Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... ivinka nádherné autičko..;-)..paráááda leni...prajem ti všetko len to najkrajšie k meninám a nech sa ti splni všetko po čom túžiš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
LENI ozaj VSETKO NAJ !!! nech sa ti splni vsetko, po com ti srdiecko pisti :-) DZULI ahoooooooooj, aky si mala vikend ?
Odpovedať
dakujem x-) :-D ivinka a vy mate aku strechu :-D ?
Odpovedať
Julia ako sa mas? pocuj okolo 12teho koncim s anglinou, takze budem mat kopec casu...to by sme sa konecne mohli stretnut, co povies?
Odpovedať
Profilova fotka
ivinka....noo víkend bol taký návštevný....ako skoro každý..kedže cez týždeň nič nestíhame...:-) leni..no už by sme mohli ;-)..teším sa...tak sa potom dohodneme... a mam sa po starom :-|
Odpovedať
:-| , a chodievas este cvicit?
Odpovedať
Profilova fotka
noo ani nie... akosi to nevychádza... na taebo vôbec...a do posilky len sem-tam...vieš raz sa mne nechce,alebo nemôžem..potom zasa kolegyni...a samej sa mi nechce... :-p ...takže som zlenivela..! :-S ale aj ked je horuco tak v posilke je to o život... :-p
Odpovedať
hmmm, a co praca mas toho teraz vela?
Odpovedať
inac ja som sa pekne zagulatila, takze uz sa chystam makat do posilky - po 12tom a pravidelne!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ...ale také hrozné to určite nebude ;-).... a práca? noo je toho dosť...ako kedy... a ty? nič nové na obzore?
Odpovedať
Profilova fotka
LENI mame aj soft aj pevnu, ako som pisala, obidve...
Odpovedať
nieee :-| , cele sa mi to trosku zamotkalo, nateraz musim byt spokojna...
Odpovedať
Článok sa načítava...
jaj ja ze si mozes vybrat, nevedela som, ze sa da mat obidve spolu =-) ...lebo v tom EOSe je tusim len ta pevna...
Odpovedať
Profilova fotka
LENI no, mozes si vybrat, ci platno alebo pevnu, da sa to premontovat za sekundu...
Odpovedať
:-D :-D ja to uz teraz chapem, len som si myslela ze sa to da kupit len zvlast - bud ako verzia s pevnou strechou alebo verzia s platenou. :-p ...no je to jedno, ale je ozaj krasne, tak nech vam dobre sluzi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo uvidime, snad bude dobre sluzit... ked uz si ju drahy tolko vysnival... :-D aj ked... neviem si celkom presne predstavit, ked dojde rad na tie moje sny, kam poskladame tie decka :-) asi budeme kociky na motuzikoch za sebou tahat :-D
Odpovedať
...ahoj,no konecne uz mam volnejsie ze sa k vam mozem pripojit x-) x-) ...ivi kraaasne auticko,ale fakt kam date kociarik :-D :-D :-D ....aj moj drahy rozmysla kupit nove auticko a vysvetloval mi uz musime take ze sa vojde aj kociar aby sme vzdy nemuseli uplne rozoberat este aj kolieska,i ked neviem kam na to chodi ze "kociarik" :-p :-p :-p
Odpovedať
čaute baby,ivinka fakt nádherné autíčko-ale fakt tak len pre dvoch.Ked prídu detičky tak budete určite potrebovať niečo vačšie :-D :-D :-D megy:tak sa mi zdá,že Tvoj manželík rozmýšla ako ten môj ked sme sa vzali.Už sa oženil tak už rozmýšľa nad detičkami.Je to veľmi zlaté a prirodzené aj ked sa mi zdá že Ty máš ešte strach/ja som ho mala tiež ako Ty/a preto si ešte užívajte seba a ono to s detičkami príde samo-myslím ten pocit chcenia. A čo sa týka ešte auta-my máme XSARU a už sa mi zda mála a to hlavne teraz ked sa chystáme na dovolenku.Chcelo by to už COMBI verziu. x-) x-) x-)
Odpovedať
....hej mas pravdu ajam,ja milujem deti...ale vlastne este asi nie ;-) ;-) .....a on tuzi po takych autach sice su combi ale pre nas asi skor nedostupne combi :-S :-S ,este nemame splatene jedno |-|
Odpovedať
vsetkym lenkam ... ...vsetko naj!!! ivinka... no ked pride babo, tak bude tvoj drahy velmi trpiet :-D ... nieco podobne preziva aj kamoskin manzel... kedze sa musi vzdat svojho dvojmiestneho veterana... no co neurobi pre rodinu;-)
Odpovedať
...zlaty kamoskin manzel :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
No ak to bol jeho sen tak je veľmi pekné,že si ho splnil a ked prídu detičky tak potom auto možete vymeniť za iné podľa potreby.Ja by som si ho na Vašom mieste užívala a tešila sa z neho pokiaľ je to možne/ale to Vy dvaja určite robíte ;-) /.Ve sny sa majú plniť,ak by sme nesnívali tak by sme nemali pre čo žiť ;-) lenka:všetko naj nech máš pekný tento ako aj ostatné dni :-)
Odpovedať
dakujem :-D x-) , mam naozaj krasny den a super naladu :-D , vytesujem sa z novych kvietkov co som dostala od svokrovcov...konecne mam orchideu!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI no,,,bolo mi slubene, ze ked mi zacne rast brusko, tak dokupime druhe auto, rodinne... tak snad trpiet nebude... ;-) AJAM no mas pravdu, sny su na to, aby sa plnili...a kedze jeho sen je uz splneny, tak dufam, ze teraz pridem na rad ja...a Sara alebo Samko :-) :-D x-)
Odpovedať
a vieš,že aj ja som túžila po Sáre? A bol z toho Jakub ;-( ale teraz by som ho nevymenila za nič na svete!!!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
my uz jednu Sarinku v rodine mame - tiez bola po troch chlapcoch tou "vysnivanou" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
AJAM no v podstate je to jedno, ci Sara, ci Samko, ci Jakub... hlavne, ze to je zdrave nie? ;-) LENI no okolo mna sa to tiez hemzi samymi Sarinkami :) tak uvidime, ci si o nerozmyslim a nezmenim to na nejaku Ninu :-) alebo nieco ine :-)
Odpovedať
...a mne sa paci Samuel a Petra,a drahemu Adam,na dievcatko asi nemyslel :-D :-D :-D
Odpovedať
...znamej sa teraz narodil syn a dali mu meno Sedrik-zaujimave ale asi by som nemala odvahu ;-) ;-)
Odpovedať
ja zase poznám Simeona ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?