Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
baby poradte, aky darcek drahemu k meninam? hmm a buduci tyzdem mame 5 vyrocie, a ja si uz dlhsie lamem hlavu... napady dosli :-(
Odpovedať
ahojte, ja dnes vobec nestiham :-p , simasi dakujem krasne ;-) inac aj moj manzelik ma zajtra meniny, ale my si velmi darceky na meniny nedavame...on ma na moje pozval na veceru, takze asi si ju zopakujeme, alebo pripravim nejaku romantiku doma :-D no a vyrocie - to by zaujimalo aj mna co vymysliet =-) , teda vyrocia odkedy sme spolu neslavime, len si ich pripomenieme, ale tie manzelske by som chcela x-)
Odpovedať
Profilova fotka
SIMI cez vikend som pocula skvely darcekovy tip... zaplat mu vyhliadkovy let nad mestom... neviem sice, aka je cena v BA, ale viem, ze v Trencine to robia za 1500 Sk, co nie je take strasne... zaroven by ste mali aj peknu spomienku na 5te vyrocie.... hm ???
Odpovedať
no to vrelo odporucam x-) , tu v SNV stoji jedna "jazda" 5000 Sk, ale do lietadla sa vojdu traja takze sa to rozrata a vyjde to menej...1500 je nejaka nizka cena na osobu =-) nemali tam nejaku akciu? letecky den alebo co?
Odpovedať
dobry napad... ale po nasom spiatocnom lete z dovolenky... lietadlo nemusime :-S ale naopak, by to bolo nezabudnutelne 5 vyrocie... keby sme dobrovolne "trpeli" nad BA :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LENI nemaju akciu a nie je to na osobu, ale na posadku lietadla... ujo tam bol s manzelkou, dcerou a dokonca aj vnucikom + pilot SIMI ved nemusite plachtit nad hnusnou BA, mozte vybehnut nad ine mesto :-D
Odpovedať
:-D :-D a ine napady?
Odpovedať
Profilova fotka
SIMI daj mu spravit z vasej spolocnej fotky puzzle :-) alebo svoju fotku na hrncek predtlacit... alebo vymysli nejaky vtipny obrazok a daj mu potlac na tricko ze "buduci manzel" :-D alebo... uz ma nic nenapada... neviem, co ma rad a co ho bavi...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja som tento tyzden na skoleni, dnes som sa uliala skor, lebo som tam zaspavala. Mate stastie, ze u nas je pekne, tu bolo rano 10 st a uz 3. den prsi ]-( Ivi, Ty mas teda napadov, dobre vediet, ked raz budem potrebovat :-D My sme kupili v piatok skrinu, ale mangel sa mi nevosiel do auta, musela som ho tam nechat :-) a chudak isiel 100km vlakom, prisiel az o 23.00 domov. Riadne hromzil, ked ju skladal. A navyse nam zabudli pribaliz dvere, musim sa tam vratit, ale uz bez neho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ANULA v pohodicke, nech sa paci... ja som normalne "vyrobna" vymyslov :-) takze kedykolvek sa ozvi, ked mozem, pomozem... inak aj u nas v BA je naprd pocasie :-( uz ma to serka do kelu :-( tie brutalne prietrze s krupobytim mi totalne zlikvidovali moju balkonovu kvetinovu krasu ;-( inak dobreeeeeeee raaaaaaanko baby :-D
Odpovedať
Ivinka to s tym trickom je super napad! beriem!!! nevies nahodou, kde to robia? hmm drzte mi palce nech to stihnem :-N
Odpovedať
super, uz sa na tom pracuje, bratranec mi urobi nase karikatury :-D to bude sranda :-D :-D o mesiac ma meniny aj moja mamina, a skoro svokra, aj druha skoro svokra... super darceky ;-) este raz diky ivinka ;-) anula my sme mali feliciu combi, a to by ste neverili, co vsetko do nej voslo... najsuper auto!!! raz sme len tak sli so svokrou do mesta a velmi sa jej pacil taky zahradny nabytok (komb. drevo/kov) predavac len krutil hlavou a smial sa, ze to do toho auta nedostaneme... len som sa usmiala, ze "ta kukaj" o 5 minut sme vsetci traja sedeli v aute aj s nalozenym nabytkom!!! a on tam stal tam jak obareny a nechapal :-D :-D a takychto pikosiek mame s nasou feldickou vela, mam aj par fotiek, co vsetko do nej voslo ;-( ale uz ju nemame ;-( ;-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
SIMI konkretne teraz na rychlo neviem kde, ale vela krat som to videla kade tade po vselijakych FOTO obchodoch, tam , kde robia fotky, tak tam som videla aj tie puzzle, aj hrnceky, aj klucenky, aj tricka...vselico... skus nieco vygooglovat, myslim, ze to nebude problem.... ...a nemas zac! ;-) rado sa stalo, aj nabuduce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre raaaaaaaaaaanko baby.... zijete ??? ;-)
Odpovedať
dobre rano, dnes sa tu asi tiez velmi ukazovat nebudem :-p
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, ako sa mate baby po vikende ??? ;-)
Odpovedať
ahojte baby, pozerám, že je tu nejako mŕtvo..ja som tu už po dlhšom čase, bola som na pn-ke. asi ste niektoré už na dovolenke 8-) ja si počkám, my ideme až začiatkom augusta.
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI jeeeejo :( a co ti bolo ? uz si fit ? mna tiez dovolenka len caka o 3tyzdne ozaj a co s tym stretkom ? ja som na SVT urcite na 100% doma, tak mozme nieco spachat, ak mate chut a cas,... hm ?
Odpovedať
ahoj Ivi, spadla som na štvorkolke a odrela som si dosť škaredo pravú ruku. mala som to zapálené, tak som bola pár dní doma. to stretko môže byť, ja určite budem na trhoch ;-)
Odpovedať
ahojte baby! Tak ako sa dari? Ivke sa to krati! ;-) Ivi uzi si slobodu a cakame na foto! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tinka no helouuuuuuuu stratenaaaaaaa ako zijes ???
Odpovedať
ahojte baby, nemavate problem s touto strankou? par dni sa mi vobec nechcela otvorit tato tema :-( no nic... my sme teraz v SNV... a na tie trhy sa uz tesiiiiim ;-)
Odpovedať
ahoj simasi, mne tiež nešla otvoriť tuším včera. ach jaj, každý oddychuje a ja dnes robím :-S
Odpovedať
preco dnes robis? aj nas sa mamina pokusa nahnat do nejakej prace, ale akosi sa jej to nedari :-D lenosime a lehnime a nic sa nam nechce 8-)
Odpovedať
ja robím, lebo pracujeme s Talianmi a tí voľno nemajú. takže cez sviatky sa s kolegom striedame
Odpovedať
Profilova fotka
cafteeeeeee baby pekny piatkovy dnik Vam prajem...
Odpovedať
ahoj ivi, aj tebe pekný deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI ty si makala aj vcera? dokelu :-( ako sa mas?
Odpovedať
no ujde to, včera som bola v práci aj dnes som tu do šiestej :-|
Odpovedať
Profilova fotka
uff, tak to ti nezavidim :( a co mate v plane na vikendik ?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?