Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Megy a kde pracujes?
Odpovedať
oki zlatik, posli cislo, poslem svoje ;-) , ivinka prave v tomto momente zacinam byt nervozna zo svojho sefa, lebo mi ma zavolat jednu dolezitu informaciu a ja sa ponahlam domov, uz ma len 10 min. potom sa mu mozem na to vsetko vykaslat... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Este k mojim a Petovym kamaratom, jasne, ze sa im mozeme ozvat, v mojej partii boli dlhe roky same pariky a ja single a teraz uz len jeden parik a ja s Petom.Naposledy ked sme s nimi boli v januari vonku, tak v kuse chalani nahovarali Peta aby pil, co neznasam. A zas ked ideme von s Petovou partiou, tak oni su strasne hlucni, v kuse dookola omielaju kde bol kto ako opity, ako vyvadzali na chate atd. Obaja mame take casy nastastie za sebou. A dalsia vec je, ze sme prestali fajcit a mne osobne velmi vadi byt v zafajcenych krcmach. Som vadna? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ZLATIK urcite nie si vadna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivi, dobry napad so stretnutim, ale co tak radsej v SNV ked prides domkov?
Odpovedať
Profilova fotka
ZLATIK no lenze ja chodim domov len na vikendy...a to asi vacsina z vas je rada so svojimi polovickami :-( tak to nevidim moc ruzovo...
Odpovedať
Profilova fotka
Hmmm, ja by som si urcite cas nasla.
Odpovedať
Profilova fotka
akoze baby odpadavam.... mrknite sem www.pepebotellanovias.com tam su take saty, ze normalne infarkt chytam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mne prisiel vcera balik od tety z USA, poslala mi 11 spolocenskych siat, takze uz mam popolnocne saty a moje kamosky si snad tiez nieco vyberu.
Odpovedať
Profilova fotka
ZLATIK tak to je skveleeee mat tetu v amerike :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja ficim prec, na navstevu pozriet kamoskine miminko... ukojim zas na chvilku tikajuce hodiny :-) zlatik pa a pekny vecer prajem
Odpovedať
Profilova fotka
Aj tebe Ivi, inak tie saty na tej stranke mi beru dych.... Pekny vecer, pa
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj,dobre ranko-hura piatok :-) ;-) zlatik ja pracujem ako ekonomka v skuromnej firme zaoberajucej sa predajom polnohos.technologii.-vcera som to uz nestihla lebo som frcala spinovat :-)
Odpovedať
dobre rano, ivinka tie saty su uchvatne,no neskutocne... chcem sa vydavat este raz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko baby... no veru, tie saty su fakt "infarktove" , asi zacnem sitovat, ci by niekto take dokazal "spichnut" ako ste sa vyspinkali ?
Odpovedať
nadherne saty,teraz ked si predstavim tie moje rezervovane tak uz sa mi vobec nepacia ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY ale no tak, urcite su aj tie tvoje nadherneeeeeeee ! nemas foto ?
Odpovedať
nemam,nemam :-( :-( jooj ja uz by som chcela aby bolo po.
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY preco ??? :-.
Odpovedať
ta tak,nemam rada take pripravovane akcie,mam rada nieco spontanne,nenapadne,ale to uz som tu rozoberala ze to robim viacmenej pre rodinku ;-) ;-) ja sa tesim ze uz bude po a MOZNO pojdeme aj na dovolenku a budeme si uz zit kludny zivot a budem sa venovat uz len nasmu bytiku a jeho zariadovaniu ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY a nemas foto bytika???
Odpovedať
joooooj ivi nemam,ale to este mame take rozpracovane ale postupne do pojde duuuuufam ;-) ...inac ja som bola tiez vcera u kamosky co caka babätko :-o :-o :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY ano? a kedy ma termin ? a co budu mat ? a meno ake vybrali? ta moja kamoska ma maleho krasneho uzasneho Kubinka :-) uplne je na zozratie, ma pol roka a bola som z neho totalne na "sracky" :-) asi uz mam vazne najvyssi cas :-D
Odpovedať
ona je este len v piatom mesiaci a este nevedia co to bude a termin ma 2.augusta-ale bola som z nej trosku sklamana :-( :-( :-| pozri IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok, idem mrknut, zatial tam nic nemam :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, jeeeej, ja sa tak tesim, ze je piatok. Megy, a to pracujes v SNV, ci inde? Kedy si zriadis album s fotkami ??? =-) Ja idem zajtra s Petkom do Polska na nakupy, chceme kupit nejaky pekny kobercek do obyvacky, lebo napriek tomu, ze sme uz vsetko dokoncili, posobi dost chladne. Zariadovat byt je naozaj uzasne, len si priprav peniazky Megy. Moj drahy uz zo mna salie, kazdy den kupim nejaku vazu, alebo iny doplnok. Normalne, ked nieco niektory den nekupim, tak sa pyta, ci sa mi nieco stalo 8-)
Odpovedať
ano zlatik pracujem v SNV a album s fotkami????ja som hanblivy typ |-| |-| a s tymi peniazkami mas uuuplnu pravdu,ale pomalicky to pojde nie?hlavne ze sme sami :-) :-) ,ja si tiez vzdy kupim nejake drobnostky a drahy sa zo mna smeje :-D :-D ,ze ci sa mi to chce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hanblivy typ? ale noooo. Megy, tak aspon pridaj nejake fotky siat a taaak.
Odpovedať
ale ked nemam este fotky,ale ked si kupi topanocky tak ich pojdem skusat zasa a potom sa odfotim a dam do albumu dobre????? 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
A uz byvate spolu? Dnes su 3 tyzdne co byvame spolu, nevieme si to vynachvalit. Hlavne si musime zvykat na zvuky v bytovke, lebo obaja sme vyrastali v rodinnom dome. Nad nami byva rodina s detmi a takmer kazdu noc sa budim na detsky plac a dnes rano o pol siedmej behala suseda v topankach s opatkami po byte ako diva, tak som mala "prijemne" rano. Este moje zlatko dnes rano ostal dlhsie doma, tak mi to az tak nevadilo.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?