Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
o Julii neviem nic, nejako nie sme v kontakte, asi ma toho vela
Odpovedať
Profilova fotka
cafte baby, pekny zvysok dna, ja ficim na slniecko paaaaaaaaaaaaaaaaaa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobreeeeeee ranko , je tu niekto??? :-.
Odpovedať
ahoj ja som tu ;-)
Odpovedať
ahoj aj ja som tu ;-) ....co myslite ako bude 19.maja???????nezamrznem len korzete o 17.00???? :-S :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
megy2, no my to budeme mat o tyzden po tebe a tiez mam obavy, ci nebude zima. Hostinu mame navyse v tatrach... Holky, ako ste riesili, resp. budete riesit vyzdobu na auto? Objednali ste si vyzdobu v kvetinarstve?
Odpovedať
....no neviem,asi dame len stuhu a takych kazdych 15cm ju stiahneme takymi umelo-susenymi ruzickam,alebo neviem.....co!! :-| :-| ....a tie tatry to je super,ale to pocasicko 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
megy, vy mate kde svadbu?
Odpovedať
....v park hoteli oproti hotelu cingov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY no ak pocasie pojde takto dalej, tak si myslim, ze urcite nezmrznes :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej, tam je pekne, my tam chceme mat po svadbe v nedelu afterparty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a este... nepoznate nejaku DOBRU vizazistu v SNV?
Odpovedať
Článok sa načítava...
..myslis ivi?ale tu je riadna kosa ]-( ]-(
Odpovedať
neboj megy, snad sa za dva tyzdne vycasi ;-) vyzdobu na auto? mne robila svagrinka...nadherne srdce z konarikov vytvorila (ktore nam teraz vysusene visi na stene v spalni) do ktoreho pripla zive kvety a pripevnila maslou...krasne to bolo a stale je...uz ju nahovaram nech take predava :-D je to fakt krasna spomienka na svadbu ozaj uz mam dobite tie baterky, takze vsetko pofotim a dam to sem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY podla mna ten kusok, kym prejdes do saly vydrzis a ak nemate svadbu vonku, tak by si nemala zamrznut... LENI no skveleeeeeee tak pofot, tesim :-) ozaj baby, co s tym stretkom ?
Odpovedať
...no super leni,tesiiiim ;-) ....zuzky nepoznam vizazistky,ta co bude licit mna,licila aj kamosku a bolo to celkom fajn,tak uvidim ako dopadnem ja.
Odpovedať
stretko? zatial plati...uvidime lebo u mna je to tak na hrane (tento vikend sme mali vycestovat na zapad, ale nevyslo to a tak mozno pojdeme tento nasledujuci :-| , ale ani to nie je iste a zavisi to od istych okolnosti)
Odpovedať
čaute baby. :-) u mňa to stretko vyzerá reálne ;-)
Odpovedať
no u mna je to tiez take rozlietane,ale duuufam ze to vyjde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no super, u mna na 100% len mi dajte vediet kedy a kde :-D ja si budem doma len sunky valat, takze sa prisposobim Vam pracujucim...
Odpovedať
tak sa majte pekne, príjemný zvyšok dňa, ja pre dnešok končím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI no teeeeeda ty flakacka :-N uzi si dnik, paaaaaaaa
Odpovedať
no a u mna to uz tiez vyzera realnejsie ;-) ...zapad sa asi nekona - budem do nedele na vystavakoch v PP :-(
Odpovedať
Profilova fotka
LENI tak to je super, takze snad nam to vyjde...
Odpovedať
dobré ránko :-) Leni - budeš v PP? to ťa môžem prísť pozrieť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
DOBREEEEEEEEEEEEE RAAAAANECKO ;-)
Odpovedať
dobre rano!!! livka priiid!!!zachranis ma od tej nudy :-D ...ale budem tam az od zajtra asi az do nedele...
Odpovedať
dobre prídem. a kde to presne bude?
Odpovedať
na zimnom stadione, my budeme niekde na rohu na pravej strane ked vojdes do vnutra...ak sa nemylim, ach jaj ked si spomeniem |-|
Odpovedať
a to tam musíš stráviť celý víkend?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?