Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
ja som tušila, že to takto dopadne :-( ale čo už
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babulky....pekny dnik vam prajem :-D
Odpovedať
ahojte - mame krasny den a este k tomu piatok!!! :-D co viac si clovek moze priat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Leni, veru veru, aj u nas je krasne slnieckovo huraaaaaaaaaa tesim sa ;-)
Odpovedať
ahojte, Leni ako dopadlo školenie?
Odpovedať
:-p vsetko bolo v polstine, ale svedske stoly boli super :-D
Odpovedať
prajem krasny piatok. aj ja pochadzam zo spisa a o par dni sa budem vydavat. az teraz som sa tu zaregistrovala hoci napady na svadbu som tu cerpala od zaciatku. no pri pohlade kolko stran to zapisali kocky zo spisa som sa len pousmiala, sme asi riadne klebetne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby kraaaaaaasny vikendik vam prajem... ja zdrham pre dnesok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hallo...kukuč...je tu niekto? po dlhom čase sa hlásim ;-)....ale dnes len na skok..no asi už budem mať viac času sem zájsť, lebo sa mi už skončili ružové časy :-( ...odpadla mi jedna funkcia...takže sa budem nudiť :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak asi už každý víkenduje...tak idem aj ja... budeme oslavovať, takže sa moc teším ;-) tak v pondelok...pááááá
Odpovedať
ahoj Juli, vitaj :-) ja tu dnes tvrdnem do šiestej. som rada, že si napísala. my máme tiež oslavu, ale až v nedeľu mamka má narodky a ty čo budeš oslavovať?
Odpovedať
ahoj januskav, vitaj, ja som tu tiez kvazi nova. A ja mam tiez svadbu v Levoci. Kde to mas?
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobre rano!!! Julia supeeer ze si spät, tesim sa ;-) januskav vitaj medzi nami "klebetnicami" :-D
Odpovedať
ahoj supolienka. obrad bude vo velkom kostole na namesti a potom svadobna hostina v kongresovej sale v divadle. nejako sa mi moja mala svadba rozrastla a bude tam necakane vela hosti :-N
Odpovedať
pekne rano aj tebe lienka111 a dakujem za privitanie. klabetna som obcas viac ako je zdrave ale to je asi choroba z povolania, som pani ucitelka :-D
Odpovedať
aaaale pozrimeze a kde ucis? v Levoci? nepozname sa?
Odpovedať
je mi luto ale v levoci uz nebyvam peknych par rokov. ked som v 18 sla na vs do bratislavy, tak som sa uz nevratila. a pred 2 tyzdnami ked sme si s drahym kupili byt sa zo mna stala uz petrzalcanka :-D ale svadbu budem mat v levoci kde som sa narodila, chodila na gympel a kde je cela moja rodina, nooo a mozno sa aj pozname ;-)
Odpovedať
aj som chodila na gympel do Levoce :-D kolko mas rockov ak sa smiem tak netaktne spytat? :-D
Odpovedať
ha ha ha smies sa netaktne spytat :-D maturovala som v 94 a co ty? mali sme sancu sa stretnut na skole? pred mesiacom mi bolo 31 a ak si este zvedavejsia tak pokojne ti napisem, ze za tym nickom je jana kedzuchova :-D
Odpovedať
:-D no to sme nemali -koncila som v 2000 :-D ale mozno som ta videla visiet na nejakom table :-D :-D
Odpovedať
ha ha ha tak to urcite, pokial viem tak na poslednu chvilu sme vtady nieco spachali a je to niekde na stene :-D a ty pracujes niekde v okoli levoce? strasne mi levoca chyba a uz sa neviem dockat akotam budem zase cely tyzden pred svadbou
Odpovedať
ahojte baby, tak uz som tu :-D
Odpovedať
pracujem v SNV, ale na Levocu mam pekne spomienky a z casu na cas sa tam vzdy zastavim, ze co je tam noveho :-)
Odpovedať
ako inak po vikende? my mame v robote vela ale nemame sefov-co je na jednej strane super a na druhej des a hruza... a okrem toho som nervozna ako pes, tak sa tu musim ventilovat :-D popiste volaco nech sa z toho cim skor dostanem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...tak po víkende zas makáme ;-)...mne dnes šéf oznámil, že budem zastupovať novú kolegynu..takže zasa budem mať roboty až až...ale dúfam že sa mi podarí sem mrknúť... ivinka..ja som oslavovala..:-) leni...tak čo nové..neskočíme niekedy na kafčo? už sme sa dlho nevideli..
Odpovedať
Profilova fotka
aa vítam všetky nové nevestičky... my ideme toho roku na dve svadby...takže si zaspomínam...a aj závidím..chcela by som to ešte raz zažiť..;-)
Odpovedať
Profilova fotka
upss...pomýlila som si livi s ivinkou... (tie oslavy) livi ..a ty ako sa máš...už ste zabývaní v bytíku..? ozaj baby boli ste na tom stretku? ja som nemohla dôjsť, lebo som bola mimo a došli sme domov až okolo 21-vej... :-|
Odpovedať
uz ti ta kopa prace zacinala chybat co? no dlho si si od nej neoddychla :-D ale dobre nie, si v podstate rada...? stretko by sme mohli dat...povedz kedy ja sa prisposobim (teda okrem ut. a stvrtka)...to predtym stretko nevyslo, prisla som len ja a Livia, takze v pohode
Odpovedať
Profilova fotka
noo áno som celkom rada...aspoň sa tu nebudem nudiť...a zarobím ;-) tak ja porozmýšľa a ti zavolám... ide ma šéf zaúčať takže :-p ...
Odpovedať
hmmm vela zabavy :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?