnubeni, zosobaseni, alebo uz dlho ziju spolu, partnerov tych, co chodia spolu len nejake 2-3 mesiace sme nepozyvali a nikto sa nestazoval, vsetci sa bavili spolu a nebol pripad, ze by niekto sedel cely vecer na stolicke, lebo nemal s kym tancovat. Tak sa nam podarilo skresat pocet pozvanych.
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzanocka, ja som vyrezavatko kupila v PO, stalo asi 120 Sk, ale v BA napr. maju vacsi vyber a aj lacnejsie, asi za 90 Sk. Skus popozerat v papiernictvach. Ak chces, poziciam Ti moje (srdieckove), ale na SK pridem az koncom decembra.
Odpovedať
mne sa tiez celkom nepaci, ze medzicasom vsetci vyrastli a maju "partnerky"... ale co, musim ich volat, napriek tomu, ze sa mi na poslednej rodinnej akcii ani nepozdravili :-S ale to tu omielam stale... :-N necitim potrebu mat tam (20) deti vsetkych sesternic a bratrancov ... co uz... mamina ich tam chce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mrka ako vidim...ty si tiez "slnecnickova" ;-)
Odpovedať
ahoj dvojicka ;-)
Odpovedať
ahooojte baby :-) konečne som sa tu dostala. týždeň som mala pokazený pc. :-| ako sa máte? simi - gratulujem k termínu svadby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivi,hej som. aj ty si? nevidno to podla tvojho albumu... som nevedela =-) boze,vy tu vypisujete asi cez pracovnu dobu a ja az ked pridem domov a uz nikoho tu niet. no co uz. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
LIVIIIIIIIIII vitaj :) SIM ;-) MRKNA no som...slnecnice zboznuje...ale neviem sa zatial rozhodnut, ci v tomto style spravit aj svadbu...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?