Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
to je perfektna cena, mate v nich nejake kamienky?
Odpovedať
nie nemame,mozno aj preto ta cena,su z bieleho zlata v strede s matnym pasikom. :-)
Odpovedať
hmmm moze byt, kamienky navysia o dost cenu ale aj hrubka obrucok...co som bola prekvapena tak farba zlata ani nie
Odpovedať
ano, uz letim do snv..... ivinka... aj ja tu momentalne "zabijam cas"... ale proste neviem pochopit, preco by mala byt "milenka" tou zlou, ved predsa ten moj partner, ktory ma podvedie, on je ten zly, no nie?
Odpovedať
megy aj mne sa pacia take obrucky, jednoduche a elegantne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak nase boli fakt dost drahe, moja stala 5500 a Petova 7500, kamienok je len na mojej obrucke. Dostali sme 6% zlavu, tak celkom petesilo.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak nase boli fakt dost drahe, moja stala 5500 a Petova 7500, kamienok je len na mojej obrucke. Dostali sme 6% zlavu, tak celkom potesilo. Ivinka, a vy uz mate obrucky?
Odpovedať
simasi tak to mas pravdu,ja by som ani mozno nechcela vediet kto je milenkou uplne mi staci ze ma podviedol, s kym tak to uz je jedno. ale nieje to troska paradoxna tema na tuto stranku??? ;-)
Odpovedať
zlatik tak to je dobra palka =-) my sme kupili za nejakych 15-16 tis. ale to mame obaja po tri brilianty a su aj dost hrube - 6mm... =-) to sa tak pomenili ceny?
Odpovedať
nooo pomenili,a ked som pocula ze kameraman chce 8000 za jednu noc tak dovidenia zdravy rozum =-) =-)
Odpovedať
halooooooooooooooo piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiste nieco :-( :-( :-(
Odpovedať
ahoj megy, uz 2krat som napisala dotaz, a 2krat ma to zrusilo... tak do tretice... skus este poprosit o zlavu... ale inak jeden znamy povedal, ze so svadbou stravi aj 50-60 hodin, takze ta cena nie je o tom jednom vecere, ale skor o tej praci po tom. a ked ti bude robit aj nejake fotecky, a este ich aj upravovat...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Lenka, vies ze ani neviem aky kamienok to mam v obrucke? Vobec som sa nespytala :-| Moja segra sa vydavala v juni 2006 a spolu za obe obrucky zaplatili 8000 a to ma jej manzel fakt obrovsku obrucku. Oni maju cele zo zlteho zlata, uplne jednoduche ale zato dost hrube. Tak ja tym cenam nerozumiem. A vy ste Lenka kde kupovali vase obrucky? Mas ich v tvojom albume??
Odpovedať
no od kamienka dost zalezi ;-) lienka, ta cena je za obe alebo za 1ks. hmm ja som si tiez na nete objavila hotovy skvost! ale potom som zistila ze stoja to, co nove auto... :-D
Odpovedať
kedysi ked nebolo penazi, tak moj dedko mal akoze pozlatenu a babka zlatu ;-) nikto to ani netusil, zistili sme to dlho po tom co dedko zomrel... vtedy ten kruzok znamenal fakt vela, nemyslim financne ale vyznamovo... moja babka ju nosila dosmrti, tusim sme ju s nou aj pochovali :-)
Odpovedať
nam to vyslo uplne super ked tak nad tym rozmyslam...napr. za take video sme tiez zaplatili 8tis. ale to sme mali dvoch kameramanov (ta kazeta je neporovnatelne lepsia nez s jednym )a ma 4 hodiny...lenze to sme dostali zlavu a aj dopravu nam odpustili lebo nam niekolko mesiacov meskali s dodanim DVD... :-)
Odpovedať
simasi - to aj my sme sa po takych pozerali - platinovych za 100 tis....poviem ti moj manzel je taky blazonko, ze keby tie peniaze mal naviac na ucte, tak ich kupi :-D zlatik kupovali sme tu v SNV, v Zlatokove, robili nam ich podla nasho navrhu a od kamenov nam dali certifikaty (vraj to pri vsetkych "pravych" kamenoch musi byt, v pripade zeby napr. vyletel alebo ze by sme to reklamovali, aby nam tam potom nedali nejaky zirkon alebo nejaky iny kamen...), inac su kombinaciou bieleho a cerveneho zlata a 6mm hrube - co je dost... v albume ich nemam, ale doma mam niekde fotku popripade sfotim a dam to sem ;-)
Odpovedať
lienka, aj ja som taky blazon, krasne sperky ja mozem ;-) a tie nikdy nestratia na hodnote :-D hmm uz len, kde zohnat tie peniazky :-N
Odpovedať
to video nieje pre mna,ja som kameramana ani nezhanala lebo som ho ani nechcela.ja mam radsej fotky a na DVD alebo kazete sa na seba nemozem ani pozriet.svoju stuzkovu som do dnes nevidela :-N :-N .to mi vravela znama ze tolko od nich chcel. :-S ale teraz som bola na jednej oslave 50-tky a oslavenec tam mal prezentaciu svojich fotiek od malicka az po sucasnost na platne,super napad to by sa mi pacilo mat neico take na svadbe ;-) ;-)
Odpovedať
mne sa velmi paci taka tradicia, ked sa snubne prstene dedia... ako v starych filmoch... ked babka da svoj snubny prsten, ci medajlonik svojej dcere a tak...
Odpovedať
megy neblazni! ty nevies, ze kazda nevesticka je tou najkrajs ;-) ou princeznou?
Odpovedať
jeeej to sa paci aj mne, u nas sa dedia vreckove hodinky lenze...dedko mal dvoje a aj dvoch synov a moj ocko ma teraz len jedny, ale dve dcery :-D ...ja by som tiez chcela zaviest taku nejaku tradiciu s "dedenim" :-D
Odpovedať
megy ja sa na video tiez nepozeram, ale sak nech maju moje deti nejaku zabavu, :-D 8-)
Odpovedať
no u nas sa dedili len choroby... :-D :-D :-D cim sme starsi, tym viac clenov rodiny zacina mat problemy so srdieckom a tlakom :-S
Odpovedať
takze ja mam byt svojim detom na smiech :-D :-D :-D ,ja som uplne nefotogenicky a nefilmovatelny typ. ale nie,ale ja by som bola ako na ihlach keby tam okolo pobehoval niekto s kamerou a to by som mu musela este aj platit :-D :-D .samozrejme ze kamery budu ale len tie rodinne,tym sa vyhnut neda ]-( ]-( aj ja by som chcela nieco malicke zdedit,napr.taky ostrovcek v karibiku :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Simasi a ako to vyzera s vasou svadbou, mate uz vybraty termin?
Odpovedať
:-D :-D :-D a na nom taku "malicku" luxusnu vilku co megy? a vobec, nedoprajes trosku radosti svojmu potomstvu...:-D :-D simasi, ty si trafila klinec po hlavicke :-D
Odpovedať
nechcem ich zabit,ja som sa videla minule na jednej kazete jak som blahozelala babke asi ked som mala 12rokov,tak som sa rehotala ze mi zaskocila slina a skoro ma to zadusilo ;-)
Odpovedať
megy, uzi si to, a bud rada, ze ta budu snimat z kazdej strany, ved je to tvoj den! druhy taky uz nebude x-) na chvilu maz moznost byt na vyslni, ako hollywoodske staaar! zlatik, nie termin nie je, lebo ja by som chcela napr. 20.07.2007 (aj ked je to piatok, aspon by sme mali 2 dni na oddych) ale kedze do 15.10. mame smutok, bude to az niekedy potom. a zase nechcem sa vydavat v zime, radsej na jar ked je vsetko krasne farebne a rozkvitnute ;-) a drahy vcera vybral termin 20.08.2008, coz je tusim streda :-| takze zase nic, a taktiez som povedala, ze dalsi rok uz nanho cakat nemienim ]-( ]-( :-D :-D :-D takze zase nic... a kedze vsetko zavisi len od toho, kedy on pojde a vybavi si svoje "zalezitosti" (prijmanie, atd...) a to sa vyjadril, ze on saskovat nebude, takze zase nic, lebo ked nebude svadba v kostole, moja mamina sa asi zblazni! takze bezvychodiskova situacia :-S ale ja z toho tragediu nerobim, vsetko klape tak ako ma, a ked sa uz rozhodneme pre dieta urobi sa svadba,aj ked len "uradna" coz moja podmienka, dieta az po svadbe :-D
Odpovedať
Ahojky krásky :) No v poslednej dobe zažívam stale prekvapenia v tejto téme:) Tentokrát ste ma fakt prekvapili s cenami... :-S Docela nemile prekvapko.... Vidim to tak že sa asi po kameramanovi poobzeram v okruhu svojich znamych ale zase sa bojim aby to nebolo na úrok kvality ... ]-( Jaaj babenky, vidim že ste žhavé na dedenie:-P... u nas sa tiež nič nededí (až na tie lesy a polia ktoré sú k ničomu lebo majú blbú polohu :-N )
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?