Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Ahojte, neviete mi prosím poradiť dobrú gynekologičku v Spišskej alebo okolí? Dík =-)
Odpovedať
ahojte babky, uz to na mna nejako ide.... ta predsvadobna horucka... Dnes som bola tu v MT v jednom svadobnom salone a vysla som odtial zhnusena... Smrdelo to tam ako v sekaci - inak mam sekace rada - ale toto sa mi nejako nepacilo. Hladala som zavoj a nieco na seba na saty. Mali len take otrasne pelerinky satenove lemovane kozusinkou.... Zavoj bol klasicky taky ako zaclona. Zlatik ty co obliekas na seba? Ty si tiez oktobrova, takze to asi tiez riesis. Uvazovala som potom aj len nad takym prehozom, ako si mala ty Lienka... Ja uz neviem. A neviem, ci si mam dat iba zavoj alebo aj korunku alebo co vlastne. Okrem toho mamka zacala stresovat s autom a vyzdobou na neho, my s mojim drahym sme sa rozhodli, ze si auto prenajmeme. Isli ste do kostola v jednom aute alebo separatne v dvoch? Su svadobne salony v SNV resp. v Levoci otvorene aj v sobotu dopoludnia? Lebo tu v MT si asi nepomozem a jedina moznost pozriet tieto veci doma je vikend.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Supolienka, skus salon Sissi v Poprade, su tam velmi mile panie. A je tusim otvoreny aj v sobotu. V Levoci nie je pozicovna, pokial viem a v SNV neviem, ake su salony, nebola som tam.
Odpovedať
Profilova fotka
CAFTEEEEEEEEEE BABYYYYYYYYYYYYYY dobre ranko musim sa pochvalit, od vcera som uz skolacik druhacik :-D :-N ;-) takze hura huraa "prazdniny" x-)
Odpovedať
ahojte!!! ivi blahozelam!!!! skvele ;-) supolienka salony su otvorene aj tu v sobotu dopoludnia. takze skus volaco pohladat mozno sa ti podari :-) A co sa auta tyka - my sme mali len jedno a tiez sme mali prenajate aj so soferom...moj drahy totiz odmietal myslienku, ze si pride po mna domov a potom ma ist zvlast do kostola :-D , ze on si po mna prisiel aby si ma odviedol :-D
Odpovedať
...ahoj...ivi blahozelam len tak dalej ;-) ;-) ...neviete co sa to ma dnes konat v meste?vraj nejaky koncert slovenskycu skupin ci co ;-) ;-) ...a my sme sli do kostola na zvlast autach a potom uz spolu ;-) ;-) ,ale to je taka nepodstatna vec na tom vsetkom :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
dik baby, ani neviete, aka som rada, ze to mam z krku... inak vcera som to ratala... 25.5 som mala prvu skusku a 18.6 poslednu, takze 11 skusok za necely mesiac, to bolo pekne peklo...sama neviem, ako sa mi to podarilo :-D
Odpovedať
ahojte. ivi - super si to zvládla - 11 skúšok za necelý mesiac fúha :-o blahoželám ti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI dikeeeeeeeeeeeees, ozaj baby, cez tie SPisske trhy budem urcite doma, dame nejake stretko ??? budete v SNV alebo nie ?
Odpovedať
hej, mohli by sme sa stretnúť, ja budem určite na trhy v Spišskej. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no so mnou to vyzera tak, ze ja tiez urcite :-)
Odpovedať
ja tam budem na stopro ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
skveleeeeeeeeeeeeee !!! tak dufam,ze to vyjde...aj Simasi bude asi doma a mozno aj Tina... super !
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, uz som tu s vami dlho nepokecala. V nedelu som bola s kamoskami - bud. nevestami v PP na svadobnom veltrhu. Bolo tam paradne, bola tam modna prehliadka svad.siat, vystavovali svoje dielka kvetinari, cukrari. Dali sa tam kupit saty, bizuteria, topanocky atd. Mojmu drahemu som tam v tombole vyhrala manzetove gombiky a kupila som si svadobne sandalky, v ktorych mi dufam v oktobri neodmrzne pol tela :-D Supolienka, ja tiez zhanam nejake pekne bolerko alebo nieco podobne, lebo nechcem riskovat, ze bude chladno a ja mam korzetove saty, takze by som zmrzla. Na tej vystave mala stanok aj majitelka salonu Jasmine zo SNV a pytala som sa jej, ci by mi nejake bolerko pozicala, tak vravela, ze nevidi v tom problem, ze za cca. 400 Sk mi pozicia. Takze to budem riesit asi takto.
Odpovedať
dobre rano, huraaaa testy som spravila, uz mam aj ja ozajstne prazdniny :-D
Odpovedať
ahojte, Leni - blahoželám, super ;-) teraz si môžeš užiť voľno ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby LENI supeeeeeeeeeeer gratulujem !!!
Odpovedať
ahojte, ak sa nestane nic nepredvidatelne, tak na trhy dojdem aj ja ;-) baby este raz sa chcem opytat, posielala som vam taky televizny CB spot o kuchyniach buducnosti z 50-tych rokov, fakt vam to nedoslo?
Odpovedať
mne nieeee
Odpovedať
Profilova fotka
SIMI skveleeeeeeeeee , tak adme stretko v SNV vsetky pokope, huraaaaaaa , inak ani mne nic nedoslo, teda...kuchyne nedosli, len nejaky vtipek... :-D ZLATIK tie sandalky su kraaaaaaaasna !
Odpovedať
tak snad teraz vam to uz dojde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
SIMI ja uz to mam... dikes ;-)
Odpovedať
ivinka, kedy si skusime to fotenie?
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem Ivinka, tie sandalky boli laska na prvy pohlad.
Odpovedať
Profilova fotka
SIMI mozme kedykolvek... kedy povies, vtedy som ready a idem do toho !!! :-D ale asi najskor az od buduceho tyzdna, lebo dnes aj zajtra uz mam program a v piatok na obed ficime k svokrovcom na chalupu a vratim sa az v nedelu niekedy neskoro vecer...
Odpovedať
dobre ranecko!!! simasi mne to prislo ale nejde mi to otvorit :-S , nemam na to program alebo co,
Odpovedať
Profilova fotka
dobreeeeeeeeee raaaaanko baby
Odpovedať
dobré ránko
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, nemam dnes vela prace, konecne po dlhej dobe, tak mozem nakuknut aj sem.
Odpovedať
anula bola si krasna nevesticka ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?