Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
michaelasnv : ja som bola tiez u tomkovcov, ani na skuske som nebola a v podstate sme sa dohodli na uplne inom ucese ako mi vo svadobny den spravil...jednoducho sa nam to takto pacilo viac - ked mi daval dole natacky, vlasy sa mi same ulozili a on ich len spevnil :-D a vizazistka - neviem aky si typ, ci mas rada vyrazny make up alebo menej...podla mojej skusenosti, kazda vizazistka uz ma svoj zabehany styl a nie vzdy dokaze make up prisposobit danej osobe (bola som na dvoch skuskach a ani s jednou som nebola spokojna - prilis vyrazny make up a drahy povedal, ze vyzeram ako nevyspata alebo ze mozem ist rovno na E55 s tymto... :-N ), aku mas predstavu ty? Mna malovala kamaratka- chvalabohu - ona je profesionalna vizazistka (velmi som s nou vsak neratala lebo bola tehotna, tak som vyskusala aj ine vizazistky)...
Odpovedať
Profilova fotka
cafte baby, uzivajte slniecko, ak nejake mate :-) my v BA mame jupiiiiiiiiiiiiiiii
Odpovedať
my už tiež supeeeer :-) len ja si ho už neužijem..tvrdnem tu dnes do šiestej :-(
Odpovedať
No niekomu je hej.Koncit tak o siestej.Ja tu tvrdnem do deviatej. :-(
Odpovedať
lienka111: tiež chcem jemné líčenie, nič výrazné, pretože mám svetlú pokožku a svetlé vlasy. A bola by som rada, keby to bola profesionálna vizážistka, aby som sa na fotkách "neleskla" a pod.
Odpovedať
ahoj,michaelasnv ja mam objednanu vizazistku co je oproti rapsodii salon Delfi ak vies kde to je.malovala kamosku na svadbu a velmi jemnulinko tak aj ja idem k nej.skus sa ist opytat ;-) a zasa prsi joooooooooj to je na nervy!!!!!!
Odpovedať
tak potom ti mozem odporucit, tu moju kamosku - ja som bola velmi spokojna lebo som sa citila sama sebou a nie ako niekto iny...a este k tomu za "ludovu" cenu, bola na moje prekvapenie dost lacna...mozno preto, ze ma salon v Smizanoch(koho neodporucam - kde som sama bola je DKac - neviem ako sa ta pani vola a tiez na zimusnej strane - salon Afrodita? nieviem, je tam aj kadernictvo a nechtove studio...tak tam to bolo asi najhorsie) a co sa lesknutia tyka, niekedy ani kvalitny makeup nepomoze - ja sa nezvyknem lesknut (aspon nie hned)ale pri tej nervozite som sa tak "potila" ze na kamere to trosku vidiet je, ale to sa proste nedalo ovplyvnit a ani zabranit tomu ci uz makeupom alebo pudrom... ale fotky boli ok si myslim ;-)
Odpovedať
a inc ako?ja som bola vcera na masazi a dnes sa citim akoby ma zbili,ale bolo to supeeeeer,brala by som to kazde poobedie ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... :-) tak konečne po dlhom čase som tu.. ako tak pozerám pribudli sem nové uchádzačky o manželstvo ...tak vás všetky vítam...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dzulik. No kdeze si sa tulala? Baby,niekde som tu citala,ze niektora z vas ma stepper. Pomaha to,alebo vyhodim zbytocne peniazky? Poprosim o radu. Dik.
Odpovedať
ahoj Julia, no konecne, uz som si myslela, ze tu uz nikdy nenakuknes
Odpovedať
Profilova fotka
mrka... no vieš práca a práca a práca... :-| .....ja chodím do posilky a tam cvičím na steper a poviem ti je to makačka.... nevydržím viac ako 10 min... no to je len zvyk...mne sa viac ľúbi ten orbitrek...to mám zapojené celé telo do cvičenia... leni...no sem-tam som sem nakukla...ale nezapájala sa, lebo som vedela, že nebudem mať čas to sledovať....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
DZULAAAAAAAAAA no vitaj stratena :-) a vam ostatnym prajem krasne piatkove ranko spisiacky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj dzuli a co je s Tinkou ??? zije ? ako sa ma v novej praci ? tiez tu 100 rokov nebola :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dzula - ja som velmi dlho uvazovala nad orbi,ale to som si chcela kupit domov,nie chodit do posilky,ale ze vraj sa po dvoch mesiacoch rozhega.. ale dakujem. a nemakaj tolko. nie je to zdrave. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivi...pekná fotečka ;-)....a s tinou neviem čo je,,som s ňou dlho nerozprávala,,,ale naposledy hovorila že sa jej v práci celkom páči... určite príde na veľkú noc domov,,tak ju od vás pozdravím :-D mrka.... noo to neviem..ale v posilke je ešte pokope ;-)...ktovie ako dlho ho tam majú... leni..a ty ako už si sa rozhodla či pôjdeš večer? či ti mám obsadiť miesto.. lebo tam chodí čoraz viac ludí...
Odpovedať
Profilova fotka
DZULI dik... no snad sa jej paci, tusim jej zavolam alebo napisem, ako si zije :-)
Odpovedať
dobre obsad mi miesto, dneska pojdem ;-) uz sa konecne treba rozhybat
Odpovedať
Profilova fotka
leni...fajn... ja tam idem dnes sama, lebo kolegyna dôjde až tesne pred šiestou...takže ak sa budeš nudiť, tak príď skôr.. ;-)
Odpovedať
ďakujem za cenné tipy :-) Lienka111 Afrodite a DK-áču sa teda vyhnem ]-( . Skúsim Delfi ako Ty Megy2. Skúšam sa tam dostať už druhý týždeň, no vždy má veľa objednávok. Možno sa mi to podarí dnes x-) Len keby tak nepršalo...... ale hlavne, že je piatok.
Odpovedať
este aby to niekto zle nechapal - neodporucam michaele, co som videla obe tie vizazistky robia vyrazny makeup, ktory nie vsetkym pristane - ta v Afrodite malovala moju mamku a aj sestru (v skutocnosti celkom ok ale na kamere a fotkach vyzeraju omnoho starsie) :-(
Odpovedať
a inac ma strasne boli hlava :-( uz nech je pol stvrtej :-|
Odpovedať
caute baby,no nebola som tu teraz často.Malý dostal od staršieho kiahne /aspon že starší je už v škôlke/a aby toho nebolo dosť tak ešte aj manžel v 33! :-( nič nerobím len každý den natieram s púdrom a behám s vysávačov lebo ked vyschne tak su všade biele omrvinky. ]-( Ešteže je vonku také počasie aspon to netahá vonku,ale ináč je to fakt na depky,dúfam,že sa to cez víkend zmení. ;-) Mrka a čo sa týka toho cvičenia.My máme doma Kettler/ako orbitrek,len kvalita je podstatne vyššia/nebol to lacný špás.Stál nás 10000Sk,ale ak plánuješ cvičiť tak je to super mať doma.My sme si to kúpili aj kvôli tomu,že ja nemôžem veľmi do posilovne od detí.A kúpili sme si to na narodky spoločne takže asi tak.A ked si kúpiš kvalitný tak sa Ti určite nerosype ani nerozhegá.Radšej investovať viac alebo potom posilka.Lacný by som nekupovala. x-) a doma môžeš cvičiť pri telke a popritom pozerať telku.Máme ho v obývačke a dalšie plus je,že máš po ruke aj sprchu.
Odpovedať
Profilova fotka
leni som na tom rovnako, už aby bolo pol piatej.... už sa teším na taebo :-D :-D ... celkom ma to baví, viac ako posilka.... ajam...tak to je teda stres... nezávidím ti... :-| ..ale budeš to mať za sebou ;-) a stým strojom s tebou súhlasím...ja tiež veľmi túžim po niečom takom...no uvidíme možno sa mi to nieked splní....
Odpovedať
michaelasnv ona ta ma vzdy vela ludi ja som sa vcera objednala na obocie a volno ma az buduci stvrtok. a co sa tyka cvicenia tak ja by som nic take doma nemohla mat,lebo by to bol len zbytocny vesiak na oblecenie,radsej idem niekam kde ma to nuti cvicit. ajam tak to je fakt des,ja som dostala kiahne tyzden pre pijimackami na strednu skolu tak si viete predstavit ako som vyzerala na skuskach :-( ale to uz je daaaaaaaaaaavno. ale nech uz je aspon 15.00 ]-(
Odpovedať
preco sa nevesty boja farieb? preco chcu byt "jemne nalicene"??? pokial nemate krasne sumerne tvaricky bez chybiciek tak nech sa paci, ale ak nie, tak jemne licenie + fotografovanie = katastrofa!!! licenie ma zvyraznit to pekne a samozrejme skryt to nepekne! takze treba zvolit farby! ktore tej dotycnej ozaj pristanu. A ked chcete mat pekne fotky, nebojte sa aj sytejsich farieb! Podstatne je poznat tie "svoje" farby. ;-)
Odpovedať
dzula poznáš ma?ja teba ano aj ked nepoznáme sa osobne.Tvoj starší braško bol na mojej stužkovej a mne bol Paťo Hutnik z JM.Som z vedľajšej dediny a Maja Jar.tvoja kámoška a spolužiačka bola aj moja v SNV.A ináč už asi má bábo.Co majú a ako sa vola?A bývaš na mieri asi v tom činžiaku ako má moja sestra byt. ;-)
Odpovedať
a ty ajam byvas kde?tu v snv?
Odpovedať
simasi, suhlasim, ale ked ma zenska namalovala zelenymi tienmi a oramovala mi oko ciernou ceruzkou - mala som dost- no katastrofa...( hlavne ked sama mam oci obcas aj zelene - oni sa menia podla pocasia, raz su do zelena, potom modre a niekedy sive :-N)inac volakedy tu bola jedna kozmeticka, ktora ma nalicila max. vyrazne - tmavosedymi az bielymi tienmi a vyzeralo to bozsky, ale to bola jedina vynimka, ktora tu uz bohuzial nerobi :-| a tiez vela zalezi aj od farby siat ...neviem si predstavit na sebe trebars ruzove tiene, ak som vsetko mala ladene do zlatych resp. kremovych farieb...co sme na skuske vyskusali, ale nebolo to ono,brrrrr co myslis ty?
Odpovedať
ja by som sa chcela niekedy tak vyraznejsie sama nalicit, ale ja to neviem :-| , nemas nejake tipy? mam totiz oci dalej od seba a klasicke tienovanie so svetlejsim tienom vo vnutornom kutiku oka na mne nevyzera pochopitelne dobre a tiez si nedokazem oramovat oko ceruzkou, lebo to vyzera fakt divne...no neviem ako na to cele, porad, hmm?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?