Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
boooze ja mam uz len osem tyzdnov do svadby a chyba mi este milion veci a najhorsie na tom je ze sa mi na tom vobec nechce akosi robit.ja som taka divna nevesta,uz keby bolo potom aby som mala klud :-N :-N . ale moja mladsia 13-rocna segra uz ma vsetko aj s doplnkami a nevie sa dockat dna "D" :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY co ti este chyba???
Odpovedať
Profilova fotka
dnes ste to nejak flakali baby :-) no ficim ja domkov, tak krasny zvysok slnieckoveho dnicka prajem... pa
Odpovedať
Ahojte, vcera som si tu pomaly ani nepipla, aj v robote som musela ostat dlhsie. Neviem, ale som taka unavena, mate tiez take problemy s jarou a zmenou casu?
Odpovedať
ahoj,ja mam straaasne problemy sa nastartovat od vcera,hned rano si musim supnut kavu. ivi chybaju mi este take veci ako topanky,popolnocne saty a vobec neviem aka bude vyzdoba(cakam ake si kupim saty),doplnky a take "malickosti! ]-( ]-( .
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY neboooooooj to zvladnes, ved urcite mas niekoho, kto ti s vyzdobou pomoze nie? LENI no ja nastastie problem nemam a velmi sa tesim, ze sa pocasie umudrilo, lebo ja som na slniecku doslova zavisla !!!
Odpovedať
ja som sa na vyzdobu vykaslala, tolko som hladala a spekulovala, az som nic nekupila a keby som nemala svagrinku, tak neviem neviem ako by to cele vyzeralo a dopadlo :-D , ale som rada ze som nenakupila kopec drobnosti, lebo na stole sa to tak-ci tak straca...je lepsie vsadit na "vacsie" veci, ktore su vyraznejsie - na fotkach a videu lepsie vyniknu (teda aj bez nejakych detailnych zaberov)...
Odpovedať
no ved ani mne sa tym nechce bohvieako zaoberat :-N :-N :-N ,ale ked tu vidim ako si niektore baby zhanaju kamienky a lupienky a dalsie somarinky tak........ :-| :-| :-| .
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY neriad sa tym, co ostatne....je to tvoja svadba a tvoj vkus ! takze si to sprav podla seba, tak ako to vyhovuje tebe !!!
Odpovedať
nooo keby to malo byt celkom podľa mojho vkusu tak by to bol len obrad a posedenie s najnajblizsou rodinou,a vlastne by som to najradsej chcela spravit ako ked si ides otvorit ucet v banke,sli by sme niekam na faru podpisat ze odteraz sme manzelia a hotovo,dost nerealna predstava co? :-) :-) :-) ;-) ;-) ;-) inac tak ako som chcela v januari schudnut tak do dnes nemam ani o kilo menej,a to chodim 2-3krat do tyzdna cvicit :-( :-( :-(
Odpovedať
megy, pohodicka... tesne pred svadbou aj tak zhodis, a potom, ak chces zhodit len kvoli svadbe tak sa na to vykasli, mas z toho len zbytocny stres ;-) inac aj moj manzel chcel mat taku malu svadbu, ale u nas sa robia vzdy velke oslavy a tak som nechcela mat svadbu ako jednu z "tych" oslav, ale chcela som aby si to kazdy pamätal a hlavne som chcela mat zazitok ja resp. my - ponadavala som si sice a chvilami aj olutovala, ale konecny zazitok bol skvely a vtedy sme si povedali, dobre ze sme mali taku velku svadbu :-) a teraz ked pocuvam reakcie okolia uz vobec nelutujem : napr. vcera mi mamka hovorila, ze pozicala nase video kolegyni a ta ho pustala malickym dceram a oni ked sli vecer spat tak jej hovoria :"mami, pust nam tu rozpravku o tej peknej princeznej" a ona ze "o akej" a oni, "no o tej v tych bielych satach co sme pozerali", vraj sa nemohli od toho odtrhnut :-D ....tak to bol pre mna ten najkrajsi kompliment aky som kedy dostala
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY nooo podla mna, vsetko je realne... ak si za tym stojis a pretlacis si to v rodine !!! :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ved to RODINA,v ziadnom pripade sa to pretlacit neda,niezeby boli nahnevany skor sklamany a smutny. takze nejak to prezijem ale uz sa tesim na leto,ze to uz bude za mnou ;-) ;-) ;-) . a potom mozno aj na dovolenku jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
a kam planujete ist na dovolenku?
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY ta dovolenka to bude ako svadobna cesta? a kam ?
Odpovedať
Profilova fotka
LENI vy ste kde boli na svadobnej ceste ?
Odpovedať
my sme neboli :-(
Odpovedať
Profilova fotka
LENI nie? :-( a preco ?
Odpovedať
tak my sme uz boli dva krat v egpte a sla by som zas,mne sa nenormalne paci ich kultura a este sme neboli v kahire tak asi tam.ale brala by som aj tunis a tak,mam rada ked sa mozem spolahnut na pocasie.ale uz nechceme ist sami dvaja tak sa musime dohodnut v partii. ;-) ;-) ;-) ale to bude len nejaky last minute ale hlavne ze si oddychneme :-) :-) :-)
Odpovedať
ahojte, vcera som bola trosku omrknut obchody v avione, moc som toho nekupila, lebo sa mi nic nechcelo skusat, ale to podstatne, uz mam super letnu suknicku, tricko a plavky na dovolenku :-D jupiii a nakolko ja nemusim vela ludi na jednom mieste...zistila som, ze vecer je najlepsie nakupovat, bolo tam malinko jednotlivcov a kabinky boli vsade volne, uplne super :-D len sme sa uz potom ponahlali na letisko odviezt kamosku, takze nabuduce ;-)
Odpovedať
nakupovat? co to slovo znamena? :-D tu sa to neda, kedy aj nam postavia "avion"? inac prisli mi dnes pstrosie vajcia, su uuuplne nadherne, nieco uzasne, no suprovejsie nez som cakala :-D
Odpovedať
Lenka,ved sadni do auta a prid do Maxu.Da sa tu celkom fajn nakupit.Sice su aj obchody v ktorich su ceny dost prehnane. :-)
Odpovedať
mne sa to v MAXe akosi okukalo, uz si tam neviem nic vybrat, jednoducho mi chyba ista originalita alebo co, ale zacina sa mi pacit kosicka optima, trosku tam pomenili obchody a je to fajn, len je to dost daleko :-|
Odpovedať
ja si uz tiez v maxe neviem vybrat a hlavne sa mi v poslednom case nechce vobec skusat a ked aj nieco oskusam a nesedi mi to tak chytim taku depku ze v tej chvili odchadzam. ;-( ;-( |-| 8-(
Odpovedať
Tak dockaj casu aj tu sa to zacne menit, pri tych najmoch a navaloch ludi kazda 2 predajna skonci a nahradi ju ina. ;-)
Odpovedať
ano vymenia sa cinania za vietnamcov :-S v snv normalne odevy, normalnych znaciek neobstoja... pretoze je tam "slaba nakupna sila" vsetci kupuju radsej "sikme" veci... pretoze si myslia ze na ine nemaju... stve ma tiez, ze aj tych par normalnych obchodov co v SNV su, nikdy nerobia ozajstne vypredaje! chapem, nemozu si to dovolit, ale aj tak... ked vidim na vyklade velke cisla zliav... zarucene nejde o ozajstne vypredaje... my tu v ba mame naozaj v tomto velikansku vyhodu!
Odpovedať
zoberte ma niekto odtial,vooooobec sa mi tu nechce kysnut. a s tymi obchodmi mas simasi pravdu,ceny neskutocne a potom len ten cinan a aj ked tam najdes nieco co by si si aj kupila ale ked tam nadabis na nasich spoluobcanov tak ti je na.......,ze preco ty ked dries 8 hodin musis nakupovat tam kde aj ten co vylehuje doma a robi viac skodi ako uzitku,teda mna toto velmi doziera.
Odpovedať
Ahojte nepozáte náhodou nejakého dobrého fotografa vo svojom okolí?
Odpovedať
ano mas pravdu. vcera sme mali tu v ba stretko s dvoma spoluziackami, jedna je uz asi natrvalo londyncankou a ta druha sa teraz rozhodla a dosla zit sem do BA... a ta bola ucitelkou na ZS v Hrabusiciach... strasne veci co sa tam bezne deju... a londyncanka si v SNV vybavovala obciansky, takze po 2hodinovom cakani na chodbe plnej "spoluobcanov" jej prislo zle... vieme od coho... takze vcera som si uvedomila, ze od tohto som si tu v BA uplne odvykla az tak, ze som to natrvalo vypustila z hlavy... napriek vsetkemu je tu viac zaujimavejsej prace, viac moznosti ohl. skol, ineho vzdelavania, poznania, zabavy, divadiel, koncertov, nakupov... uplne vsetkeho... takze jedina rada, dojdite sem! je tu este dost miesta :-D
Odpovedať
emka24 a mohol by to byt aj "amater" ktory sa fotenim nezivi?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?