Menu Forum

Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

24. jan 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1200 príspevkov a 1 album. Má 31 priateľov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1200 príspevkov a 1 album. Má 31 priateľov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 ahoj luciiiiiiiii tak ako ste sa mali ???
je tu ticho, lebo som tu tusim sama emoticon
12. apr 2007 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
Registrovala sa 28. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 2132 príspevkov a 2 albumy.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
Registrovala sa 28. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 2132 príspevkov a 2 albumy.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 nie si len ta podvadzame v inych temach emoticon ,
mate nieco nove?
12. apr 2007 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 LENI no teeeeeeeeda a to sa smie? emoticon
inak dobre ranko Vam prajem emoticon
13. apr 2007 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 ahoj emoticon dobre ranko... emoticon
ivinka ked tie temy su ako magnet, nedalo sa odolat emoticon
vcera boli u nas svokrovci - a boli nadseni nasim vytvorom - uz aj oni chcu pasy do obyvacky emoticon emoticon
13. apr 2007 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 LENI a kde si bola ? v akej teme ? no a odfot ten bytik konecne, som zvedava aj ja na tie pasy emoticon
13. apr 2007 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simasi
Registrovala sa 6. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 852 príspevkov.
  • Svadba bola 30. augusta 2008
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
 ahojte
Lienka, no vidis, zbytocne si bola smutna z tej oranzovej emoticon nabuduce si na to spomen a hned bude den krajsi emoticon

ivinka, no ako vzdy ked sme doma... nieco som si naplanovala, a mamina mi to vsetko zmenila, tak to skoncilo tak, ze sme boli prevazne doma, napchavali sme sa a cumeli na TV emoticon samozrejme mamina stravila skoro cele sviatky v kuchyni...naco som ja mala nervy, lebo ako vzdy naladovala nam auto vselicim, a teraz to musime poctivo tlacit emoticon , od babky sme vyfasovali vajicka, a ked sme ich vykladali drahemu sa prekotila krabicka a nasupu 10 vajec popraskalo, tak som ich uvarila, nech ich nemusim hned vyhodit... tak teraz tlacime varene vajicka... brrr uz mi lezu usami emoticon
a "kupacka" ako vzdy, ti isty kupaci ako kazdy rok emoticon len som si uvedomila, ze dat 20 Sk mojmu "naj" kupacovi je trapne, kedze uz vyrastol (192cm) a ma uz 16 rokov... takze sme s maminou zdvihli "sadzbu" a bol z toho tak prekvapeny a vyteseny, ze nas to fakt dojalo emoticon emoticon
13. apr 2007 o 09:32  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 ahoj, takze je po diete a schudnutych kileckach? alebo prechadzate na vajickovu dietu? emoticon

simi fakt som stastna, ze to nakoniec dobre dopadlo, ale vyzeralo to vselijako...no aj tak sme upustili od povodneho planu aby to nejako vyzeralo...ale fotit este nemozem - nemam cim, som nedisciplinovana, nemam baterky emoticon este vzdy emoticon

inac u nas kupaci neboli - len taki pocerni, ale som neotvorila ... ale aj dobre lebo aj tak bol vsade bordel a vobec som nemala naladu na nejake oblievanie a co uz celkom neznasam su vonavky emoticon
13. apr 2007 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
 jeminenku,mne teraz napadlo, ze som ti mohla dat pre inspiraciu www.wallpainting.sk emoticon
13. apr 2007 o 13:01  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
 mrknite na "manzel byl nevěrny" ... emoticon sto ludí sto chutí
13. apr 2007 o 13:19  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 to teda, mrkam tam, uz neviem co si mysliet, naozaj sa mi nepaci ze niektori beru manzelstvo ako nieco co nema cenu a ze ked si to rozmyslia tak sa jednoducho rozvedu alebo si najdu "bokovku"...pre mna je to nieco posvätne a nielen manzelstvo ale aj "obycajne" priatelstvo...
jednoducho nechapem ak dvaja spolu chodia a jeden zacne zahybat...preco? a naco? ved nema zavezky, moze odist a viac neublizovat...a uz vonkoncom nechapem ak sa takyto par zosobasi emoticon
13. apr 2007 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 nooooo presne to nechapem ani ja ! podla mna nevera vznika vtedy, ak ludia nie su s niecim spokojni... a ak nie som spokojna tak predsa treba ist za tym , kde spokojna budem nie? a netrapit toho druheho nejakymi klamstvami a ofajčmi emoticon toto ja fakt nikdy nepochopim !!! a ako vravi moj ocino "kazdy problem sa da riesit! " zaklad je komunikacia a tolerancia...
13. apr 2007 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 presne tak suhlasim!!! vsetko treba vydiskutovat....
pred niekolkymi rokmi (mala som 17)na diskoteke - som dostala navrh od chlapa - na jednu noc ...samozrejme som odmietla a asi o tyzden na to som ho videla so zenou a malym deckom ako tlacia kociar!!! bolo mi z neho zle...dodnes som na seba hrda, ze som nikdy nebola s nikym "na jednu noc", citila by som sa tak "lacno"
13. apr 2007 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elle
Registrovala sa 5. júna 2006 na beremese.cz. Pridala 103 príspevkov a 1 album.
  • Svadba bola 2. októbra 2010
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
elle
    Slovensko
 Ahoj baby emoticon Vidim ze tuna to veslo pokracuje aj po tej dlhej dobe co som sa neukazala - super! Len dzula niekam zmizla ... emoticon Ale zaujimavu temu ste vytiahli na svetlo emoticon Nevera emoticon Len neviem ci nas buduce nevesticky viac nevystrasi nez povzbudi emoticon
13. apr 2007 o 14:25  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 zdravim elle emoticon , to by skor malo vystrasit nas - uz vydate, vy si to mozete este rozmysliet emoticon , ale nie je pravda, ze tieto temy sa na toto forum velmi nehodia a urcite nedodaju odvahy nikomu z nas...

a ako sa ti dari, preco si sem tak dlho nic nenapisala?
13. apr 2007 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elle
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
elle
    Slovensko
 Jaaaj lenka, ja neviem kde mi hlava stojiemoticon)) Pisem bakalarku, ucim sa na skusky a ani nie dva tyzdne po skuskovom mi zacinaju statnice tak to chcem stihnut tak aby som mala na statnice aspon mesiac na ucenie emoticon Ale inak sa mi dari celkom dobre emoticon Uzila som si skvelu Velku Noc na Slovensku emoticon .... Kedysi som bola rada že už idem naspat, dnes mi je smutno ked odchadzam emoticon Milujem to tam emoticon
A mas pravdu, svadbu si rozmysliet mozme, ale my to rady riskneme emoticon emoticon A hlavne, tam kde dokazu partneri konverzovat, tam sa i takyto problem da vyriesit ....
13. apr 2007 o 14:46  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 ja keby som sa nieco take dozvedela uz asi nekonverzujem, uz iba mlatim!!! emoticon emoticon emoticon

ach jaj statnice mi nespominaj, dodnes ma boli brucho ked si na nich spomeniem, neznasam take extremne navaly stresu - vzdy vsetko zabudnem emoticon ,bezne skusky v pohode, ale statnice.... emoticon
a kde studujes? myslim v akom meste, teda si na Slovensku? a co mas za temu na bakalarku?
13. apr 2007 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 nooo ked to tu tak citam, asi je najvyssi cas zacat sa ucit na zajtrajsiu skusku emoticon
13. apr 2007 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elle
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
elle
    Slovensko
 Nie Leni, niesom na SVK, studujem i pracujem v Prahe ... luskam Politicky management ale do politiky sa mi zatial velmi nechce :D V bakalarke skumam vyvoj volebneho systemu od r. 1989 a porovnanie ČR vs. SR. Česka verejna sprava ma vobec nelaka tak som si vybrala temu aspon tak aby mi bola srdcu blizka ked uz som Slovenka emoticon .... ale poviem ti, už teraz stresujem že to nestiham. Asi sme rovnake v tomto - skusky mi nevadia ale veci ako maturita a prijimacie skusky - to neznášam! Vtedy zabudnem vačšinu veci emoticon

Ja,ak by ma priatel alebo manzel podviedol, asi by som to vediet ani nechcela emoticon Vzdy by som premyslala nad tym preco... A ak mi to uz povie tak nech mi rovno povie ci to bolo z tuzby po zmene alebo z lasky emoticon Podla mna v tom je dost velky rozdiel - jednorazovú neveru by som asi odpustila emoticon Mozno je to mojou povahou - sama som v tomto prilis komplikovana emoticon
13. apr 2007 o 15:05  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 brrrr nechcem na take mysliet.... emoticon

noooo to je tema, znie to zaujimavo, celkom by ma zaujimali vysledky - k comu to speje emoticon ...tak nech sa ti ju podari uspesne dopisat emoticon ...aaaaa s tou maturitou som tiez tak stresovala - total okno emoticon

aj Praha je fajn, naozaj krasna, ale mne je tam vzdy smutno - tak nostalgicky smutno - mozno preto, ze zakazdym ked som tam bola uz bolo chladno - jesen, zima a vsetko bolo sede..., zit by som tam nevedela....
13. apr 2007 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 ivi staci precitat, aj tak bude za A, no nie? emoticon sikula
13. apr 2007 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elle
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
elle
    Slovensko
 Leni mas to vidiet teraz - je tu nadherne emoticon Ja si ten život tuna ani neuvedomujem - na prechadzke som nebola ani nepamatam. Mne sa zivot odvyja hekticky- po praci sa po veceroch ucim a vikendy tiez emoticon Priatel sa smeje ze nezijeme- prezivame :D Ale este to tie dva roky vydrzim (chcem ist na magisterske) a potom sa vratim k svojim zalubam (knihy, sport, turistika) emoticon
Praha je nadherna ...ale doma je doma a Slovensky raj ma teraz pre mna omnoho vacsiu cenu emoticon
13. apr 2007 o 15:27  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 LENI noo tahaky su spravene, este to raz precitam a finito !!! emoticon
tak ja letim, krasny vikend babulienky emoticon
13. apr 2007 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
verlauti
Registrovala sa 23. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 70 príspevkov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
verlauti
Registrovala sa 23. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 70 príspevkov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Nevie kedy bude svadba
 dobre ranko ,krasny vikend zelam emoticon

nevesticky & svadobni prislusnici emoticon kto vie odporucat schopnu kozmeticku,ktora nalici ?
15. apr 2007 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 Dobre ranko, tak ako po vikende?
16. apr 2007 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megy2
Registrovala sa 22. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 569 príspevkov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
megy2
Registrovala sa 22. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 569 príspevkov. Má 3 priateľov.
 ahoooj tak som tu emoticon emoticon emoticon po dllllllllllhom vikende uz od stredy.
verlauti ja sa idem nalicit ku kozmeticke co je oproti kaviarni rapsodia a je to kozmeticky salon Delfi,licila kamosku na svadbu minuli rok a bola len tak jemnucko ale zaroven aj vyrazne,no neviem aky mas vkus ty a neviem ani ako nalici mna ale kamosku nalicila super emoticon
16. apr 2007 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 no a ako bolo v BA? nakupili ste? emoticon
16. apr 2007 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megy2
fotoportrét
fotoportrét
megy2
 nakupili nakupili joooj super bolo a teeeeplo,hned by som sla zas emoticon emoticon emoticon
a teraz sa mi nechce robit!!!!!!
a v piatok idem do brna za sesterkou tak si tiez spravim vylet a tiez nieco nakupim ale uz nieco na seba duuufam emoticon emoticon emoticon drahy ma vyzenie z domu.
16. apr 2007 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 dobre ranko baby, no ja po vikende skvelo, skuska spravena, som fajne opalena, cely vikend som travila na slniecku na chate v prirode, takze paradicka...
MEGY a co ste kupili???
LENI ty si co porabala ?
16. apr 2007 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 tak blahozelam ivi!!!!!! emoticon
ja som mala uuuplne pohodovy vikendik, v sobotu - klasika upratovanie, poobede sme sli na nakupy do PP a potom na prechadzku do Lopusnej doliny, vecer sme dostali navstevu tak sme kecali do noci a v nedelu sme boli u nasich na prechadzke (po prvy krat peso sme k nim sli emoticon, neverili vlastnym ociam) a tak..., fajny bol vikendik slnieckovy emoticon
16. apr 2007 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megy2
fotoportrét
fotoportrét
megy2
 nooo tak barove stolicky take jednoduchucke,lampy,nejake pohariky,kosicky,svietnicky a sviecky a take drobnostky.este nemame zariadeny bytik tak neviem sa celkom orientovat vo farbach takze skor take neutralne veci som kupovala,ale vedele by som tam stravit aj cely den emoticon emoticon
16. apr 2007 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš