Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY no veru, aj tanky by mi mohli padat na hlavu a ja sa nezobudim :-)
Odpovedať
Dobre ranko,ja som sa sice vyspinkala ale aj by som este pospala,ale akosi ma zobudila kolegyna a musela som slapat do prace lebo sme mali poziarne cvicenie.Taka saskarna ze az.Teraz papam bebe cokoladkove aby som mala na cele dopoludnie energiu. 8-)
Odpovedať
to ti vazne staci len BE-BE,ja by som umrela od hladu :-S
Odpovedať
No nestaci,ale aj tak pojdem o 12 na obed.A do istoty tu este mam rozok so slaninkou a syrikom. :-N
Odpovedať
ahojte. ja som ešte dnes ani nejedla..idem si niečo dať.. Daši - už sa vám to kráti však?
Odpovedať
Livi,veru uz som to aj Silvovi vcera vravela.Treba nam zorganizovat stretko pre rodicov kym su obe maminy doma.Uz by sa patrilo aby sa poznali.Nie?Uvidime ako to dopadne lebo Silvova mama je dost komplikovana a obcas rozprava z cesty.Preto uz by som chcela ist byvat do vlastneho,ale zial,byty su tu strasne drahe.Mohli sme uz mat domcek v Strazoch za 450-tis.Predbehli nas. :-(
Odpovedať
tak to je fakt škoda s tým domom.. ale hádam niečo nájdete ;-) no jasné, že teraz je najvhodnejšia príležitosť, aby sa obe rodiny spoznali ;-) a ako si ďaleko s prípravami?
Odpovedať
Ahojte babenky, tak som sa konečne odhodlala, že napíšem aj ja. Tiež nevydržím z "nádejnou" svokrou dlhšie ako 3 minúty, takže tiež riešime otázku bývania. Máte nejaký tip? Nie na svokru, ale na bytík v SNV.
Odpovedať
V podstate poriadne nemam nic.Jedine co mam su saty.Otec mi ma vybavit nejakeho chlapa co nam spravi oznamenia,ale aj to ma este trochu casu.Este som ani Lubovi nevolala ale zajtra idem domov tak sa tam stavim,ak to ovsem stihnem.Kolace a alkohol a tie ostatne drobnosti to uz nechavam na rodicoch.Este boticky a popolnocne nemam ale pojdeme do Polska tak si tam hadam nieco najdem.Ani Silvo nema nic.Som len zvedava ci Silvov foter pojde na svadbu lebo ma dost problem vydrzat triezvi.Ale chcem aby tam bol. Ale musi struhat dobrotu. ]-(
Odpovedať
michaela - a aký byt by to mal byť? skús pozrieť inzeráty na tv reduta alebo v nejakej realitke. napadlo ma,že aj v meste ako sú tie inzeráty pri športke - tam tiež ponúkajú byty. ale ak by ste chceli jednoizbový, to je takmer bez šance..my sme zháňali pre svokru, ale zatiaľ neúspešne.
Odpovedať
Hľadáme 3 izbový, všetky možnosti ktoré Livi spomínaš už máme prelúskané. Ešte, že sa teraz zaoberám prípravami na svadbu. Potrebujem poradiť s vizážou a kaderníkom. Ak máte skúsenosti rada ich privítam....
Odpovedať
Tak tu vizaz potrebujem aj ja.Neviem komu sa zverit do ruk.
Odpovedať
Článok sa načítava...
no myslím, že v Poľsku určite niečo zoženieš. hlavné je, že máš svadobné šaty a zajednanú sálu. inak Rasťo si dával tiež šiť oblek až na poslednú chvíľu - mal ho hotový tuším iba necelé 2 týždne pred svadbou..som ho musela naháňať, ale našťastie máme spolužiačku, ktorej rodičia majú krajčírstvo aj obchod - možno poznáš - Angelovič. my sme tiež mali menší problém so svokrom - svokrovci sú rozvedení a tak sme sa báli, že ako to bude na svadbe a kde ho usadiť. nakoniec sme ho usadili k rodine z Gelnice. veď vieš a potom odišiel taktne okolo deviatej večer. držím palce, aby to vyšlo podľa vašich predstáv.
Odpovedať
mňa líčila kamoška - ale ona nie je profesionálka..len to robí pre potešenie. takže v tom vám neporadím..ale kaderníctvo je dobré hair studio oproti Metropolu - bratia Tomkovci - sú super chalani, veľmi dobrí. ak chceš michaela, môžem ti poslať kontakt do IP.
Odpovedať
ahojte ;-) ivinka ako tak pozeram, zase mame nieco spolocne :-D :-D :-D ja ked spim, nezobudi ma nic... a aj ked sa zobudim, opat zaspim.... urcite prespim nie tretinu ale polovicu zivota... no co narobim, ked ja zboznujem spat a sniiiivat :-D
Odpovedať
simasi - aj ja som taký spachtoš..nič ma nezobudí aj keby bomby padali vedľa mňa :-D a keď mám voľno - to spím minimálne do desiatej..naši nikdy nechápali,ako môžem tak dlho spať, ale u mňa je to normál :-D
Odpovedať
:-) o.k. Livi ďakujem, uvažovala som o tom, že ich oslovím aj keď mi niektoré kámošky spomínali, že robia extravagantné účesy. Chcem niečo romantické: z dlhých rozpustených vlasov so závojom.
Odpovedať
urobia ti účes, aký ty chceš. mne neurobil až taký extravagantný - naopak, tiež som chcela mať trochu rozpustené vlasy, nie vyčesané dohora. dá sa s nimi v pohode dohodnúť.
Odpovedať
my niekedy s drahym, ked mame za sebou rusny tyzden a nahodou v nedelu nemame uz ziadnu pracu, vybavovacky navstevy... a hlavne mam doma navarene... tak cely den lehnime pri telke a striedame sa v spachtoseni :-D :-D a taketo dni zboznujem :-D mozno aj preto, ze sa to nestava casto ;-)
Odpovedať
ja zase nerada premárnim víkend vylihovaním - keď má drahý voľno, tak vždy niekam zájdeme.
Odpovedať
prave som si vsimla o com ste sa vcera bavili ;-) nikdy som nepremyslala o tom ci je to pravda alebo nie, ale mala som taku skusenost, s babkou (maminou mamou) som nikdy dobre nevychadzala, ona proste mala rada len urcitych clenov nasej rodiny a nikdy mne ani bratovi neprejavovala take city ako k ostatnym bratrancom, ani moju maminu a ocina nejako zvlast neoblubovala. takze byvala u nas a ja som sa jej akurattak pozdravila a to bolo vsetko, robila nam naprieky, vymyslala si... bolo to zle pre nas vsetkych... potom zomrela, a mozno rok som mavala sny, v ktorych sa ku mne priblizovala, ale ja som sa jej velmi bala a myslela si, ze ma chodi "strasit" lebo som sa k nej zle spravala, stale som pocula jej hlas... potom som spoznala jednu osobu, a az od nej som sa dozvedela, ze babka nema "pokoj", chodi za mnou, aby som jej odpustila. Nepocitovala som k nej nenavist alebo nieco podobne, ale pravda bola, ze az potom som si uvedomila, ze jej zazlievam, ze ma nemala rada, v ten den ked som si to uvedomila som mala opat sen, ale v nom sa uz na mna usmiala a stratila sa. odvtedy nic... :-)
Odpovedať
livi, no ano, ale ked mi cely tyzden aj v sobotu niekam chodime, hladame, vybavujeme, kupujeme, riesime, makame.... takze aspon nedelu si chcem "uchranit" na odpocinok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI tak to je pekne hororova story :-) inak posli mi tie fotky tulipanov a aj tie z toho licenia, dikes
Odpovedať
SIMASI ja ked som bola mala a dedo zomrel zelala som si aby som ho este mohla vidiet aj ako ducha,aby sa mi zjavil trebars v zrkadle,ale nic.Myslim si ze preto lebo som bola este priliz mlada na taketo stretnutie.Az ked som mala 18 tak sa mi ukazal vo sne.Beriem si to tak ze ma prisiel navstivit a pozdravit.Snivalo sa mi ze hospolu s otcom pochovavame do takej pivnice a sedel na voziku,ked bol uz dnu tak som este nanho kricala a zakivala som mu,odkival mi a sen bol prec. Otcova mama ani vo sne ku mne neprisla.A potom co mi povedala mamka aka bola k nej tak sa mi zhnusila.Robila jej naprieky a skoro sa jej podarilo rozbit im manzelstvo.Otec na nej videl samozrejme len to dobre. :-(
Odpovedať
uz mame obrucky,jupiiiiii!nahodou sme sa boli v hypke pozriet a mali take ake sme chceli a aj cena celkom OK 8100,- :-) no mna keby navstivil nejaky duch tak by som to dlho rozdychavala,ja mam z takychto veci strach. :-N
Odpovedať
neboj sa, ak to nechces, nepride :-D citala som taku knihu, Jasnovidka... velkej casti dodnes neverim, ale odvtedy si vsimam kvety, vraj duchovia sa ohlasuju aj tym, ze kvety - listy sa zatrasu... tiez ze sa nam ukazuju v zrkadlach... preto v noci nepozeram do zrkadiel ;-)
Odpovedať
Kedze som uz velka tak sa nebojim a som takym navstevam rada.Snazim sa mysliet iba na to ze su iba dobri duchovia.Takze ak som doma sama a nieco sa mi nezda tak sa s nim rozpravam,vtedy to vyzera akoby som trpela samomluvou. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY odfot ich a ukaz ako vyzeraju, som zvedava...
Odpovedať
ivinka ja som na teke veci totalny antitalent ale popytam draheho ;-) ;-) simasi ja mam len dva kvety doma ale voooobec si ich nebudem vsimat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tych kvetov asi milion :-)normalne botanicka zahrada :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?