Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
caute, ivinka, stahujeme sa za pracou - ako inak. Dufam, ze to neolutujeme, aj ked este vobec nevieme, kde vlastne na Slovensku chceme ostat zit :-) Pocuvaj ty mas tu skolu nejaku nekonecnu, ked si uz 12 rokov v BA a odisla si tam na VS... Babenky a dovolenky kedy cerpate? Ja by som chcela v polovicke jula.
Odpovedať
ahoj :-) ..no dufam ivinka ze s tym bude menej roboty ;-) a ci ma ostriha tak ako stem :-S :-S ...inac vcera mi segra zmensila tie moje fotky a pri posielani mi vypisuje chybe ze priima fotky len JPG a ja tam mam cosi ine,tak ja uz neviem ako to mam poposielat :-N :-N :-N ..a nechystate sa leni nikam do zahranica???vsetci nasi kamarati su niekde v.....a mi sme tu sami |-| |-| .
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... MEGY tak asi mas tie fotky v inom formate... ak chces, posli mi ich a ja ti ich dam do jpg-cka... SUPOLIENKA a ja nemam nekonecnu skolu, len toto je uz moja tretia VS v poradi...
Odpovedať
...ivi posli mi mail do IP
Odpovedať
ahojte, megy prave vcera som sa o tom bavila s jednou znamou, ze my tu robime za stvrtinove platy a pri ovela vacsej zodpovednosti a ini si v zahranici uzivaju live :-p...poviem ti ze by som takto sla , ale uz len spolu s Lackom, inac nie...trosku si oddychnut od tohoto stereotypu
Odpovedať
...ivi uz som to nejako zvladna ;-) ...mrknite do albumu.... ...aj ja by som leni sla,keby sme tu nemali hypoteku a rozne ine zaväzky....ozaj vy ste tiez brali hypoteku???
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY super ! sikulka !!! :-)
Odpovedať
no u nas je to este horsie megy, ale to tu nebudem a nechcem rozpisovat...je jasne, ze ak by sme mali odist tak ten zarobok by musel stat za to - aby sme utiahli vsetko,vratane bytu, lebo ten uz by sme nechceli nikomu prenajimat a samozrejme volaco usetrili - inac to nema vyznam odchadzat...
Odpovedať
...o par rokov sa vsetci vratia ale kde sa zamestnaju tak to netusim,lebo budu mat prax tak maximalne ako chyzne a pri pase.....na to nikto nemysli :-S
Odpovedať
ahojte kočky, megy super fotečky hlavne tá za tou tujou/či čo to je/ako vykúkate ;-) ivinka a aké VS už máš skončené ak sa môžem spýtať?normálne Ta obdivujem x-) ináč asi je fakt pravda s platmi a aj pracovnými podmienkami na východe,ale nedá sa ,aby všetcivýchodniari odišli na západ :-( ja som už zažila BA,KE,PP tak to môžem porovnať a nakoniec som skončila doma ;-) niekedy aj ľutujem,že sme nezostali v BA alebo neišli niekde von,ale čo už narobím ;-( Teraz by som to už riešila ináč,ale všetko má svoje pre a proti.Pojdete na západ,zarobíte viac,ale ste bez rodiny a ak zostanete na východe tak sa človek trápi a žije z výplaty do výplaty,ale má pri sebe rodinu ktorá ho podrží 8-( tak asi tak........
Odpovedať
ahojte. ajam - úplne s tebou súhlasím. všetko má svoje pre a proti - tu má človek kamarátov, rodinu, ale peňazí je menej..a vonku zas je človek odkázaný sám na seba, ale môže si užiť tie peniažky.ja som bola tiež vonku robiť, takže viem, o čom hovorím.
Odpovedať
Profilova fotka
AJAM noooo musim ti trosicku oponovat... ja som v BA od 18tky, takze v podstate najvacsiu cast mojho "produktivneho" zivota :-D je pravda, ze prvy rok, dva to bolo o zvyku...ale teraz po takej dlhej dobe nemam pocit, ze som niekde daleko od rodiny... 360 km nie je koniec sveta :-D a v podstate brasko je tiez tu a doma okrem rodicov a starej mamy nemam uz absolutne nikoho a nasi chodia kedykolvek na vikend do BA, takze to nie je az taky problem... podla mna je to naozaj hlavne otazka zvyku a priorit... a nemam pocit, ze by ma rodina nepodrzala, ked su odo mna kusok smerom na vychod, prave naopak :-) a co sa skoly tyka tak CHTF STU a OF EU a co sa tyka toho zahranicia, moj nazor je, ze ak mlady clovek, ked skonci dajmetomu vysku, tak je fajn ked ide napriklad na rok niekde makat, ale vazne makat, zarobit aspon nejake peniazky na zaciatok, viem,ze sa to da, ked sa clovek zatne, sice si nic neuzije , ale zarobi a potom ked sa vrati na SK moze zacat budovat karieru a rodinu, jazykove zrucnosti su velkou vyhodou... teda ja by som to tak urcite riesila, keby ze mam o 10rokov menej :-D no cas sa uz vratit neda.. nevadi :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
ivinka asi si ma nepochopila....toto čo som písala je môj prípad.Ak by sme my s manželom ostali v BA tak sme tam sami a nemali by sme pri sebe rodinu.Tvoj prípad je opačný,máš tam brata a ako hovoríš Vaši tam za Tebou chodievajú. :-) Za nami by neprišiel nik :-( dialka,zdravotný stav rodinných príslušníkov......každý je individuálny prípad a čo platí na Teba neplatí na mna,ale súhlasím s Tebou,že ked si mladý tak nech ide do zahraničia a zarobí si.My sme to poriešili zle, a preto píšem,že teraz by som to poriešila ináč,ale už sa nedá nedá vrátiť čas spať.....deti,rodičia,iné závazky...... ;-( ale aj tak sa nemám prečo sťažovať ved niekto sa má ešte horšie ako my a ako sa hovorínikdy nie je tak zle,aby nemohlo byt ešte horšie takže si vážme to čo máme ;-)
Odpovedať
tazko hovorit co by bolo keby...ale suhlasim s ivinkou - do zahranicia ist hned po skole, ale za ucelom zdokonalit jazyk, zarobit co najviac penazi a do roka byt spat... inac sa clovek vrati a nema vlastne nic - skola bez praxe mu je na figu, len jazyky nestacia a peniazky pokial sa neinvestuju sa rozkotulaju a zacinat v 30ke :-p to je fakt o drzku inac ivi, klobuk dolu , to si vazne vsetky skoly skoncila? ty musis mat brutalne vela energie x-) ;-)
Odpovedať
teraz by som urobila presne takisto-skončila školu,odišla do zahraničia,zarobila peniažky,zdokonalila sa v jazyku......,ale ako hovorí lenka teraz odísť a hodiť všetko za hlavu a začínať niekde sa určite dá,ale závisí to od povahy človeka či sa na to dá a taktiež musí zvážiť dalšie okolnosti.Vy ešte nemáte deti tak je to pre Vás určite jednoduchšie ako pre nás s 2 malými deťmi :-|
Odpovedať
OZNAM PRE SPISACkY: Mila Damy zaujim ma ci nahodou nemate prehlad co stoja 1 izbove byty v Spišskej. Neviem ci sa tu moze zverejnovat cena atd. tak mi to potom posielajte do ip. dakujem
Odpovedať
...zalezo od lokality ale myslim ze okolo 500,tis
Odpovedať
mne sa zdá, že je to okolo 400 tis. my sme tiež hľadali 1-izbový byt v SNV ale je to riadny problém zohnať
Odpovedať
suhlasim, zavisi vela od lokality a m2 ale s cenou sa asi pod 400 nedostanes, jedine niekde na Zapad I, ale nie som si ista ci tam vobec nejake 1izbove byty su ...
Odpovedať
Profilova fotka
AJAM presne ako vravis... nikdy nie je tak zle... clovek si castokrat vobec neuvedomi, ze to malo, co ma, je vlastne veeelmi vela.... a preto by sme si to naozaj mali vazit ! LENI no s tou energiou u mna je to naozaj "kriticke" ... mam jej od narodenia asi za 3 :-)) to bude tym inkubatorom podla mna :-) ako vravi moja mamina, urcite ma tam nejako prestelovali :-N ale ono to tak vraj dokazuju aj vyskumy, ze predcasne narodene nedonosene deticky su vraj potom v zivote velki bojovnici :-)
Odpovedať
...to si co tym leni chcela poveda ze :"jedine na zapade l." ]-( :-D :-D :-D ,mi mame na zapade l. byt a aj jednoizbaky su tam 8-) 8-)
Odpovedať
:-D :-D ze to tam mate "od ruky" aj ked ste stale v SNV :-D . Nic v zlom megy :-D
Odpovedať
..hej tak to mas pravdu,ved tam nemas poriadny obchod a o ovoci a zelenine ani nehovorim,ale nechapem tomu lebo tam zije kopec ludi a na nakupy musis ist do hypernovy. :-|
Odpovedať
dobre ranko, dnes som sa zobudila s nadhernym pocitom, ze je piatok...a ono je to len stvrtok ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
dobreeeeeeeee ranko baby...
Odpovedať
dobre raaanecko,aj mne by uz bodol piatok leni ;-)
Odpovedať
no ved zajtra sa ho hadam dockame :-D
Odpovedať
ahojte,už aby ten piatok tu bol ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa moc ani netesim na piatok, kedze ma zajtra caka dalsia skuska :-( sakraaaaaaa a prave som sa dozvedela, ze mami a oci uz fica zo SNV do BA :-) pekne prekvapko :-D a ja mam doma bordel jak po vybuchu atomovky :-)
Odpovedať
ivi - o to väčšia bude radosť, keď to už budeš mať za sebou ;-) ku mne prídu rodičia tiež cez víkend - v nedeľu s nimi trochu pooslavujeme moje narodky.už sa teším :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?