Menu Forum

Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

24. jan 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
Registrovala sa 28. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 2132 príspevkov a 2 albumy.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
Registrovala sa 28. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 2132 príspevkov a 2 albumy.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 michaelasnv : ja som bola tiez u tomkovcov, ani na skuske som nebola a v podstate sme sa dohodli na uplne inom ucese ako mi vo svadobny den spravil...jednoducho sa nam to takto pacilo viac - ked mi daval dole natacky, vlasy sa mi same ulozili a on ich len spevnil emoticon

a vizazistka - neviem aky si typ, ci mas rada vyrazny make up alebo menej...podla mojej skusenosti, kazda vizazistka uz ma svoj zabehany styl a nie vzdy dokaze make up prisposobit danej osobe (bola som na dvoch skuskach a ani s jednou som nebola spokojna - prilis vyrazny make up a drahy povedal, ze vyzeram ako nevyspata alebo ze mozem ist rovno na E55 s tymto... emoticon ), aku mas predstavu ty? Mna malovala kamaratka- chvalabohu - ona je profesionalna vizazistka (velmi som s nou vsak neratala lebo bola tehotna, tak som vyskusala aj ine vizazistky)...
22. mar 2007 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1200 príspevkov a 1 album. Má 31 priateľov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1200 príspevkov a 1 album. Má 31 priateľov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 cafte baby, uzivajte slniecko, ak nejake mate emoticon my v BA mame jupiiiiiiiiiiiiiiii
22. mar 2007 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livi
Registrovala sa 15. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1356 príspevkov a 4 albumy. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
livi
Registrovala sa 15. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1356 príspevkov a 4 albumy. Má 1 priateľa.
 my už tiež supeeeer emoticon len ja si ho už neužijem..tvrdnem tu dnes do šiestej emoticon
22. mar 2007 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dasena
Registrovala sa 16. februára 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 35 príspevkov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 30. júna 2007
    V Sp.Novej Vsi, okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
dasena
Registrovala sa 16. februára 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 35 príspevkov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 30. júna 2007
    V Sp.Novej Vsi, okres Spišská Nová Ves
 No niekomu je hej.Koncit tak o siestej.Ja tu tvrdnem do deviatej. emoticon
22. mar 2007 o 19:46  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaelasnv
Registrovala sa 8. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 7. júla 2007
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
michaelasnv
Registrovala sa 8. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Okres Spišská Nová Ves.
    okres Spišská Nová Ves
 lienka111: tiež chcem jemné líčenie, nič výrazné, pretože mám svetlú pokožku a svetlé vlasy. A bola by som rada, keby to bola profesionálna vizážistka, aby som sa na fotkách "neleskla" a pod.
23. mar 2007 o 06:47  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megy2
Registrovala sa 22. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 569 príspevkov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
megy2
Registrovala sa 22. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 569 príspevkov. Má 3 priateľov.
 ahoj,michaelasnv ja mam objednanu vizazistku co je oproti rapsodii salon Delfi ak vies kde to je.malovala kamosku na svadbu a velmi jemnulinko tak aj ja idem k nej.skus sa ist opytat emoticon
a zasa prsi joooooooooj to je na nervy!!!!!!
23. mar 2007 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 tak potom ti mozem odporucit, tu moju kamosku - ja som bola velmi spokojna lebo som sa citila sama sebou a nie ako niekto iny...a este k tomu za "ludovu" cenu, bola na moje prekvapenie dost lacna...mozno preto, ze ma salon v Smizanoch(koho neodporucam - kde som sama bola je DKac - neviem ako sa ta pani vola a tiez na zimusnej strane - salon Afrodita? nieviem, je tam aj kadernictvo a nechtove studio...tak tam to bolo asi najhorsie)

a co sa lesknutia tyka, niekedy ani kvalitny makeup nepomoze - ja sa nezvyknem lesknut (aspon nie hned)ale pri tej nervozite som sa tak "potila" ze na kamere to trosku vidiet je, ale to sa proste nedalo ovplyvnit a ani zabranit tomu ci uz makeupom alebo pudrom... ale fotky boli ok si myslim emoticon
23. mar 2007 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megy2
fotoportrét
fotoportrét
megy2
 a inc ako?ja som bola vcera na masazi a dnes sa citim akoby ma zbili,ale bolo to supeeeeer,brala by som to kazde poobedie emoticon emoticon
23. mar 2007 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
JUVI - svadobné a bytové dekorácie
Júlia Cvengrošová PRO

Svadobný obchod - Okres Spišská Nová Ves
1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 ahojte baby... emoticon tak konečne po dlhom čase som tu.. ako tak pozerám pribudli sem nové uchádzačky o manželstvo ...tak vás všetky vítam...emoticon
23. mar 2007 o 08:17  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mrka2 (34 r.)
Registrovala sa 27. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 28. júna 2008
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
mrka2 (34 r.)
Registrovala sa 27. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
    okres Spišská Nová Ves
 Ahoj dzulik. No kdeze si sa tulala?
Baby,niekde som tu citala,ze niektora z vas ma stepper. Pomaha to,alebo vyhodim zbytocne peniazky? Poprosim o radu. Dik.
23. mar 2007 o 08:19  •  Svadba bola v júni 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 ahoj Julia, no konecne, uz som si myslela, ze tu uz nikdy nenakuknes
23. mar 2007 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 mrka... no vieš práca a práca a práca... emoticon .....ja chodím do posilky a tam cvičím na steper a poviem ti je to makačka.... nevydržím viac ako 10 min... no to je len zvyk...mne sa viac ľúbi ten orbitrek...to mám zapojené celé telo do cvičenia...

leni...no sem-tam som sem nakukla...ale nezapájala sa, lebo som vedela, že nebudem mať čas to sledovať....
23. mar 2007 o 08:27  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 DZULAAAAAAAAAA no vitaj stratena emoticon
a vam ostatnym prajem krasne piatkove ranko spisiacky emoticon
23. mar 2007 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 ozaj dzuli a co je s Tinkou ??? zije ? ako sa ma v novej praci ? tiez tu 100 rokov nebola emoticon
23. mar 2007 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mrka2 (34 r.)
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
mrka2 (34 r.)
    okres Spišská Nová Ves
 dzula - ja som velmi dlho uvazovala nad orbi,ale to som si chcela kupit domov,nie chodit do posilky,ale ze vraj sa po dvoch mesiacoch rozhega.. ale dakujem. a nemakaj tolko. nie je to zdrave. emoticon
23. mar 2007 o 08:31  •  Svadba bola v júni 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 ivi...pekná fotečka emoticon....a s tinou neviem čo je,,som s ňou dlho nerozprávala,,,ale naposledy hovorila že sa jej v práci celkom páči... určite príde na veľkú noc domov,,tak ju od vás pozdravím emoticon

mrka.... noo to neviem..ale v posilke je ešte pokope emoticon...ktovie ako dlho ho tam majú...

leni..a ty ako už si sa rozhodla či pôjdeš večer? či ti mám obsadiť miesto.. lebo tam chodí čoraz viac ludí...
23. mar 2007 o 08:35  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 DZULI dik... no snad sa jej paci, tusim jej zavolam alebo napisem, ako si zije emoticon
23. mar 2007 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 dobre obsad mi miesto, dneska pojdem emoticon uz sa konecne treba rozhybat
23. mar 2007 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 leni...fajn... ja tam idem dnes sama, lebo kolegyna dôjde až tesne pred šiestou...takže ak sa budeš nudiť, tak príď skôr.. emoticon
23. mar 2007 o 09:42  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaelasnv
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
michaelasnv
    okres Spišská Nová Ves
 ďakujem za cenné tipy emoticon Lienka111 Afrodite a DK-áču sa teda vyhnem emoticon . Skúsim Delfi ako Ty Megy2. Skúšam sa tam dostať už druhý týždeň, no vždy má veľa objednávok. Možno sa mi to podarí dnes emoticon
Len keby tak nepršalo...... ale hlavne, že je piatok.
23. mar 2007 o 10:56  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 este aby to niekto zle nechapal - neodporucam michaele, co som videla obe tie vizazistky robia vyrazny makeup, ktory nie vsetkym pristane - ta v Afrodite malovala moju mamku a aj sestru (v skutocnosti celkom ok ale na kamere a fotkach vyzeraju omnoho starsie) emoticon
23. mar 2007 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 a inac ma strasne boli hlava emoticon uz nech je pol stvrtej emoticon
23. mar 2007 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ajam
Registrovala sa 6. marca 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 61 príspevkov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 1. júna 2002
    okres Bardejov
fotoportrét
fotoportrét
ajam
Registrovala sa 6. marca 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 61 príspevkov. Okres Spišská Nová Ves.
    okres Bardejov
 caute baby,no nebola som tu teraz často.Malý dostal od staršieho kiahne /aspon že starší je už v škôlke/a aby toho nebolo dosť tak ešte aj manžel v 33! emoticon nič nerobím len každý den natieram s púdrom a behám s vysávačov lebo ked vyschne tak su všade biele omrvinky. emoticon Ešteže je vonku také počasie aspon to netahá vonku,ale ináč je to fakt na depky,dúfam,že sa to cez víkend zmení. emoticon Mrka a čo sa týka toho cvičenia.My máme doma Kettler/ako orbitrek,len kvalita je podstatne vyššia/nebol to lacný špás.Stál nás 10000Sk,ale ak plánuješ cvičiť tak je to super mať doma.My sme si to kúpili aj kvôli tomu,že ja nemôžem veľmi do posilovne od detí.A kúpili sme si to na narodky spoločne takže asi tak.A ked si kúpiš kvalitný tak sa Ti určite nerosype ani nerozhegá.Radšej investovať viac alebo potom posilka.Lacný by som nekupovala. emoticon a doma môžeš cvičiť pri telke a popritom pozerať telku.Máme ho v obývačke a dalšie plus je,že máš po ruke aj sprchu.
23. mar 2007 o 12:15  •  Svadba bola v júni 2002  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 leni som na tom rovnako, už aby bolo pol piatej.... už sa teším na taebo emoticon emoticon ... celkom ma to baví, viac ako posilka....

ajam...tak to je teda stres... nezávidím ti... emoticon ..ale budeš to mať za sebou emoticon a stým strojom s tebou súhlasím...ja tiež veľmi túžim po niečom takom...no uvidíme možno sa mi to nieked splní....
23. mar 2007 o 12:51  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megy2
fotoportrét
fotoportrét
megy2
 michaelasnv ona ta ma vzdy vela ludi ja som sa vcera objednala na obocie a volno ma az buduci stvrtok.
a co sa tyka cvicenia tak ja by som nic take doma nemohla mat,lebo by to bol len zbytocny vesiak na oblecenie,radsej idem niekam kde ma to nuti cvicit.
ajam tak to je fakt des,ja som dostala kiahne tyzden pre pijimackami na strednu skolu tak si viete predstavit ako som vyzerala na skuskach emoticon ale to uz je daaaaaaaaaaavno.
ale nech uz je aspon 15.00 emoticon
23. mar 2007 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simasi
Registrovala sa 6. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 852 príspevkov.
  • Svadba bola 30. augusta 2008
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
simasi
Registrovala sa 6. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 852 príspevkov.
  • Svadba bola 30. augusta 2008
    okres Spišská Nová Ves
 preco sa nevesty boja farieb? preco chcu byt "jemne nalicene"??? pokial nemate krasne sumerne tvaricky bez chybiciek tak nech sa paci, ale ak nie, tak jemne licenie + fotografovanie = katastrofa!!!
licenie ma zvyraznit to pekne a samozrejme skryt to nepekne! takze treba zvolit farby! ktore tej dotycnej ozaj pristanu. A ked chcete mat pekne fotky, nebojte sa aj sytejsich farieb! Podstatne je poznat tie "svoje" farby. emoticon
23. mar 2007 o 13:47  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ajam
    okres Bardejov
fotoportrét
fotoportrét
ajam
    okres Bardejov
 dzula poznáš ma?ja teba ano aj ked nepoznáme sa osobne.Tvoj starší braško bol na mojej stužkovej a mne bol Paťo Hutnik z JM.Som z vedľajšej dediny a Maja Jar.tvoja kámoška a spolužiačka bola aj moja v SNV.A ináč už asi má bábo.Co majú a ako sa vola?A bývaš na mieri asi v tom činžiaku ako má moja sestra byt. emoticon
23. mar 2007 o 13:55  •  Svadba bola v júni 2002  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megy2
fotoportrét
fotoportrét
megy2
 a ty ajam byvas kde?tu v snv?
23. mar 2007 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 simasi, suhlasim, ale ked ma zenska namalovala zelenymi tienmi a oramovala mi oko ciernou ceruzkou - mala som dost- no katastrofa...( hlavne ked sama mam oci obcas aj zelene - oni sa menia podla pocasia, raz su do zelena, potom modre a niekedy sive emoticon)inac volakedy tu bola jedna kozmeticka, ktora ma nalicila max. vyrazne - tmavosedymi az bielymi tienmi a vyzeralo to bozsky, ale to bola jedina vynimka, ktora tu uz bohuzial nerobi emoticon a tiez vela zalezi aj od farby siat ...neviem si predstavit na sebe trebars ruzove tiene, ak som vsetko mala ladene do zlatych resp. kremovych farieb...co sme na skuske vyskusali, ale nebolo to ono,brrrrr

co myslis ty?
23. mar 2007 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 ja by som sa chcela niekedy tak vyraznejsie sama nalicit, ale ja to neviem emoticon , nemas nejake tipy? mam totiz oci dalej od seba a klasicke tienovanie so svetlejsim tienom vo vnutornom kutiku oka na mne nevyzera pochopitelne dobre a tiez si nedokazem oramovat oko ceruzkou, lebo to vyzera fakt divne...no neviem ako na to cele, porad, hmm?
23. mar 2007 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš