Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Ahojte. Neviete mi poradiť, kde kúpim v poprade spoločenské šaty.dakujem pekne
Odpovedať
ahoj Mirečka - skús niekde v centre mesta, je tam zopár takých obchodov.
Odpovedať
..tak uz mam obcianku v ruke,zrobili mi ju za dve hodiny,dobre nie???a uz ked som tam bola tak som si odstala aj vodicak a aj pas a poslu mi sms ze kedy si mam prist po to,a potom zasa odsat rady na nove ale to je uz najmenej ;-) :-D :-N :-N ....to pocasie je fakt na....v sobotu chceme ist na chatu tak dufam ze sa umudri :-S :-S
Odpovedať
Mirecka skus pozriet aj v Maxe, ja som tam nejake saticky skusala. :-x Neviete mi niektora poradit ako to "chodi" s vyzdobou vo velkom kat.kostole v Spisskej? Na fare nam povedali, ze vyzdoba je ciste v ich rezii, no mne sa to celkom nezda, pretoze mi jedna pani spominala, ze "zdobia" len oltar. Moja predstava je ozdobit aj lavice, atd.
Odpovedať
....michaela,myslim si ked sa s nimi dohodnes ze si to ozdobis sama tak budu len radi,my sme mali sobas na zapade a s vyzdobou sme si nerobili ziadne starosti,lebo den po nas tam boli primicie tak bol vyzdobeny este aj dvor kostola dobre nie???...dali nam pekne stolicky oblecene v bielom a vyzdobeny bol tiez len oltar...
Odpovedať
Livi: Ale sú to obchody len s takýmito šatami, alebo tam majú aj rôzne iné veci.Pýtam sa len kôli tomu, že v poprade sú väčšinou obchody so športovými vecami.
Odpovedať
sú to obchody so spoločenskými vecami - napr. Ola Daubner (pri zlatokove), Valentín (oproti redute).
Odpovedať
ako hovorí michaelasnv - aj v maxe je zopár obchodov, kde sa dajú kúpiť spoločenské šaty
Odpovedať
Dakujem Megy a blahozelam Ti k Tvojej svadbe. :-) ;-) x-) Ja by som to uz chcela mat tiez za sebou. :-N Ako dlho trvalo, kym vam poslali zapisnicu z fary na matriku a vystavili vam sobasny list? Pytam sa preto, aby som vedela kedy a kolko dni dovolenky si mam vziat. O tomto teda vobec namam "sajnu" a ty sa ma trosku sokovala pristupom nasej "verejnej spravy". :-S
Odpovedať
....sobasny list sme mali uz v stredu po svatbe,ale zabudli sme ist pren tak sme sli az v piatok.potom musis ist na mestsky urad ked menis aj bydlisko,aby ti dali potvrdenie o trvalom pobyte aby si mohla ist na policiu zmenit obciansky.ak mate vlastny byt tak sataci list vlastnictva nie starsi ako tri mesice ale ak budete byvat u niekho ineho tak musite prist s nim na mestsky aj s listom vlastnictva.vsade nacakas,nastojis tak sa vybav pevnymi nervami,ja uz mam polovicku za sebou,este mi treba ist do bank a poistovni atd atd..... ....dakujem za blahozelania a ja idem tiez 7.7. na svadbu do SNV ale do maleho kostola ;-)
Odpovedať
Livi: ja hľadám skôr korzetové, klasické mi vôbec nesedia,myslíš že aj také majú a dakujem ti veľmi pekne za radu.
Odpovedať
v podstate nemusis ist do bank a poistovni, ja som im len napisala listy o zmene a pripojila som im kopiu noveho obcianskeho - ale zaroven som tam menila aj ine veci, takze pod jednym a v banke som tiez bola len kvoli zmene uctu lebo doteraz som mala studentsky, zaroven mi zmenili aj to meno... a na tom vodicaku bolo vela ludi? ako dlho si tam cakala?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
cafteeeeeee babulky, zijete? lebo ja umieram....brutaaaaaaaalny spanok ma dnes cely den chyta !!! :-(
Odpovedať
...na vodicaku bol len jeden chalan predomno a ten uz bol dnu,takze som necakala v podstate nic x-) ....a ani v pondelok tam nebol nikto. ....a bankam si posielala listy tu do SNV,alebo niekde dalej???
Odpovedať
mirecka - neviem, nebola som tam už dávnejšie,takže neviem aký majú teraz tovar
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI mrkni posledne foto v albume... ;-)
Odpovedať
Megy dakujem za uzitocne informacie. ;-) Ako je to s lehotami na vybavenie? Vyzaduju nase "institucie" ich dodrziavanie? Obcianku musim zmenit do 15 dni, vodicak do 7 dni, preukaz poistenca do 8 dni, zamestnavatelovi nahlasit zmeny do 3 dni..... Ale vsetky ostatne doklady Ti vydaju az na zaklade noveho obc.preukazu a sobasneho listu. Neviem si to predstavit ako je to v praxi, kedze sobasny list Ti vydaju az 3-4 pracovny den po svadbe! x-) a to som povodne chcela hned po svadbe odist na sv. cestu....
Odpovedať
dobre ranko x-) megy normalne na ustredie - teda na adresu z ktorej mi posielaju vsetky papiere a je uvedena na zmluvach ;-) a na vodicak fotia priamo tam? alebo mi treba fotky? A potom mi treba kolok (200Sk?), sob.list-kopia, novy obc. a co este? =-)
Odpovedať
a kde vlastne sidlia teraz? tam kde je pasove ale na velkej krizovatke ako predtym?
Odpovedať
ahoj,na vodicaku fotia oni a treba ti len stary vodicak,obcianku a kolok 200Sk,sidlia tam kde su aj obcianky pri malom kostole a na druhej strane ako su obcianky... ....michaela,ja som o lehotach nevedela nic,sla som vlastne hned ked som mala sobasny list v ruke lebo bez neho sa nepohnes a karticku poistenca este ani nemam novu...ja som pocula ze obcianku by si mala mat do siedmych dni novu ale nikto ma na ziadne lehoty neupozornoval... ;-)
Odpovedať
Livi velmi sa mi paci Tvoja svadobna torta x-) iste bola aj velmi chutna. Ja mam vybranu podobnu, len sa obavam, ze cukrarki, kt. nam budu piect kolaciky nieco take v ponuke nemaju. Mozes mi dat prosim odporucanie, kde sa da objednat?
Odpovedať
ahojte :-) ivi - včera som to prešvihla, aké foto si tam mala?
Odpovedať
... to si ma Megy ukludnila, dakujem....
Odpovedať
michaela - musím sa opýtať mamky, ona ju dávala piecť jednej známej, už ani neviem odkiaľ je, z nejakej dedinky poblízku. skúsim to zistiť a dám ti vedieť. ja som jej len dala obrázok a ona ju podľa toho upiekla.
Odpovedať
super, tak to tam skocim niekedy poobede ;-) inac tie lehoty...budte v pohode - ja si po takmer roku idem menit ten vodicak - ked mi toto prejde, tak prejde vsetko a obciansky som tiez menila mozno mesiac ci dva po svadbe...skor to neslo a vsetko bolo v pohode a bez pokut ;-)
Odpovedať
...leni robia takto: PO 7.30-12.00 ST 7.30-12.00 13.00-17.30 PI 7.30-12.00....ked moze tak chod okolo 10-11-tej aspon ked som tam bola ja tak tam nikto nebol ;-) ...sa vas chcem opytat ze ked si zrobim svadobny album tak budem automaticky aj na hlavnej stranke???
Odpovedať
jeeej megy dakujem (byvam oproti takze si tam skocim asi v stredu ci nahodou...) a hodi ta to hned na prvu stranku, ale budes tam len dovtedy, kym niekto neprida dalsi album, alebo neprida nove fotky - meni sa to rychlo hodis sem nejake svoje ? x-)
Odpovedať
no baby, to je ale vybavovaciek... ja som si tiez zazila svoje, a to som si len menila trvaly pobyt... hmm a po roku v snv stale nevedeli, ze ja uz "nie som spisiacka" ale blavacka... hlavne ked slo o najomne, odvoz smeti a pod... ale vodicak stale nemam vymeneny... a o chvilu ma tiez caka zmena pasu, konci mi... tak uz sa tesim... a v piatok ideme na prepis auta.. tak uz sa s drahym psych. na to pripravujeme :-D
Odpovedať
.tak uz by som aj chcela leni a odhodlavam sa na to,ale ked ja som taka problbla ze sa hanbim ze to kazdy uvidi.... :-N :-N :-N
Odpovedať
aaale nemas sa za co hanbit ;-) ,ja som tiez mala zvlastny pocit a dost som premyslala dat ci nedat tie fotky, tiez som myslela ze ho hned zmazem, ale tie gratulacie su mile, potesia a dodnes davam link na moj album niektorym znymym ktori nevideli fotky - aspon ich nemusim vsetkym zvlast preposielat ;-) ved ich tu hod aspon na chvilku - pre nas - konecne ta spozname aspon na fotke a ked sa stretneme aspon sa budeme ako tak poznat (teda dufam, ze sa to stretko podari) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?