Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
nie, nebola som, boli sme s mamkou a so sestrou v Košiciach a vrátili sme sa až večer.
Odpovedať
:-D sportovkyne, no nic snad tento tyzden mne sa dnes inac nechce nic robit :-p
Odpovedať
Profilova fotka
cafteeeee babyyyyyyyyy :-)dobre ranko LIVI vitaaaaaj
Odpovedať
dík ivi. no ani mne sa nechce..po dlhom čase v práci..som ja ale zlenivela ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LIVKA a co ti vlastne bolo ? inak baby, od 4.-8. maja som v SNV, mate nejaky program ? nedame konecne stretko nazivo ? ;-)
Odpovedať
ahojte baby... mne sa tu ozyvaju bar jaky típkovia, najnovsie ma niekto pocit, ze nepoznam metody "prirodzenej" antikoncepcie, cistotu tela pred svadbou...atd... pomoooc, preco si vyberaju prave mna? citali ste teraz temu "nevera"? ten justice ma tam furt spomina, nadava mi, uraza ma, klame o mne a samozrejme toto vsetko hovori, ze robim vlastne ja :-S tak velmi som urazila jeho ego... a ako strasne ho vytaca, ze s nim nekomunikujem :-D ... strasne veci sa deju na tejto stranke...
Odpovedať
ivi - boli to problémy psychického pôvodu. super nápad - to stretko. ja som za. ;-)
Odpovedať
simasi - ja by som na to ani nereagovala..vôbec by som sa s tým človekom nebavila..nech si píše čo chce..
Odpovedať
tusim budem aj ja doma, mozeme nieco vymysliet ivi ;-) simasi citala som to aj som mala nutkanie nieco mu na to napisat, ale vysvetlis mu nieco? ved je ako dieta na vsetko si najde "svoju" pravdu, nema zmysel sa tym zaoberat ;-)
Odpovedať
a kde je tá téma ? nemôžem ju nájsť
Odpovedať
Profilova fotka
SIMI presne tak, serkaj nanho a vobec si ho nevsimaj... !!! LIVI tak to ma mrzi :-( a uz je to ok ? jasne baby, nieco vymyslime... SIM ty sa nechystas nahodou ten vikend do SNV ?
Odpovedať
ked nepodnikneme nieco s drahym tak sa budem tesit ;-) ;-) ......inac o 13.30 idem na tu kardiologiuako som tu uz raz spominala,tak som zvedava co mi povie ......drzte mi palce :-S ;-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
MEGY drzime palce! neboj, dobre to dopadne !
Odpovedať
ivi - hej, už je to ok ;-) bolo by inak super, keby sme sa všetky stretli. ja v každom prípade prídem :-D
Odpovedať
duuufam ze budem ok ;-) ;-) a kto z vas sa s kym uz pozna?ja s nikym :-( :-(
Odpovedať
ja s Lenkou a Júliou- dzulou. ale tá tu už dlhšie nebola.
Odpovedať
a ešte s dasenou, ona tu tiež občas zavíta.
Odpovedať
megy, vsetko dobre! ... jasne ze nereagujem... :-D ale to ho este viac "hecuje" :-D :-D ivi, mi ideme do snv teraz v piatok, a v ten termin, kedy ides do snv, my budeme lehnit na Cypre :-D
Odpovedať
fuuuuuuuu Cyprus paraaaada, zober ma ako prirucnu batozinu,haaaaaa :-) :-)
Odpovedať
megy neboj bude dobre, ;-) a ktory den by vam to najviac vyhovovalo sa stretnut? lebo viete ako to chodi - vikendy ma kazdy vacsinou rozplanovane a my isto pojdeme na bicykloch niekam, ja ked tak rozmyslam tak najrealnejsi vidim pondelok po robote
Odpovedať
Profilova fotka
no to by bolo supeeeeeeeer ! MEGY ja tiez s nikym :-)
Odpovedať
tak uz som tu,mali ste pravdu,vsetko v pohode az na nejake slabe prehnutie chlopne-ale to je vraj v norme,akurat mi vravel ze ten spinning by som mohla vynechat.lebo je to vraj jeden z najtazsich sportov co sa tyka vykonnosti a srdciari by to vobec nemali robit :-| . a mne by tiez vyhoval ten pondelok po robote :-)
Odpovedať
aj mne sa zdá dobrý pondelok po robote ;-)
Odpovedať
noooo fajn, tak ten spining vymen za nieco pohodovejsie a super snad sa nakoniec na tom pondelku dohodneme :-)
Odpovedať
ale baby, ja vam zavidim to stretko :-|
Odpovedať
Profilova fotka
SIM my ti zavidime ten Cyprus :-) inak ja mozem kedykolvek, kedze mam dovcu :-D a budem doma vegetit a priberat z maminkinych dobrotiek :-)
Odpovedať
dobre rano!!!
Odpovedať
pekne ranko,to je vonku kraaaasne co???????????
Odpovedať
no fajne :-) vcera som pozerala na satelite, ze do roku 2100 sa ma radikalne zmenit klima...ak dojde ku globalnemu otepleniu o 1 az 2 stupne, tak v nemecku sa uz nebude dat lyzovat, budu silne burky, hurikany, zaplavy...normalne sa priblizime ku tropiskemu podnebiu...a dnes tam maju mat 30 stupnov!!! to mala byt len taka informacna vsuvka :-D
Odpovedať
ahojte, dobré ránko :-) leni - do roku 2100 alebo 2010? to znie hrozivo
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?