Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
naši prídu z dovolenky tak ich pôjdem pozrieť, drahý v sobotu pracuje, takže plány nemáme
Odpovedať
Profilova fotka
a ktovie, ake bude pocko... ? sakra... inak dufam, ze buduci tyzden nebude liat a nebudu zas trhy vo vode :-(
Odpovedať
no to dúfam aj ja, že na trhy bude pekne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz par trhov som si odclapkala v 15 cm vode :)
Odpovedať
Profilova fotka
krasny vikendik livik, paaaaaaaaaa
Odpovedať
aj tebe pekný víkend, ahoj :-)
Odpovedať
dobre ranecko!!!! :-D pozeram, ze ste tu toho vela nepopisali kym som bola prec...dovolenka bola fajn, len ku koncu sme mali stosku stresy, ale vsetko dobre dopadlo :-) cele trhy budem zrejme na vystavakoch, ale vecer som vasa, takze mozeme sa stretnut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
LENI ahoooooooojky a kde si dovolenkovala??? a kedy vam to stretko teda vyhovuje baby? piatok, ci v sobotu ? ja by som mala v piatok okolo obeda vyrazat z BA, takze vecer predpokladam najneskor okolo 19.00 som v SNV
Odpovedať
na cechach :-D , to bol skor oddych od prace a taky dlhsi vylet nez dovolenka :-) ale fajne, este aspon tyzden taky by som brala :-S hmm mne je to jedno, aj tak budem na trhoch kazdy den a aj vecer ako sa poznam, takze staci zavolat a pridem...volna budem po 6tej ;-) , uvidime co osttne baby
Odpovedať
Profilova fotka
super ! tak sa nejak spojime, skusim este zistit, kedy to vyhovuje SImke a dohodneme nieco...
Odpovedať
uz sa tesim, konecne aj ja niekde vyrazim s babami nielen chlapi furt :-D ten moj sa uz nevie doskat trhov aj s jeho kolegami... :-p
Odpovedať
ahojte :-) Leni, tak už si nazad? dúfam, že si si oddýchla za ten týždeň ;-) nás čaká dovolenka až v auguste. a s tým stretkom sa ešte dohodneme. ja by som chcela určite prísť.
Odpovedať
Článok sa načítava...
teraz ma napadlo ze asi budeme mat firemnu akciu - predpokladam ze najskor v piatok...ale to je vo hviezdach (lebo sa uz o nej rozprava rok a stale nikto nic nezorganizoval)
Odpovedať
Profilova fotka
LENI ved keby ste aj mali nejaku akcsoku, tak mozme dat stretko na sobotu, nie ?
Odpovedať
no ved mozme, len davam infosku ak by som piatok nemohla, tak ze kvoli comu...resp. na tej akcii sa tiez nebudem chciet dlho zdrziavat - je tu teraz dost dusno a to vobec nemusim hlavne nie pocuvat stale tie iste reci dokola) :-p
Odpovedať
ahojte, dojdem, potom mi dajte vediet presny termin, aby som si tak zariadila program... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
SIMI a kedy by ti to viac vyhovovalo ?
Odpovedať
este neviem, kedy dojdem do SNV... ale asi radsej v sobotu (aj ked uz viem, ze v sobotu ideme k babke vytacat med a neviem ako sa tam dlho zdrzime...) no do vecera snad skoncime ;-) ved cisielka na seba mame, tak by sme si zavolali :-) ak by ste chceli medik, prijmam objednavky :-D
Odpovedať
ahojte baby, tak máme tu upršaný deň :-|
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI ahojky, my v BA sme vcera mali peklo ako z hororu, totalna tma, hromy blesky, uff... katastrofa, ale od piatku sa ma vraj zase pocasicko vylepsit a maju byt tropicke horucavy jupiiiiiiiiii :-D
Odpovedať
takže na trhoch by sme mali mať krásne počasie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby..som tu len na skok... počujte hľadám nejaký návrh pozvánky k 50-tke ;-) ak nejaké zábavný text k tomu, nevie mi niektorá z vás nejako poradiť? akosi nemam šťastie nájsť niečo na nete... dík moc....
Odpovedať
Profilova fotka
bože už sa mi v tej rýchlosti pletú aj písmenka :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI no veruze mali... jeeeeeeeeeeej DZULI ahoj , ako sa mas? stretnes sa s nami ??? tu pozvanku skusim pohladat a nieco poslem do IP ak najdem...
Odpovedať
ahoj Juli, dlho si tu nebola, ako sa máš?
Odpovedať
Profilova fotka
noo baby..ako ste si všimli...tak tu často nechodím...takže mam veľa robotky...čo je dobré..aspoň sa nenudím... Ivinka..budem rada ak sa ti podarí niečo nájsť :-) aaa rada sa s Vami stretnem..len mi dajte vedieť kedy a o koľkej... Livi ty máš na mňa číslo aj Lenka, tak mi napíšte... ;-) alebo ak nezabudnem tak sa ja ozvem.. tak zatial sa majte krásne... idem makať..
Odpovedať
ahojte baby ja sa tu uz zajtra a ani v piatok nezastavim - to uz budem na trhoch...takze dohodnite den a cas a dajte mi vediet...urcite pridem!!! uz sa na vas velmi tesim ;-) ....takze dufam, ze to stretko ozaj bude!!!! a kto chce tak ma najde v sportovej hale - mozete ma vytrhnut z nudy :-D
Odpovedať
ahojte, baby, dajte vedieť, kedy vám to vyhovuje. čo takto piatok?
Odpovedať
aj pre mna by bol piatok o nieco lepsi...
Odpovedať
Profilova fotka
Uff baby, ja vas ani nestiham sledovat, tolko pisete. :-( Keby smo mala trochu viac casu.... :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?