Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mne tu krasne svieti slniecko...uplne ukazkovo jarne :-) tesim sa, tusim z prace pojdem niekam na kaficko na terasku, vraj uz v meste su nejake otvorene....
Odpovedať
ahoj,posledny den v praci!!!!! :-) :-) :-) ;-) ;-) ;-) ;-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-D :-D :-D :-D x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ahoj megy, aj ty sa tak tesis ako ja?
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY , LENI ahoooooooooooooooooojte , aj ja sa pridavam do klubu, tiez sa tesim ako male deculo :-D
Odpovedať
a mate nejake plany na sviatky???? :-)
Odpovedať
malovat,malovat,malovat :-D vcera sme zacali s kuchynou, jedna stena - zalinkou bude oranzova a ostatne asi nechame biele...uz ta oranzova nevyzera tak zle, celkom sa mi ta kombinacia zacina pacit...v kazdom pripade je to nieco ine nez na co sme boli doteraz zvyknuti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam skvele plany...nic nerobit, spat, oddychovat, vyvalovat sa na slniecku :) a ty megy?
Odpovedať
tak ja nemam nic velkolepe,len tak doma mozno sa niekam prejst,pride buduca svagrinka z pezinka ta tak.ale na tyzden sa chystame streda stvrtok do kiki,ikei popozerat na barove stolicky,takze ja si dovolenku spravim aj na tyzden. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kam do kika a ikea? do BA?
Odpovedať
no do BA,svagrinka co zije v pezinoku ;-) ;-) nam chce dat nejaky svadobny(teda nechce peniaze),tak som vravela ze nam treba barove stolicky tak si ich ideme vybrat vies???a to si asi uzijem viac ako sviatky,lebo nemam rada ked cele dni len sedim doma ale milujem aktivny oddych ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
hmmm tiez by som sla ;-) daj potom vediet ci si si nieco vybrala . A svagrinka je vydata?
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY no super, tak to by sme mohli dat kaficko, ked tu budes :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
svagrinka je vydata a ma aj skoro trojrocnu dceru emku :-) :-) ivi rada by som ale to bude strasne na rychlo,lebo vo stvrtok rano berieme jedneho znameho z letiska do snv a prideme tam len niekdy v stredu na obed a kedze su z pezinka tak je to aj kusok do blavy a nechcem im to komplikovat,lebo draheho segra uz ma pre nas aj vymysleny program na tych "par" hodin co tam budeme :-N :-N . a v ikee maju viac toho ako na ich www stranke???lebo na stranke sa mi nezda nic take co by sa pacilo mne :-(
Odpovedať
jooj to sa neboj, na stranke nemaju vsetko ;-)
Odpovedať
Ikeu zboznujem, vedela by som sa tam tulat cele hodiny ;-) zajtra frcime do SNV, snad tento rok porusime tradiciu velkej noci a bude to bez pokut :-D tam aj spat vobec neviem, ako sa mame obliect a co si vziat so sebou :-( mama mi vcera povedala ze je kosa, ze mozno bude aj snezit a brasko ze je teplo, :-.
Odpovedať
snezit!!!!!!!!!!!tak to haadam nie,tu je tiez teplo tak napr.ja mam dnes svetrik a vestu a to mi je horuco.normalne jarne pocasie ;-) ;-)
Odpovedať
jasne, snezit by nemalo :-) akurat na dnes hlasili zimu a mozno aj zajtra, ale inac by malo byt uz v pohode relativne teplo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY no jasneee neboj, urcite si vyberies... maju tam toho ovela viac ako na stranke... ja tam tiez niekedy travim cele hodiny... najnovsie s fotakom :-D SIMI chodte lietadlom a bude to bez pokuty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyyyyy kde steeeeeeee ???
Odpovedať
Profilova fotka
no nic teda, tak Vam prajem krasne sviatky, uzite si volnicko a slniecko a v utorok sa citame :-D paaaaaaaaaa Ivka.
Odpovedať
Dobre rano, je tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
krasne posviatkove ranecko prajem... ahoj Leni, no ako si sviatkovala ? ;-)
Odpovedať
ahooj tak ako po sviatkoch????tak ja tradicne som prezrata :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no klasika, ja tiez s plnym bruchom ledva odfukujem :-) dnes si dam tusim ocistny ovocno-cajovy den :-D inak ja som sviatkovala rodinne, mala som tu nasich v BA a vy?
Odpovedať
my sme mali pracovne sviatky co malo jednu velku vyhodu, neprejedala som sa pri telke :-D , konecne mame hotovo, este ulozit vsetky veci do zasuviek a tak, ale to je uz malickost ;-)...a vysledok? podla mna je uuuzasnyy, strasne sa mi to paci :-D 8-)
Odpovedať
a ake si dala farby nakoniec leni??????? a kolko izbovy bytik mate a kde ak to nieje tajomstvo???
Odpovedať
tak kuchyna je z polovice oranzova a z polovice biela a obyvacka je biela a centralna stena so strukturovanou omietkou je pruhovana (cokoladovo hnedy pas -hore, potom je povodna farba taka okrovo-marhulova - no neviem ju pomenovat a potom biela) joj sa mi to paci, vyzera cely byt taky vacsi a svetlejsi x-) a bytik je 2 izbovy resp. 3tia izba je taka mrnava - mame tam satnik a pracovnu a takmer v centre SNV :-)
Odpovedať
skoda ze nemam mobil s fotakom, by som to sfotila :-(
Odpovedať
vau to moze byt zaujimave ;-) ;-) ;-) nam uz prisiel kamarat stolar zo zahranicia na dva mesiace tak nam slubil ze oblozi zarubne drevom a spravi barovy pultik tak sa tiez tesim ze budeme mat zasa nieco viac ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
LENI odfot a picni sem foto, som zvedavaaaaaaaaaaaaaa :-D a kde v centre vlastne byvate?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?