Menu Forum

Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

24. jan 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
dzula
JUVI - svadobné a bytové dekorácie
Júlia Cvengrošová PRO

Svadobný obchod - Okres Spišská Nová Ves
1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 ahojte baby...

ivinka nádherné autičko..emoticon..paráááda

leni...prajem ti všetko len to najkrajšie k meninám a nech sa ti splni všetko po čom túžiš emoticon
4. jún 2007 o 09:03  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1200 príspevkov a 1 album. Má 31 priateľov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1200 príspevkov a 1 album. Má 31 priateľov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 LENI ozaj VSETKO NAJ !!! nech sa ti splni vsetko, po com ti srdiecko pisti emoticon
DZULI ahoooooooooj, aky si mala vikend ?
4. jún 2007 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
Registrovala sa 28. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 2132 príspevkov a 2 albumy.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
Registrovala sa 28. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 2132 príspevkov a 2 albumy.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 dakujem emoticon emoticon

ivinka a vy mate aku strechu emoticon ?
4. jún 2007 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 Julia ako sa mas? pocuj okolo 12teho koncim s anglinou, takze budem mat kopec casu...to by sme sa konecne mohli stretnut, co povies?
4. jún 2007 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 ivinka....noo víkend bol taký návštevný....ako skoro každý..kedže cez týždeň nič nestíhame...emoticon

leni..no už by sme mohli emoticon..teším sa...tak sa potom dohodneme... a mam sa po starom emoticon
4. jún 2007 o 09:28  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 emoticon , a chodievas este cvicit?
4. jún 2007 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 noo ani nie... akosi to nevychádza... na taebo vôbec...a do posilky len sem-tam...vieš raz sa mne nechce,alebo nemôžem..potom zasa kolegyni...a samej sa mi nechce... emoticon ...takže som zlenivela..! emoticon ale aj ked je horuco tak v posilke je to o život... emoticon
4. jún 2007 o 09:35  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 hmmm, a co praca mas toho teraz vela?
4. jún 2007 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 inac ja som sa pekne zagulatila, takze uz sa chystam makat do posilky - po 12tom a pravidelne!!! emoticon
4. jún 2007 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 emoticon ...ale také hrozné to určite nebude emoticon.... a práca? noo je toho dosť...ako kedy... a ty? nič nové na obzore?
4. jún 2007 o 09:42  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 LENI mame aj soft aj pevnu, ako som pisala, obidve...
4. jún 2007 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 nieee emoticon , cele sa mi to trosku zamotkalo, nateraz musim byt spokojna...
4. jún 2007 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 jaj ja ze si mozes vybrat, nevedela som, ze sa da mat obidve spolu emoticon ...lebo v tom EOSe je tusim len ta pevna...
4. jún 2007 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 LENI no, mozes si vybrat, ci platno alebo pevnu, da sa to premontovat za sekundu...
4. jún 2007 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 emoticon emoticon ja to uz teraz chapem, len som si myslela ze sa to da kupit len zvlast - bud ako verzia s pevnou strechou alebo verzia s platenou. emoticon ...no je to jedno, ale je ozaj krasne, tak nech vam dobre sluzi emoticon
4. jún 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 nooo uvidime, snad bude dobre sluzit... ked uz si ju drahy tolko vysnival... emoticon aj ked... neviem si celkom presne predstavit, ked dojde rad na tie moje sny, kam poskladame tie decka emoticon asi budeme kociky na motuzikoch za sebou tahat emoticon
4. jún 2007 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megy2
Registrovala sa 22. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 569 príspevkov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
megy2
Registrovala sa 22. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 569 príspevkov. Má 3 priateľov.
 ...ahoj,no konecne uz mam volnejsie ze sa k vam mozem pripojit emoticon emoticon
...ivi kraaasne auticko,ale fakt kam date kociarik emoticon emoticon emoticon ....aj moj drahy rozmysla kupit nove auticko a vysvetloval mi uz musime take ze sa vojde aj kociar aby sme vzdy nemuseli uplne rozoberat este aj kolieska,i ked neviem kam na to chodi ze "kociarik" emoticon emoticon emoticon
4. jún 2007 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ajam
Registrovala sa 6. marca 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 61 príspevkov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 1. júna 2002
    okres Bardejov
fotoportrét
fotoportrét
ajam
Registrovala sa 6. marca 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 61 príspevkov. Okres Spišská Nová Ves.
    okres Bardejov
 čaute baby,ivinka fakt nádherné autíčko-ale fakt tak len pre dvoch.Ked prídu detičky tak budete určite
potrebovať niečo vačšie emoticon emoticon emoticon
megy:tak sa mi zdá,že Tvoj manželík rozmýšla ako ten môj ked sme sa vzali.Už sa oženil tak už rozmýšľa nad detičkami.Je to veľmi zlaté a prirodzené aj ked sa mi zdá že Ty máš ešte strach/ja som ho mala tiež ako Ty/a preto si ešte užívajte seba a ono to s detičkami príde samo-myslím ten pocit chcenia.
A čo sa týka ešte auta-my máme XSARU a už sa mi zda mála a to hlavne teraz ked sa chystáme na dovolenku.Chcelo by to už COMBI verziu. emoticon emoticon emoticon
4. jún 2007 o 12:46  •  Svadba bola v júni 2002  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megy2
fotoportrét
fotoportrét
megy2
 ....hej mas pravdu ajam,ja milujem deti...ale vlastne este asi nie emoticon emoticon
.....a on tuzi po takych autach sice su combi ale pre nas asi skor nedostupne combi emoticon emoticon ,este nemame splatene jedno emoticon
4. jún 2007 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simasi
Registrovala sa 6. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 852 príspevkov.
  • Svadba bola 30. augusta 2008
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
simasi
Registrovala sa 6. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 852 príspevkov.
  • Svadba bola 30. augusta 2008
    okres Spišská Nová Ves
 vsetkym lenkam ...
...vsetko naj!!!

ivinka... no ked pride babo, tak bude tvoj drahy velmi trpiet emoticon ... nieco podobne preziva aj kamoskin manzel... kedze sa musi vzdat svojho dvojmiestneho veterana... no co neurobi pre rodinuemoticon
4. jún 2007 o 12:58  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megy2
fotoportrét
fotoportrét
megy2
 ...zlaty kamoskin manzel emoticon emoticon emoticon emoticon
4. jún 2007 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ajam
    okres Bardejov
fotoportrét
fotoportrét
ajam
    okres Bardejov
 No ak to bol jeho sen tak je veľmi pekné,že si ho splnil a ked prídu detičky tak potom auto možete vymeniť za iné podľa potreby.Ja by som si ho na Vašom mieste užívala a tešila sa z neho pokiaľ je to možne/ale to Vy dvaja určite robíte emoticon /.Ve sny sa majú plniť,ak by sme nesnívali tak by sme nemali pre čo žiť emoticon
lenka:všetko naj nech máš pekný tento ako aj ostatné dni emoticon
4. jún 2007 o 13:20  •  Svadba bola v júni 2002  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 dakujem emoticon emoticon , mam naozaj krasny den a super naladu emoticon , vytesujem sa z novych kvietkov co som dostala od svokrovcov...konecne mam orchideu!!! emoticon
4. jún 2007 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 SIMASI no,,,bolo mi slubene, ze ked mi zacne rast brusko, tak dokupime druhe auto, rodinne... tak snad trpiet nebude... emoticon
AJAM no mas pravdu, sny su na to, aby sa plnili...a kedze jeho sen je uz splneny, tak dufam, ze teraz pridem na rad ja...a Sara alebo Samko emoticon emoticon emoticon
4. jún 2007 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ajam
    okres Bardejov
fotoportrét
fotoportrét
ajam
    okres Bardejov
 a vieš,že aj ja som túžila po Sáre? A bol z toho Jakub emoticon ale teraz by som ho nevymenila za nič na svete!!!!! emoticon emoticon emoticon
4. jún 2007 o 13:46  •  Svadba bola v júni 2002  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 my uz jednu Sarinku v rodine mame - tiez bola po troch chlapcoch tou "vysnivanou" emoticon
4. jún 2007 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 AJAM no v podstate je to jedno, ci Sara, ci Samko, ci Jakub... hlavne, ze to je zdrave nie? emoticon
LENI no okolo mna sa to tiez hemzi samymi Sarinkami emoticon tak uvidime, ci si o nerozmyslim a nezmenim to na nejaku Ninu emoticon alebo nieco ine emoticon
4. jún 2007 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megy2
fotoportrét
fotoportrét
megy2
 ...a mne sa paci Samuel a Petra,a drahemu Adam,na dievcatko asi nemyslel emoticon emoticon emoticon
4. jún 2007 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megy2
fotoportrét
fotoportrét
megy2
 ...znamej sa teraz narodil syn a dali mu meno Sedrik-zaujimave ale asi by som nemala odvahu emoticon emoticon
4. jún 2007 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ajam
    okres Bardejov
fotoportrét
fotoportrét
ajam
    okres Bardejov
 ja zase poznám Simeona emoticon
4. jún 2007 o 14:27  •  Svadba bola v júni 2002  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš