Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, sama som sa nespoznala. A hned v pondelok som sa letela dat ostrihat. Mala som uz po krk dlhych vlasov.
Odpovedať
:-D hmmm mne kratke vlasy vobec nepristanu, skoda teraz by som chodila vystrihana na 3 cm :-D
Odpovedať
Profilova fotka
na 3 cm som chodievala pred svadbou, ale teraz som si ich nechala trochu dlhsie. Vsetci mi vraveli, ze mi dlhe vlasy pristanu, ale liezlo mi na nervy, ze boli vsade
Odpovedať
mam dnes krizu, vobec sa mi nechce robit :-p vcera sme prisli domov o polnoci - manzel ma pozval vecer na Shreka :-D , milujem tu rozpravku
Odpovedať
Leni a kde ste boli - v Spišskej alebo v Maxe? Lebo ja som Rasťa ťahala predvčerom do kina a nechcel ísť.
Odpovedať
Profilova fotka
ANULA mate nadherne fotocky.... fakt super , aj pocasie vam vyslo krasne... pozri si postu, mam na teba par otazok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak sa majte babulky, krasny zvysok dna prajem a uzite si slniecko :-D
Odpovedať
Dobre ranko spachtosky!!!! :-D ja mam dnes skvelu naladu...musim sa vam pochvalit ako krasne ma vcera prekvapil manzelik (a vlastne cely tyzden ma prekvapuje - robi mi kazducke rano ranajky do postele x-) ) a vcera som mala narodky a on prisiel s 25timi nadhernymi cervenymi ruzami domov!!! a este mi kupil fantasticke botasky a vobec nevadi ze su mi male a musi ich vratit.... :-D :-D straaaasne ma potesil
Odpovedať
Profilova fotka
Vsetko najlepsie Leni. Ja mam narodky v utorok, ale mat tak Tvoj vek... U nas ranajky do postele nehrozia, kedze ja vstavam o 5.00 a drahy pred 7.00. Ale cez vikend ide rano pre cerstve pecivko a kazdu stredu a piatok, ked sa vraciam domov mam veceru. Sice su to vzdy mexicke cestoviny, ale potesia a su velmi chutne. Ja mam dnes tiez dobru naladu, sefstvo tu nie je, tak sa mi hadam podari odist o 12.00 a ideme kupit novy televizor, lebo stary uz dlhsi cas strajkuje.
Odpovedať
ahojte. Leni - tvoj manžel je riadny romantik :-) to muselo byť krásne prekvapko :-)
Odpovedať
...tak leni este raz vsetko naj :-) ...mas zlateho manzelika,ja neviem ci by so sa od mojho niecoho takeho dockala,jemu to proste nedoklapne :-D :-D :-D ...my dnes ideme do divadla na Maf Story ;-) ;-) ;-) ...to je kultura co?????
Odpovedať
anula ved to je prave na tom to super, ze ja vstavam o 6tej, ale drahemu staci o osmej (lebo robi od 9tej a ja od 7mej) a napriek tomu vstava aby ma potesil a prekvapil :-D on je vazne ovela vacsi romantik ako ja ;-) ...na 23 mi tiez kupil 23 ruzi :-D a zastihol ma v jednom obchode - ste mali vidiet tie predavacky ako im padli sanky :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
my zriedkakedy vstávame spolu, ale ja nikdy doma neraňajkujem. ale drahý keď je cez víkend v práci a ja ešte spím, tak mi vždy kúpi raňajky a donesie mi ich domov :-)
Odpovedať
a dakujem x-) x-) , som ako nadrogovana po vcerajsku vobec mi nedochadza :-D a este ma vzal vcera prechadzku...........................okolo bloku :-D :-D
Odpovedať
ozaj kto vie co je za akciu pri divadle? rusia nam pracovnu atmosferu...pocujem spievat Schindlerovu a nazivo =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no Leni bud rada, ze pocujes spievat, my mame pod oknom stavenisko, je priserne teplo a okna sa nedaju otvorit, lebo asfaltuju strechu. Ja by som tiez nevstavala o 5.00, keby som nemusela, zato si spolu vychutnavame ranajky cez vikend. Teda trochu Ti zavidim toho romantika. Moj je skor prakticky, ako vsetci chlapi ;-) . Minuly rok som chcela na Vianoce nausnicky, videla som ich v jednom katalogu. Neustale som o nich doma spievala, nechala som katalog otvoreny so zakruzkovanymi nausnickami. Tesne pred Vianocami som ho vyhodila, mysliac si, ze nausky su uz isto kupene. No a na Vianoce som dostala tasku do prace. Mala plno vreciek a priehradok a ako som sa tak hrabala v tej taske, hladajuc skryte nausnicky, drahy sa ma nevinne opytal, ze co tam tolko hladam. A ja, ze nausnice. On vobec nevedel, o com hovorim! Za cely cas si nevsimol nic a ani nezaregistroval moje pilenie usi o nausniciach. Dnes sa na tom dobre smejeme a tie nausnice som dostala na Valentina.
Odpovedať
:-D no chlapom obcas nezapina :-D preto si este uzivam tieto svetle chvilky a vytesujem sa z nich kym este su x-) inac ja mam pocit, ze u nas som ten prakticky typ ja - aspon v istych veciach...a ani napady nemam take romanticke (v tomto som chlap ja, tiez mi obcas nedojde...)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babulky, dobre ranko... no usmievam sa, ked to tu citam :-) LENI tak VSETKO NAAAAAAAAJ !!! kolko mas vlastne rockov ? ANULKA a ty ?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som uz stara korcula. 34. :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
.... ze stara korcula... neboj, ja ta dobieham (coskoro 31) :-D
Odpovedať
25 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
stvrtstorocnica... inak ja som jaky dilinko, sak si to pisala, ze 25 ruzi si dostala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No Leni, hned by som menila s tebou.
Odpovedať
no ano nie je to take zle :-D
Odpovedať
Dobre ranecko, tak aky ste mali vikend? :-)
Odpovedať
...dobre ranko...tak nam robili ten sadrokarton ale ten prach,tak to je nieco hrozneeeee.....3x som umyvala dlazky a nic :-S :-S :-S ....ale vcera sme uz poobede boli u nasich na chate a bolo fajn :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
AHojte baby, dobre ranko my sme mali skvely vikendik, boli sme na chalupe u svokrovcov pri Ziline... takze super, uz som totalne ako cigoska, kedze som cely vikend pobehovala v plavkach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vy dnes vsetky spinkate ??? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko baby....halo halooo ? kde ste stratene ??? :-(
Odpovedať
ahojte baby, v prvom rade Lenka ...zelam ti vsetko co si len mozes priat, nech mas lasku komu dat, rozum co ti v nudzi poradi, ruku co ta v ziali pohladi a cloveka co ta nikdy nezradi ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?