Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
takze drobnosti na svadbu? ;-) joooj ja tiez zboznujem taketo obchody a predajne, mohla by som v nich byt od rana do noci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LENI dakujem... no tak to si mala fajn vikendik... ja sa tiez uplne vytesujem z toho pocasicka...aj ked som sa prave dozvedela, ze od stredy sa ma zase brutalne ochaldit :-( sakra :-S
Odpovedať
no to hej, ja uz vobec neviem co na seba, raz je teplo potom zima :-S ivinka a co pripravy, saty, pozvanky...a priestor? bude to predsta pod holym nebom? :-) uz sa tu takmer vobec nebavime o svadbe - o chvilu nas tu zrusia :-D baby pochvalte sa ako postupujete s pripravami, celkom som zvedava...aspon si zaspominam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LENI bude veru bude... presne tak, ako som si vysnivala... ;-)
Odpovedať
:-D to je super, budu aj stany?
Odpovedať
ivi zase mas uzasnu fotku... ;-) ja dnes idem kupit tie baterky do fotaka...kolko teraz stoja take dobijatelne tuskove - cca? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som kupovala dobijatelne nedavno , 2ks stali tusim okolo 300-400 Sk, neviem presne a dufam, ze ked ich kupis, tak pofotis to vase farebne veldielo v bytiku, tesim sa ;-)
Odpovedať
a vy ste malovali sami leni???
Odpovedať
Dobre ranko :-D baterky mam ;-) takze mozem fotit... megy jasne ze sami...uz by som malovanie nikdy nezverila "profesionalovi", po tom co som videla co spravili sestre - mala vsade smuhy a my sme zviknuti si robit veci sami ;-)
Odpovedať
ahooooooj,tak to je super ze steto zvladli sami,tesim sa na fotky ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
LENI tak to je skveleeeeeeeeeeeee !!! tak dnes po praci sup sup do fotenia ! :-) inak dobre ranko prajem, ja som si dnes akosi dlhsie pospala ;-)
Odpovedať
jeeej zlatik ma fotky siat aj obrucky v albume x-) pekneeeee, zlatik odkial mate obrucky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
booze ako sa mi dnes nechce robit :-( :-( :-( :-( mne sa to uz blizi baby a mam pocit ze nemam nic pripraven :-( :-( ,sak ani nic nepripravujem :-D :-D .mam kupene saticky obidvoje a to je vsetko,vobec sa nezaujimam o vyzdobu a podobne veci,som ja normalna????
Odpovedať
Profilova fotka
megyyyy ved mas este mesiac casu :-) nestresuj :-)
Odpovedať
ani si nerob starosti, je to zbytocne, ved oni ti to tam vyzdobia - len sa s nimi dohodni na farbe...ozaj kde to vlastne mate? hotel Cingov?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, ja som tu na fore nebola skoro tyzden, tak ani neviem co mate nove. Ano Leni, vcera sme kupili obrucky. Bola som s Petkom v Kosiciach, lebo som bola na skoleni, sli sme kupit pribor a sli sme okolo klenotnictva a tieto mi tak padli do oka, ze sme ich hned kupili.
Odpovedať
:-D super, su velmi pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Juuuj dakujem. Ani si nevies predstavit ako sa z nich vytesujeme, vcera sme ich ani nechceli dat z ruky. :-) boli sice drahsie, ako sme predpokladali, ale ak ich mame mat do konca zivota, tak nech to stoji zato.
Odpovedať
tiez sme si to vraveli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
INak ako Leni? Co mas nove, ako v praci?
Odpovedať
svadba bude v park hoteli ;-) ;-) a ste ma upokojili ze si nemam robit starosti,aj tak si tu vyzdobu nikto nevsima ;-) ;-) aj my uz mame obrucky a boli este lacnejsie ako nam vraveli tak super ;-) ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Megy, a kedy sa dockame albumu?
Odpovedať
Profilova fotka
ZLATIk, MEGY za kolko mate obrucky ?
Odpovedať
ahojte, dnes je tak pjekne ;-)
Odpovedať
ivinka, no tak ten fotograf, tak ako som predpokladala...uchyl... ozvala sa mi jedna modelka, ze vraj tento piatok fotime... trosku som z toho bola mimo... kedze pan fotograf sa mi vobec neracil nezmieniť, ze mam v piatok ist licit... 8-( ale uz dohadujeme fotenie s inym, a vyzera to realne, tak sa tesiiiim ;-) a ohl. tej "nevery" niekoho som tam nastvala, hovori si "justice" a porad mi napisal, ze nech sa v SNV stretneme!!! som to nepochopila... z jeho vyrokov sa mi zda ze je skor zena, nie chlap ako sa opisuje...
Odpovedať
on ti napisal, ze sa chce v SNV stretnut? =-)
Odpovedať
tusim si tam nasiel aj "obhajkynu" :-D
Odpovedať
mne sa nechce robit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no toho "justice" som si teda vsimla... podla mna je to len nejaky "rypak" co sa nudi .... tak sa tu zabava a zabija volny cas :-)
Odpovedať
my mame za 7500,-super cena,ja to uz slubujem ze pofotim a dam to tu :-N :-N leni ani mne a to som tu nebola 3dni tak meskam s terminmi |-| |-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?