Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
presne máš pravdu. zohnať pekné nohavice je pomaly umenie..
Odpovedať
tak vidim ze niesom sama co ma s tym problem....
Odpovedať
dnesny den mi pride nekonecny :-S
Odpovedať
jeeeeeezis aj mne,a poobede ideme skusat svadobne saty uz aj s topankami aj "svadobnou" podprsenkou,ale ta mi pripada taka ze mam v nej este väcsie prsia ako v skutocnosti (a to je uz tiez dost),tak neviem ci si nebudem musiet kupit inu....boooze uz nech je po svadbe,lebo tie vydavky su neskutocne.....vcera som bola objednat kyticu a viete kolko stoji 1600 Skk ]-(
Odpovedať
to co budes mat za kyticku? z kolkych kvetov?
Odpovedať
ja som si v SNV kupila cierne "slusacke" nohavice, a po prvom prani som si ich obliekla a uz ich nezapnem... blahově som si myslela, ze je to tym, ze som tak pribrala cez vianoce atd... no az teraz mi doslo, ze sa mi zrazili... kedze ostatne oblecenie a hlavne tie letne gate obleciem bez problemov :-D takze parada, jednorazove nohavice... ak najdem blok, pojdem ich vymenit, len ci aj pochodim :-S
Odpovedať
..cca 20ruzi...taku som si vybrala ]-( ,ona ani nieje velka-vobec nie gulata,ale aby drzala tvar tak su tie ruze na husto .....ked ju najdem v nejakom albume tak napisem...idem pozriet
Odpovedať
jaaaj, ono aj tak jedna ruza teraz vyjde na cca 60 Sk alebo aj viac a plus nejaka dekoracia do toho...asi to nie je prehnana cena
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, tak megy to je v pohode cena, svadobne kytice sa pohybuju okolo 3 tisiciek.
Odpovedať
Megy ako vidim, so spodnym pradlom mam opacny problem :( Bez push-upky nemozem ani na krok ]-( Ani radsej nechcem vediet ake problemy ma cakaju kvoli tomu so satami... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Vcera som bola s drahym v Poprade a nahodou sme zasli do jedneho zlatnictva na namesti, pozerali sme kolko tam stoja obrucky. Bola to CHYBA, lebo boli podstatne lacnejsie ako tie nase. Mne to az tak nevadilo, ale moj milacik mal take nervy, ze sme sa splasili a kupili drahe. Ale nemyslite si, ze je to vec na cely zivot, tak snad tie tisice nie su vyhodenymi peniazmi. Aky na to mate nazor a kolko stali tie vase obrucky?
Odpovedať
:-) no baby...toto ma tiež zaujíma :-) A pokial mate niektora napady na to kde ich zohnat najlacnejsie (bez straty kvality) tak sem s tym... :-) (Mam uz jednu blbu skusenost z klenotnictva v Spis.Podhradi....kazdy mi to klenotnictvo doporucoval, vraj najnizsie ceny v okrese, tak som sa tam sla pozriet...bola som zhrozena.Sice ceny maju nizke ale vsetky sperky i hodinky boli nahadzane na sebe a ryli sa v nich kazdu chvilku. Pozrela som si par prstienkov a vsetky boli poskriabane ako sa o seba valali :-( Na jednom dokonca uz chybal aj kamienok tym zachadzanim. Odisla som naprazdno )
Odpovedať
Článok sa načítava...
pozor na to, nie kazde zlato je kvalitne...aj to moze odrazat cenu...my mame zo Zlatokovu, ceny boli myslim si vynikajuce a mam istotu, ze aj to zlato nie je smejdove a tiez s reklamaciami to bolo u nich bezproblemove, vysli nam max. v ustrety...
Odpovedať
Profilova fotka
To klenotnictvo vlastni majitel, ktory ma predajnu aj u nas v Levoci a segra mala tu istu skusenost. Ceny v pohode, ale objednala si zlaty prsten a ked si ho prisla vyzdvihnut, tak zistila, ze je na nom tmavy fliacik, ktory majitel nepovazoval za vadu. Tak ho nakoniec ani nekupila. Ved ked uz clovek da par tisic a chce kvalitu, tak by to malo byt bezchybne. Napiste baby info kolko stali vase obrucky.
Odpovedať
To je pravda Leni, uplne suhlasim :) Ide aj o pristup... ja som zvazovala uz aj doviezt si pristienky zo zahranicia ale prave tych pripadnych reklamacii sa bojim..... Si predstavte baby ze spoluziacka s manzelom si kupili krasne moderne obrucky z bieleho zlata (celosvetovo znama a strasne draha znacka sperkov) a po pol roku sa jej vrchna vrstva nejak zacala lupat...Vraj to bola nejaka krycia vrstva a bohuzial reklamacia sa na to podla nich nevztahovala. A to dali za tie prstienky 20tisic ceskych :( Dnes uz maju tu vrstvu zlupanu uplne a pristienky su opet krasne - ibaze bez tej ich "krycej vrstvy" ]-( Takze ani znama značka a vysoka cena niesu garanciou kvality :( A mne navyse ked sa nieco pokazit moze tak sa to celkom iste vzdy pokazi ]-( .....
Odpovedať
Profilova fotka
Lenka, nahodou si nepamatas, ci tie vase obrucky mali cenu podla gramaze? a kolko stal gram zlata?
Odpovedať
Profilova fotka
teraz ma tak spontanne napadlo... "nie je vsetko zlato, co sa blisti..." :-D
Odpovedať
dobre ranko :-) ....tak my sme kupovali obrucky v Briliante (hypernova)su z bieleho zlata a stali nas spolu 7500,.-vyborna cena. ......vcera som bola skusat tie moje saticky a zdaju sa mi kratke :-S :-S ,vraveli mi ze mi daju spodnicku s mensim kruhom,ale ze ho nemaju prave v predajni,ale aj tak sa vas chcem opytat ci ste mali svadobne saty az po zem :-( :-(
Odpovedať
Dobre ranko :-) zlatik spravne - oni to predavaju podla gramaze, ale nepametam si cenu za gram, treba sa ist pozriem, mam pocit, ze sa ceny trosku menili a okrem toho nam na nich dali nejaku zlavu ci co lebo najprv nam ich nevedeli vyrobit (teda predavacka volala do vyroby a vraveli, ze sa to da...no pri vyrobe im to praskalo a tak nam volala ze sa neda...), ale to nam oznamili 2 tyzdne pred svadbou, no nakoniec sa im to zazracne podarilo - lenze moju vyrobili velku a kamienky boli nakrivo, tak som im to vratila...potom mi ju vyrobili malu...a az na tretikrat bolo vsetko ok - dostala som ju vo stvrtok pred svadbou...ale bola to aj moja chyba, nechala som sa ovplyvnit ich nazormi, ze mi bude obrucka mala lebo je hruba a pod...vsetko mohlo byt v poriadku uz na prvykrat :-|
Odpovedať
...haloooo je tu niekto???????????????????? .......uz sa len tri krat vyspite a je tu pondelok ;-) ;-) -to bol pokus o vtip :-D
Odpovedať
Ahoj Megy...:) Konecne piatok - aj vam sa tak nic nechce ako mne? :-(
Odpovedať
.....a jak sa mi nic nechce,ale sa tesim lebo ma caka predlzeny vikend,v pondelok mam volno tak pojdem ku kozmeticke na cistenie pleti a v utorok je volno tiez :-) ....dufam ze pocasie vydrzi aby sme mohli niekam vypadnut. ....a ty mas aky plan na vikend elle,a ty si zo SNV?
Odpovedať
ahojte, konečne piatoooook :-)
Odpovedať
No megy, niesom priamo zo SNV ale z toho okresu :) Pracujem a studujem ale mimo - v CZ. Na vikend sa hrozne tesim, pre mna sice bude studijny ale snad sa mi podari aspon na chvilku vypadnut na cerstvy vzduch 8-) (hoci,neviem ci sa da v Prahe vobec hovorit o nejakom čerstvom vzduchu ]-( ) Ahojky Livi :) Ako sa dari?
Odpovedať
nooo môže byť ;-) elle - a čo študuješ? inak my sme mali obrúčky z PP a vyšli nás do nejakých 8 tis. obe, čo sa mi zdala dobrá cena. obehali sme viacero zlatníctiev ale všade sa nám to zdalo dosť drahé. dnes by som už uvažovala inak a kúpila by som radšej obrúčky z chirurgickej ocele - mám z nej snubný prsteň a menej sa mi ošúchal ako zlatý, kvalita je super a cena oveľa nižšia.
Odpovedať
...ahaaa a ako dlho uz tam si a planujes sa vratit?? :-D :-D :-D
Odpovedať
Livi, a mate obručky s kamenom alebo bez? Hm... 8tisic, to je docela dost. A ak by som chcela do obrucky nejaky mini-pidi briliantik? neviete niekto na kolko to vyjde? Leni,ty si mala zirkony alebo brilianty v prsteni? Inak drvim tu Politicky management -posledny,3. rok :) TAkze skor nez koncom juna -po statniciach, sa asi u nas doma ani neukazem :-( Megy, vo februari to boli 3 roky co tu som. Vratit by som sa rada, ale uvidim este ako sa to vyvinie. Mna to taha domov na Spiš, priatela k nemu domov na Moravu.... takze "je to vo hviezdach". Ale minim.este dva roky tu budem, chcem si dokoncit i druhy stupen VS a az potom si budem trapit hlavu kam sa budem stahovat :-)
Odpovedať
ja som mala jeden kameň, manželova je bez.ale iba zirkón. mne sa 8 tis. nezdá za obe až tak veľa, keďže v niektorých zlatníctvach by nás vyšli obe obrúčky aj na 20 tis.
Odpovedať
20tisic? Ehm,... no to tam museli byt minimalne tie brilianty,nie? :-| Skusim sa pozriet asi niekde tuna... alebo sa opytam kamarata ktory pracuje v zlatnictvu pri BA ci by mi vedel dat nejaku zlavu. To je sialene draha akcicka ta svadba :-D
Odpovedať
no to teda je :-D ale čo už, veď je to raz za život.. a v tých prsteňoch čo sme pozerali, neboli ani brilianty iba zirkóny.. :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?