Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI ahoooojky, no ja som bola v sobotu cely den v skole, mala som dve skusky a celu nedelu som prespala a oddychovala a nic nerobila, lebo som mala spankovy defici, kedze som sa cely tyzden po nociach ucila, takze nic moc vikendik... a ty ?
Odpovedať
ja som tiez taka unavena a prechladena :-( a mam deficit spanku, ktory neviem kedy dospim :-S
Odpovedať
ja som si kúpila v sobotu nový bicykel a včera som ho už bola aj vyskúšať - boli sme si s drahým urobiť taký menší okruh. potrebujem sa ešte dostať do kondičky..hádam aj schudnem do leta.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čafte... leni nevadí..niekedy inokedy ;-) livi..tak to je super..ja si chcem tiež už dlho kúpiť bicykel..ale akosi to nevychádza :-| ..chodila by som naňom do práce...
Odpovedať
mas tam kde nechat bicykel Julia?
Odpovedať
u mňa to neprichádza do úvahy - ibaže by som chcela šlapať 26 km každé ráno :-D
Odpovedať
no ved to je na chudnutie tak akurat :-D teraz sme tu mali navstevu z CR - Lackovi bratranci a krstny resp. ujo...predstav si ze on (po 60ke)a jeho st. syn (38) prisli na bicykloch!!! 680km za 6 dni...nikto tomu nechcel verit, ale potvrdili to opalene "nadkolienky" :-D ...maju moj obdiv!takze co je takych 26... :-D a v nasom veku :-D
Odpovedať
no to teda hej :-D to je výkon :-o
Odpovedať
Profilova fotka
uff... mna by po takej jazde asi rovno odviezlo cierne auto :-)
Odpovedať
mne je aj teraz zle a to aj bez bicykla :-( , strasne zle znasam tie zmeny pocasia, mam pocit ze kazdu chvilu mi prestane bit srdce...asi mam zasa nizky tlak a to som uz vypila dve kavy...
Odpovedať
Profilova fotka
noo nejaké miestečko by sa tu našlo..;-) .. aj môj ujo s tetou - Tinini rodičia chodia na cyklotúry..a to taktiež obdivujem... musí to byť riadna makačka...
Odpovedať
dobre ranko, dnes bude pekne horuco...vlastne uz teraz je :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobre ranko :-) :-) ...tak uzn mame po...a zasa zarezavam v praci... ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte baby, tak sa musim pochvalit... nechala som sa inspirovat a po praci som sadla na bike... mam za sebou po vcerajsku 36 km a uzasnyyyyyyy pocit :-) aj ked...ledva sedim :-) MEGY GRATULUJEEEEEEEEEEM MANZELOCKA!!! no ako si to zvladla? v pohodicke ? chval sa a prehanaj... :-) a sup sup vytvor album s fotkami.... tesim sa
Odpovedať
ahoj megy, tak ake su dojmy a pocity? vysmiata a stastna? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... dnes by bolo dobré si vziať dovolenku a vyvaliť sa niekde na slniečko 8-) och..jaj..snívajme...! ivinka..tak pekne..len tak ďalej nech ti to s tým bicyklom vydrží ;-) Megy..všetky sme zvedavé pochváľ sa ;-)
Odpovedať
mas pravdu Julia, dnes je nadherny den!!! a ja tu trcim v tejto ciernej diere kde to slniecko ani raz nezasvieti :-(
Odpovedať
ahojte baby :-) dnes idem aj ja na bicykel ;-) megy - tak ako bolo, pochváľ sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni..no má to aj svoje výhody, aspoň nemáte tak horúco. ;-)
Odpovedať
horuco nie ale strasne dusno...
Odpovedať
Juli - inak všetko naj k tvojim dnešným meninám, veľa zdravia a lásky ;-)
Odpovedať
jeeej a ja dnes od rana premyslam aku Juliu poznam :-p Vsetko najlepsie!!!! nech sa ti splni vsetko po com tuzis a nech si v zivote stale stastna a usmiata ;-)
Odpovedať
megy - blahozelam, nech vas stastie a laska nikdy neopusti ;-) julia - vsetko naj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
DZULKAAAAAAAAA vsetko naj !!!
Odpovedať
..prepacte...ale nestiham... ....bolo super,dufam ze bol kazdy spokojny,mne to cele velmi ubehlo a mala som pocit ze som sa niekomu ani nevenovala tak ako by som chcela,ale ohlasy su celkom fajn ....uz sa tesim,lebo dens ideme kupit chladnicku a ruru a konecne nie na splatky,jupiiiiii .......album urcite dodam.. .....a dakujem mam velmi pekne za vsetky blahozelania :-) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY skveleeeeeeeeee, tak poponahlaj s fotkami, zvedave sme :-)
Odpovedať
super megy tešíme sa na fotky ;-)
Odpovedať
megy, tak potom si popiseme o vyberani spotrebicov, lebo tiez to teraz riesim a vobec ale vobec neviem, na co mam pozerat pri vybere :-|
Odpovedať
simasi....tak moj MANZEL hlavne na spotreby energii a ja na dizajn a cenu ;-) ;-) ......
Odpovedať
no to som aj ja zvedava na nazory :-D , my sme si spolocne zatial kupili len pracku - tusim Bosh - velmi som spokojna (perie aj manzel, takze velmi jednoduche ovladanie a super navody :-D )
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?