Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
no ved hej,ale mas pravdu ze ked ides autom tak je to lepsie......autom s klimou :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre raaaaaaaanko baby :-) jeeeeej mame jubilejnu 200-tu stranu ;-) krasny piatkovy dnik vam prajem...
Odpovedať
dobre ranko! tak tebe sa to ivi krati! ;-)
Odpovedať
....dobre rano,to je hic co???????????????? .......booze teraz som bola pre sobasny list a ked som pocula s výmenou dokladou tak si beriem pondelok dovolenku na tych birokratov...
Odpovedať
ahojte ;-) ,ja mam dnes pol dna dovolenky, huraaaaa :-D megy pekne nervy ;-) ja dodnes nemam vymeneny vodicak :-p
Odpovedať
ahojte, no Leni tebe je hej :-)
Odpovedať
Dobre rano!!! tak co mate noveho po vikende?
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko no LENI ty sa mas... :-) a aky ste mali vikendik ? ja som si skvelo oddychla, chytala bronz na slniecku a stihla som aj jednu skusku v skole ;-)
Odpovedať
hmmm to je slusne ivi :-) , ja som bola cely vikend super leniva...v piatok som bola v KE - skvely den, stretla som sa s kamoskou, poklabosili sme a este som si kupila aj krasne topanocky :-D , v sobotu sme sa vybrali do Starej Lubovne na hrad a celu nedelu sme prelezali doma...ja som sa hrala na manzela a manzel na mna :-D co v reale vyzeralo, ze on varil a umyval riady, upratoval a ja som pozerala telku a hrala hru na PC :-D (mne sa to celkom pacilo, ale jemu asi nie :-D ) a este nieco - konecne sme urobili fotky bytika, ale...nedaju sa stiahnut do PC, nevieme v com je problem, snad sa to skoro vyriesi a ukazem vam ich ;-)
Odpovedať
ahojte, my sme si včera dali riadnu cyklotúru a v sobotu sme boli s drahým na autotuningovom zraze v Trenčíne. ale ten víkend riadne ubehol
Odpovedať
Profilova fotka
LENI ta hra s obratenymi ulohami sa mi velmi paci...aj ked... ja mam pocit, ze sa ju hrame skoro stale :-) a na fotky sa tesim, snad to nejak vyriesis,... a kde je MEGY a jej fotky ??? :-.
Odpovedať
vsak, strasne rychlo zbehol :-| , ani ziaden sviatok v obzore :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no veru do kelu, clovek sa 5dni tesi ako blazon a potom to zbehne, ani sa nenazdame 8-( to nie je spravodlive.... :-.
Odpovedať
inac livi, v piatok bola akcia z Avonu v KE :-D , asi traja nas "lamali" ci nechceme novu spiralu...lenze take rady tam boli...a vobec ako to je s tou akciou, to musis mat staru avonacku spiralu alebo akukolvek?
Odpovedať
neviem, asi avoňácku myslím.
Odpovedať
ahojte!!! ivka, ty ma ignorujes? :-( x-)
Odpovedať
caute babenky, potrebujem poradit - ze co vlastne platia rodicia a co my dvaja s drahym? Napr. take obrucky plati kto? keby ste mi to tak mohli nejak zrekapitulovat... dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
SUPOLIENKA podla mojho nazoru je to absolutne len vec dohody... nejake vseobecne pravidlo asi neplati... kazdy plati to, co si moze dovolit ;-) si myslim :-N
Odpovedať
dobre ranko ;-) supolienka presne ako ivinka vravela - je to vec dohody a moznosti tej ktorej rodiny...napr. nasi mi zaplatili fakt vsetko, vratane siat (trvali na tom)....ja som si kupila len doplnky a topanky...manzelovi rodicia zaplatili hostinu (teda ich polovicu), on si uz potom kupil oblek, topanky, obrucky...naozaj je to vec dohody, ale to by ste sa mali o tom bavit s rodicmi - ty s tvojimi a nastavajuci so svojimi...v nasej rodine sa tiez viac dodrziavaju zvyky a bolo u nas normalne, ze nasi mali dopredu nasporene na svadbu, vzdy s tym ratali, takze nemali problem...svokrovci s tym prave neratali, manzel im vzdy tvrdil, ak svadba, tak len mala :-D
Odpovedať
dobré ránko, mne sa dnes tak nechcelo z postele |-| |-| |-| supolienka - je to vec dohody medzi vami a rodičmi - naši nám zaplatili hostinu - napoly so svokrou a ostatné veci, ako šaty, oblek, topánky, obrúčky..sme si platili my.
Odpovedať
...ahoj...u nas to bolo tiez tak,ze nasi rodicia platili hostinu a vsetko ostatne my,vratane DJ :-) ....s fotkami sa polepsim slubujem.. ....inac vcera som hodinu a pol stala na policii na obciansky a pani vo vnutri mi vravela ze ked nemam prefoteny sobasny list tak sa mozem otocit a prist znova.....to ma tak nas..ze som sa jej opytala ci nemaju kopirku a ona ze nie,ze az na okrese,no chapete????v dnesnej dobe a nemaju na policii kopirku???..
Odpovedať
a vodicak si si nebola nahodou vybavovat? ako to tam vyzera? a co pasove, tiez su rady?
Odpovedať
na pase bolo menej ludi ako na obcianky a na vodicaku nikto,ale vodicak mi vydaju az na zaklade obcianskeho. ....zajtra rano to idem skusit zas tak dufam ze budem uz mat vsetko ]-(
Odpovedať
uau nikto? a o ktorej zacinaju? a co tam potrebujem mat so sebou?
Odpovedať
ahojte baby... vidim, ze vsade to klape rovnako... my sme zazili uzasny den pri prepise auta... podla mna je to ten najskorumpovanejsi urad v celej SR! a na pobavenie tam maju taky oznam... "Pomozte nam bojovat proti korupcii"... :-D :-D :-D
Odpovedať
asi od siedmej aspo na obcianskom a treba kolok 200Sk a vraj tiez prefoteny sobasny list ked je to z dovodu svadby,i ked sa mi to nezda,ved predsa ked im predlozis novy obciansky tak naco im je aj sobasny,ale ja uz beriem zo sebou vsetko a karticku poistenca a mozno aj karticku bata klubu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY ako tak sledujem tiez nase "skvele" urady, tak si nie som ista, ci by si si nahodou nemala so sebou zobrat aj menstruacny kalendar ;-) pre istotu :-N
Odpovedať
dobré upršané ránko |-| |-|
Odpovedať
ahojte, to je teda hnus vonku ]-( , zase by som spala
Odpovedať
no to teda je..a keď som videla drahého, ako si sladko spinká, najradšej by som aj ja ostala v posteli :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?