Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
fuuuuuuuuuuuuuu tak aspon si si premastila papulku :-) ....vcera som sa vratila z toho brna a som kvalitne nevyspata :-| :-| . ....ale naladicku mam v pohode :-D :-D
Odpovedať
brrrr :-p ivinka , aspon sa ti budu pekne lesknut zuuubky :-D megy no rozpravaj ako bolo? nakupila si nieco?
Odpovedať
bolo fajn super,sa mi paci to mesto,take tie stare vysoke budovy,mnozstvo obchodov a obchdikov a restik a barov a .......................,no proste ako vo velkom meste ;-) ;-) nenakupila som toho velalen nejaku bizuterku na svadbu a jeden svetrik v "HM-ku"za 299,.CZK-no nekup to ;-) ;-) ..ale bolo kratko,prakticky som tam bola len jeden den a to sa neda vsetko,som chcela pozriet aj nejake pamiatky a tak,ale bola som strasne kratucko 8-( |-| ,nabuduce :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY a aku bizu si kupila? picni foto do albumu :-)
Odpovedať
no jasne...inac bola som vcera v PP a fakt tam zrusili vsetky bizu obchody, a tolko novych pootvarali =-) normalne stracam prehlad...a po dlhej dobe sme si vysli aj do kina na film 300, celkom dobry krvak :-) ale aspon som sa pri nom nebala, velmi pekne zabery, v peknych farbach, dobra myslienka - o Spartanoch...hmmm oplati sa vidiet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
LENI na 300 sme boli aj my, aj ked moj drahy to uz davno pozna uuuuplne naspamat z komixu :-)
Odpovedať
hihi zabudla som ze Bratislava je na druhom konci republiky... :-D a ako sa ti pacilo?
Odpovedať
aj ja som bola vcera v PP leni,tak okolo 16.00-hned ako som prisla do PP tak nasi este chceli ist do maxu a tesca a objednat svadobnu tortu do Svitu,tak si ma viete predstavit ako som vyzerala po dvoch takmer prebdenych nociach a hodinach v autobuse z Brna :-S :-S bizuteria je taka perlickova,perlicky na viacerych lankach-viete si to predstavit?a to mam na krk a aj na ruku rovnake,este mi treba nausnicky a neviem ci visiace s perlickou alebo len taku jednu perlicku do ucha. samozrejme ze slubujem ze si uz spravim albumik,no neviem ci nie az svadobny :-N :-N
Odpovedať
Ahojte kocky :) som sa chcela nechat objednat u toho kadernika Peta (v ulici pri metropole),ale vraj ten uz tam nerobi =-) ako je to??? kde ho najst? prosim vas poradte rychlo :-D
Odpovedať
jeeej moja tak sa uz tesis ze budes doma a ze sa vyspis, vsak? v tom Maxe sme sa minuli...my sme boli rano na bicykloch, potom nas videli znamy tak sme zasli s nimi na kavej (maju male nadherne babatko, dali mi ho podrzat ale tak som sa bala ze mu ublizim...este teraz sa mi trasu ruky ked si na to spomeniem)a potom drahy zahlasil, ze ideme na nakupy do PP, ale to uz bolo mozno 6 hodin...
Odpovedať
verlauti to vazne? a ja sa chcem dat ostrihat!!! :-( , pojdem to dnes omrknut
Odpovedať
to vazne :( som tam poslala moju mamku,a povedali jej ze chlapci tam uz nerobia :-. :-o :-( a teraz neviem co dalej :( preto zistujem kde sa daju "zohnat" :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nerobia ? to je divne... :-(
Odpovedať
ja vam to zistim baby,ja ho poznam osobne a je to draheho kamarat tak mu zavolam nech mu zavola a potom napisem ok???
Odpovedať
volal mi drahy ze su tam ako vzdy!!!ak chcete tak vam dam t.č.na nich do IP ;-)
Odpovedať
oh prosim hodte aj mne este to cislo na nich prosiiiim :) dakujem
Odpovedať
ja mam na nich cislo...uz som sa zlakla, asi sa hned dnes pojdem objednat :-)
Odpovedať
prosim poslite mi niekto cislo na nich (+ meno) :-(
Odpovedať
mas ho verlauti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
krasny zvysok dna baby, ficim ja na korculky na slniecko paaaaaaaaaa
Odpovedať
dobre rano, vstavame!!! :-D
Odpovedať
uz sme hore!!!!!!!!!!!!!!! :-p
Odpovedať
čaute baby
Odpovedať
ahoj livi,tak ty si tu dlho nebola ;-) why?????????
Odpovedať
bola som na PN-ke ;-)
Odpovedať
a uz si v pohode? x-)
Odpovedať
myslím, že hej
Odpovedať
jeeej livi ahoj :-D
Odpovedať
ahoj ;-)
Odpovedať
bola si v piatok cvicit? ja som zabudla...prisli k nam svokrovci a nejako mi to vypadlo ze je piatok... :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?