Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
ivinka new look - mrkni album, na chvilu :-) a musim priznat, ze najprv to bolo fajn, aj ked ma to robi starsou, myslela som, ze si na tu tmavu farbu zvyknem... ale neda sa! ja chcem byt opat blond :-( neviem si pomoct, blond sa citim ako ja, teraz som trosku ako v cudzej kozi... uz nech sa to "vymyje" a este aj na dovolenke to trosku vytaha slniecko ;-) ale aspon mam perfektne vyzivene vlasky, tak stalo to zato ;-) a k tomu este co cert nechcel, v piatok sa mi urobil na pere herpes! som zdesena, lebo v zivote som to nemala... ale bolo len otazkou casu, kedy to od draheho dostanem... ale aj tak si skor myslim, ze som to "chytila" v jednej restauracii... opat raz sme skusili nieco nove, a to na skvele odporucania! a to vam bol taky pajzel!!! urcite som to chytila tam, lebo ked som to za tych 5 rokov nechytila od draheho, tak preco by som to mala chytit prave teraz? no nie?
Odpovedať
zlatik a nemas ty rodinu na "slovinkach"? som si mrkla slovenku, tak mi to napadlo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Na Slovinkach nemam rodinu, aspon o tom neviem. No, je to mozne, ze z pohara si mohla chytit herpes. Ja to neznasam, ale pomaha mi tea tree olejcek
Odpovedať
megy no nie kazdy je tak "poctivy" ze za sebou vsetko vyprace a vyumyva! poznam jednu osobu, kt ked sa stahovala z bytu tak vsetko vycistila, vyluxovala este aj okna umyla, nech si ti novi majitelia nemyslia, ze si kupili "chliev" :-D a pritom bol v tom byte stale ukazkovy poriadok :-D :-D
Odpovedať
To mas pravdu megy ;-) aj ked ja som tiez "takyto" najomnik, ... ale fuj... mi sme teda poriadny najomnici :-) a chlapcom v byte sme zakazali fajcit :-)
Odpovedať
kupila som si v sobotu vectavir a aj som si myslela ze to pomaha, zacala sa mi robit chrasta, ale vcera sa mi to akoby "rozmocilo" :-( neviem, kupila som si aj cajicek na posilenie imunity, aj echinaceolve kvapky, tak snad to rychlo prejde, viete si predstavit ake muky prezivam, ked sa chcem nalicit? pomoooc
Odpovedať
Profilova fotka
no uz som tu, bola som plnit brusko :-) SIMI nahodou, mas to super ostrihane...ani ta farba nie je zla, asi sa ti to zda, ze je to moc tmave,kedze si zvyknuta na blond, ale podla mna nevyzeras staro ! a co sa herpesu tyka, mne tiez pomaha ten tea tree olejcek...
Odpovedať
Profilova fotka
SIMI a inak....prave som zabila Bethovena :-D :-D
Odpovedať
simasi ja som tiez "herpesovy typ"ja ho mam vzdy pri strese alebo nejakej zmene a hlavne sa bojim ze sa mi zrobi pred svadbou ]-( ]-( ]-( ]-( mne pomaha herpesin alebo zovirax masticky. a mne sa tiez paci tvoj novy look ;-) ;-) :-) kati no ved to!!!!ja som nechapala jak tam mohli zit :-| :-| a ja som uz tiez napapana 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam uz po chutnom obede a pucim do seba oblubenu milku tender :-D
Odpovedať
ja som prave spasala lieskovce obalene v karamele a mam chut si ist pospat |-| |-| |-| a je tu vobec niekto?ci sa vam nechce pisat???? a ako budete travit velkonocny pondelok????cakate kupacov,alebo idete niekam von?
Odpovedať
ahojte, simasi aj mne sa pacis a vobec mi to nepride take tmave ;-) ani starsie nevyzeras, megy, pozeram ze nasi najomnici boli este celkom "slusni" :-D aj ked tie cigarety mi riadne vadia vsetky steny su normalne sive a lampy na vecku a kupelni neboli priehladne ale hnusne zlte az hnede, a tiez sme prisli k nejakej zelenine lebo nemali odmrazenu mraznicku (co nechapem ako sa im to podarilo za tak kratky cas)
Odpovedať
Článok sa načítava...
mnam a ja som dnes vyskusala kavenky capucino, mnamusky perfektne su :-D ja dufam, ze ziadni kupaci nebudu, dufam ze ani vela navstev, ze budem jednoducho spat, vytesovat sa z bytika a oddychovat pri telke a v posteli :-D
Odpovedať
no tak dakujem baby, hned mi je lahsie na dusicke ;-) dik za rady ohl herpesu, dokupim si ten olejcek a do tretice, ja nechrumam ziadne keksiky, ani cokoladky, ja som dnes za "zdravu vyzivu" takze jogurticek, bananik, slivky a kalerabik -moja najnovsia vasen :-D len ma to jednu chybicku krasy, je sice chutny a chrumkavy, ale po nom mi smrdi cela kancelaria, takze ked sem niekto dojde musi si mysliet ze som sa tu ... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D prdoska :-D
Odpovedať
a ja mam nakupene kalerabiky na veceru ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no teeeeeeeda holky, vy tak zdravo zijete ? asi by som mala zacat aj ja... :-D
Odpovedať
a ako ich pripravujete megy? ja mam tiez rada kalerab, ale len ked je este "mlady" taky neprerastany tymi "zilkami" :-D simasi, ale aspon mas pokoj a velmi ta zakaznici "nerusia" co? :-D ja som raz takto kupila vajcovy salat a tiez to tu tak smrdelo a ani vyvetrat to neslo :-N
Odpovedať
ja si ich len nakrajam a chrumkam pri telke,ale tiez mam rada len "mlade". :-p :-p
Odpovedať
:-D joj ale by som spala, cely den ledva udrzim viecka, je to normalne?
Odpovedať
Profilova fotka
LENI asi je,lebo ja som na tom tak isto... a nic akosi nepomaha :-(
Odpovedať
tak ja uz za chvilku padam a idem popozerat nejake satky do mesta,joooj keby som tak nieco nasla ze mam pokoj :-N :-N :-N ja by som tiez lahla a spala |-| |-|
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY a aku mas predstavu ???
Odpovedať
no jo, ja ich kupujem na kila, drahy sa len smeje, lebo najprv som si kupila jeden, potom dva, potom styri a teraz naposledy 10! ale som nastvana, lebo niektore maju divnu prichut nejakej chemikalie alebo pesticidu? no fuj!OK, ja uz pomaly padam domkov, pekny zvysok dna prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja ficim domkov, je krasny slnieckovy dnik, jaaaaj tesim sa majte sa pa
Odpovedať
dobre raaanko ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY ahoj, aj vam ostatnym dobre ranko... je tu dnes niekto ?
Odpovedať
nooo tak asi sme tu len dve ;-) vcera som bola na tie saticky a jedny som aj nasla ale nekupila mam ich odlozene,ale neviem sa rozhodnut :-( :-( sú sice korzetove ale sukna je uzka nie taka princeznovska a korzet je sikmo strihany a su takej zelenkavej farby no neviem,co poviete?alebo aspon ty ivi???
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY no zavisi od toho, aky si mala pocit, ked si si ich obliekla a videla sa v zrkadle... ja vzdy davam na prvy dojem... ak ti sadli a mala si z nich radost , tak nespekuluj a kup si ich :-D a este jedna mala rada... ak ich kupis, tak uz v ziadnom pripade nepozeraj po ziadnych inych :-) lebo budes mat stale dalej vacsi pocit, ze si si nevybrala dobre :-S
Odpovedať
necitila som sa v nich aj mi celkom sadli,ale kdesi som citala ze korzetove uz niesu v mode,ale take co v mode su tak mne nesedia(vies take tie kratucke do A-cka)este pojdem dnes s kamoskou a uvidim,ale uz by som to chcela mat za sebou,ze mam o jednu starost menej ;-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?