Menu Forum

Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

24. jan 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
supolienka
Registrovala sa 7. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 26 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 27. októbra 2007
    okres Levoča
fotoportrét
fotoportrét
supolienka
Registrovala sa 7. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 26 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 27. októbra 2007
    okres Levoča
 ahojte baby,
januskav, my mame svadbu v Gastrodome, mali by sme mat asi 80 ludi. Inak my mame ist do BA od augusta, ako sa byva vo velkomeste?emoticon Ja sa aj celkom tesim, hlavne ze budem mat lepsie moznosti na nakup handier a hlavne, ze by ma tam mala cakat zaujimavejsia praca, ako je ta, co robim teraz.
Baby, uz som mala na muske jedneho DJ-a zo Svitu, co hral na kamoskinej svadbe pred 2 rokmi a uz som mu chcela volat, ale dozvedela som sa, ze uz nehra... Som z toho nervozna, lebo uz som si myslela, ze DJ-a uz mame v suchu... emoticon
Baby, zaciatok tyzdna... Este 4 dni do vikendu, katastrofaaaa
14. máj 2007 o 16:46  •  Svadba bola v októbri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sofia27
Registrovala sa 14. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 29. septembra 2007
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
sofia27
Registrovala sa 14. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 29. septembra 2007
    okres Spišská Nová Ves
 Ahojte milé nevesty,
sice nie som zo Spisa ale zo Zahoria, vydavat sa budem v Markušovciach a svadobna hostina bude v Spisskej v hoteli Metropol. Mate nejake skusenosti odtial (ci uz pozitivne alebo negativne)? Dakujem a zelam prijemny den...
14. máj 2007 o 17:46  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
Registrovala sa 28. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 2132 príspevkov a 2 albumy.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
Registrovala sa 28. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 2132 príspevkov a 2 albumy.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 dobre ranko emoticon
ten piatok je stale daleko a roboty neubuda... emoticon

sofia myslim, ze sa nemusis bat o sluzby v Metropole, zatial som nic negativne nepocula...
15. máj 2007 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
JUVI - svadobné a bytové dekorácie
Júlia Cvengrošová PRO

Svadobný obchod - Okres Spišská Nová Ves
1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 dobré ráno.... nooo jooo už aby bol piatok.... emoticon

sofia..lenka má pravdu... ani ja som nič zle o metropole nepočula emoticon

leni...tak čo povieš na piatok cca o 16.40?
15. máj 2007 o 08:12  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megy2
Registrovala sa 22. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 569 príspevkov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
megy2
Registrovala sa 22. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 569 príspevkov. Má 3 priateľov.
 ahooj...skoro som nemala svadbu emoticon emoticon
....v stvrtok mi vzali ocka do nemocnice rovno zo sluzobky v BA takze sme tam v sobotu boli a hrozila mu operacia hrubeho creva takze sa mala rusit svadba...ale na stastie mu vcera vraveli ze zatial NIE tak sme leteli prenho,ale este mam v nemocnici aj buduceho svokra a jeho by mali pustit zajtra tak dufam ze so dobre dopadne a vydam sa emoticon emoticon
......nepisala som lebo som mala stresy a verte ze vobec nie zo svadby emoticon emoticon
15. máj 2007 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 ahoj megy, to je hrozne co tu pises emoticon , ale dufam, ze vsetko dobre dopadne a ocko bude v poriadku!

Julia neviem ci budem piatok v SNV - je to este vo hviezdach - dozviem sa to mozno v stredu alebo az vo stvrtok emoticon , takze ak budem tu, tak sa mozeme stretnut budem len a len rada emoticon
15. máj 2007 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livi
Registrovala sa 15. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1356 príspevkov a 4 albumy. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
livi
Registrovala sa 15. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1356 príspevkov a 4 albumy. Má 1 priateľa.
 ahojte baby emoticon
15. máj 2007 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 megy...tak to je hrozné..tak tiež držím prsty...

leni...ok...tak daj vedieť čo a ako...

ahoj livi...pripojiš sa aj ty ak to vyjde?emoticon
15. máj 2007 o 09:13  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livi
fotoportrét
fotoportrét
livi
 ahoj Juli, rada by som sa pripojila, uvidíme ešte čo a ako emoticon
15. máj 2007 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1200 príspevkov a 1 album. Má 31 priateľov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1200 príspevkov a 1 album. Má 31 priateľov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 cafte baby, co noveho ? ako sa mate ?
15. máj 2007 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simasi
Registrovala sa 6. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 852 príspevkov.
  • Svadba bola 30. augusta 2008
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
 ahojte, tak ako? ivinka bolo to stretko v snv?
nasa dovolenka bola super, ale lepila sa na mna sama smola emoticon
15. máj 2007 o 10:47  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 simasi tak popis....preco smola? ake ste mali pocasicko, hotel, sluzby...ste opaleni, oddychnuti? emoticon
15. máj 2007 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 SIMI ajoooooooooooj no ako? chval sa, prehanaj....stretko bolo, ale ja som nakoniec nemohla emoticon takze snad inokedy...
posli foto mailikom, tesim...
15. máj 2007 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
 lepila sa na mna sama smola emoticon najprv som si spalila zadok! potom som sa vyhadzala - alergia na slnko, potom sme zistili, ze ak chceme ist na nejaky vylet, tak len cez anglicku cestovku, ktora tam ako jedina fungovala... hmm bolo to drahsie a na prd, prehliadka pamiatok pre anglicanov bola len z autobusu, zastavili sme sa az v 2 pamiatkach!! hlavne ze sme potom mali 3 hodiny "rozchod na obed" v pristave, kde bolo mrte ludi a nedalo sa tam ani sadnut na ten obed... samozrejme rano sme 2 hodiny zberali tych blbych anglicanov po hoteloch, a poobede sme ich zase rozvazali spat... blbych preto, lebo cely cyprus sa z nich ide zblaznit! vsetko im prisposobuju, co je pochopitelne, ale ked vsade robia len tie ich jedla, to nam uz fakt slo na nervy... hotel bol v pohode, az na kuchynu... mali prepracovany recyklacny system stravy... co sa zvysilo z ranajok pouzili do obeda, co sa zvysilo z obedu pouzili do vecere.. a tak dookola, takze nic nevyslo nazmar! a ked si sla mamina zobrat take masko, vyzerajuce ako chutna fasirka, tak kuchar (slovensky chalan) na nu skrikol, nech si to nebere, ze je to "stare".. viac mi netrebalo... personal boli sami slovaci,poliaci... boli mili...
plazovy hotel plaz nakoniec vobec nemal.. leto to co tam bolo opodial sa ako piesocna plaz ani netvarila... a slnecniky a lehatka co mali byt zadara, samozrejme boli platene... a posledne tri dni, nam prsalo, burka jak z hororu... v Larnake odial sme odlietali bol kalamitny stav, prekotene auta, strnhnute strechy, el stlpy... strasne som sa bala letu, ktory bol fakt (pre mna) hrozny, z tych turbulencii mi bolo strasne zle... aha to najpodstatnejsie den pred odletom, vecer sme sli akoze nakupit nejake darceky skratkou pri mori (chvilu neprsalo!) a par metrov od hotela som si vyvrtla nohu, ale tak strasne, ze som sa bala, ze ju mam zlomenu... vtedy som zistila, ze som si zabudla zdrav.karticku... hmm pri baleni som ju nasla emoticon ale nastastie nemam ju zlomenu, len silne vyvrtnutu emoticon po prilete sme sli hned na kramare a o tej "pohotovosti" radsej pomlcim, OK? si viete predstavit...
Takze baby, ak Cyprus, tak urcite nie Protaras !!!

ale inak bola to super dovolenka,fakt!! aj pre maminu aj pre draheho, aj pre mnaemoticon emoticon uz rozmyslame o druhej... ak to vyjde tak bud autom do chorvatska, alebo v septembri do tunisu, alebo egypta emoticon
15. máj 2007 o 13:06  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 JA CHCEM FOTKY !!! JA CHCEM FOTKY !!!! JA CHCEM FOTKYYYYYYYYY !!!!
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
15. máj 2007 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livi
fotoportrét
fotoportrét
livi
 no simasi - tomu sa hovorí smola emoticon ale aspoň ste si to užili aj napriek tým problémom emoticon
15. máj 2007 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 my chceme fotky!!! emoticon
ufff ale "potesi" ked sa tak "dari"...inac to jedlo, to ma vobec neprekvapuje...pocula som uz horsie pikosky, takze kym to samo nechodilo po stole tak ste to mali este cerstve emoticon
15. máj 2007 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 LENI presne tak, v tychto krajinach je to s jedlom typicke... emoticon
15. máj 2007 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livi
fotoportrét
fotoportrét
livi
 ahojte baby, čo tu dnes nikto nie je?
16. máj 2007 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livi
fotoportrét
fotoportrét
livi
 babyyyy kde steee
16. máj 2007 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 dobre ranko!!!
pozeram, ze vcera tu nikto nemal cas ani nakuknut (teda okrem livi emoticon )
17. máj 2007 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livi
fotoportrét
fotoportrét
livi
 ahojte emoticon
17. máj 2007 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 ahoj livi, tak ako dneska? mne sa tu nechce sediet, ale vobec!!!
17. máj 2007 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livi
fotoportrét
fotoportrét
livi
 ani mne emoticon už sa neviem dočkať kedy bude pol štvrtej
17. máj 2007 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 zajtra mas volno?
17. máj 2007 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 ahojte.... tak ja mam zasa kopec roboty,,,to som si teda dala...

simasi..tak tá dovolenka znie fakt hrôzostrašne... emoticon

leni a livi...ani mne sa tu nechce sedieť...a už viete niečo o zajtrajšku?
ináč leni...to bola náhoda, včera, však? mi sme boli na poruche automatov..a tak sme si urobili aj výlet...boli sme aj v kine..kde nás bolo dokopy 6 ľudí - parádna romantika.. emoticon
17. máj 2007 o 09:29  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 cafteeeee babulky, krasny dnik vam prajem...
17. máj 2007 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 ivinka aj tebe.... emoticon

ináč dnes tu mame uplne mrtvo --polovica ľudí ma dovolenku... emoticon to bude deň
17. máj 2007 o 09:41  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livi
fotoportrét
fotoportrét
livi
 ja mám zajtra voľno, takže teoreticky sa môžme stretnúť.
17. máj 2007 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 tak uvidíme čo Lenka a ak tak prakticky sa stretneme emoticon...livi vy dnes asi tiež nebudeme mať veľa práce, ked má skoro celá europa voľno emoticon
17. máj 2007 o 09:52  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš