Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Caute baby.Neviete mi poradiť obchod, kde by som našla pekné spoločenské šaty,bud tu v sp.novej vsi,ale aj niekde inde [kosice, presov, poprad ...] môžte hodiť aj nejakú ww stránku,nech sa inšpirujem,lebo už neviem,kde mam hľadať.diki moc moccc
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI no veru rekord a keby si videla ten moj sok rano, vcera bolo este teplo tak som si v poltopanockach jak herecka vykracovala k drahemu,spali sme unho v Dubravke, rano ma brava do prace vzdy kamoska, ked tam spim a kedze drahy byva na 10 poschodi, tak vzdy, kym sa obliekam a obuvam si privolam vytah a aby mi ho niekto neucmajzol ako obvykle, tak som si povedala, ze len tak vhupnem naboso do topanok a obujem sa v aute, aby ma dlho necakali :-) si mala vidiet ten sok, ked som naboso s ponozkami v ruke nastepovala priamo do 15 centimetroveho snehu :-D
Odpovedať
coto coto nova fotecka? dnes by som mala dostat fotecky z toho mojho "prveho" fotenia... tesiiiim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI no supeeeeeeeer tak posli, tesim sa :) no veru nova.... trosku som zase haluzila :-D
Odpovedať
mirecka11 v snv je jeden obchodik na letusnej strane - ale neviem si spomenut ako sa vola - je v blizkosti svadobky Karin. mali tam vypredaj - fajn saty za skvele ceny - cca 1600 a pod a kvalitne... ked budes mat cas tak sa tam pomotaj -dufam ze to najdes... ;-)
Odpovedať
mirecka - ja som si svoje popolnočné kúpila v tom butiku čo je v Hypernove - niekedy tam majú veľmi pekné vecičky.
Odpovedať
to nam dnes zase pekne leje co? nic sa mi nechce :-( , mirecka to kde je ten butik? nic sa mi teraz v mysli nevybavuje
Odpovedať
Profilova fotka
no veru leje aj nam :-( ma to serka... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
asi to prave vzdavam a ficim domov :-) tak sa majte baby, pekny aj ked uprsany vecer
Odpovedať
Profilova fotka
dobreeeeeeeeee ranecko baby :-D
Odpovedať
ahooj,oooooo ake mas foto? x-) x-) x-)
Odpovedať
dobre ranko ;-) ivinka to foto je perfektne(aj to vcerajsie bolo) - ak sa tomu budes venovat aj nadalej, mas istu zakaznicku -MNA!!! :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
LENI dik za kompliment.... no zase ma raz kopla muza :-) tak som trosku santila :-) uvidime, raz mozno budem aj slavna a bohata :-D :-D :-D leni a zakaznicky su tie, co platia, ty by si neplatila ! :-)
Odpovedať
:-D chces prist na mizinu? dobre ze sa tym nezivis :-D , ale vdaka ;-)
Odpovedať
ahojte baby ;-) ivinka - ja sa pridávam k dievčatám - to foto je super, wow :-o podľa môjho názoru by si sa tým uživila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
LENI ja by som sa tym asi ani zivit nemohla, lebo by som fakt skrachovala a mam pocit, ze keby som to zacala robit za prachy, tak by ma to uz asi prestalo bavit :-( LIVI dikes, kludne mozes byt dalsia adeptka v poradi :-)
Odpovedať
no veď ja som tvoje služby už využila :-D ;-)
Odpovedať
ivi a preco si zmazala fotocky z albumu? ja ze sa popozeram, ze si nejake nove doplnila...ozaj pekny prstienok
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI no ale len tak minimalne zatial :-) LENI lebo tam chcem dat nejake nove, ked dokoncim a vsetky tam byt nemozu, vraj podla pravidiel tejto stranky maximalne 2 sukromne ci co :-( bola som uz parkrat upozornena adminom :-)
Odpovedať
tak sa uz tesim ina nove foto ivinka... inac baby, prave som citala debatu na modrom konikovi o duchoch, paaaanecku poriadne mi behaju zimomriavky po chrbte....o to viac, ze niekedy mam pocit, ze v byte nie som sama (ked v skutocnosti sama som, alebo ked som v sprche, no vzdy som si myslela, ze si to len nahovaram a snazim sa o tom samu seba presviedcat...)nikdy som ziadneho nevidela, ale obcas pocujem cudne zvuky (napr. minule bol manzel na jednej oslave a vravel, ze sa o hodinu vrati, zhruba o hodinu neskor som pocula akoby sa dvere otvorili a niekto sa vyzuval , tak som bola cela rada, ze sa vratil, lenze ked dlho nesiel sla som do chodby a tam nikto nebol - potom som uz nemohla zaspat a manzel prisiel az rano, no to som uz bola pekne vystrasena (kym sa vratil, este som nejake zvuky pocula ale z postele som uz nevyliezla), neviem co si o tom mysliet a co vy verite v nadprirodzene?
Odpovedať
ja tiež mám strach byť sama doma..verím v nadprirodzené, ale dúfam, že mňa žiaden "duch" nenavštívi, niektorí ľudia na to veria, že zosnulí navštevujú svojich blízkych ale ja by som určite dostala infarkt :-o
Odpovedať
livi niekde som pocula, ze duchovia sa zjavuju len tym, ktory to "preziju" a myslim, ze ludi sa traba bat viac ako duchov ;-)
Odpovedať
Ja byvam na private a okrem mna tam su este dalsi 4 ludia. Dvaja z nich tvrdia ze v nasom byte je duch a vraj sa s nim, par krat aj rozpravali... potom tam zavolali aj nejakych "vyhanacov duchov"... ale ja som tam este nikoho nestretla... ...ale urcite by som aj ja asi zazila sok kedy som nejakeho videla, ale zlych ludi a zlodejov sa bojim viac...
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, juuuj, dobru temu ste zacali. Ja osobne vylozene nemam rada byt sama a to kdekolvek. V nasom novom byte sa citim perfektne a zatial som ziadne zle pocity nemala. Casto sa mi vsak stane, ze mam deja-vu a mam pri urcitych situaciach, pocit, ze som istu vec uz zazila, alebo to iste povedala atd. Je to tiez zvlastny pocit. Pred par rokmi sa mi stalo, ze som sedela doma za stolom a zrazu som mala silny pocit, ze mi niekto presiel rukou po celom chrbte, akoby ma hladkal. A doma som bola sama. Normalne som sa potom citila totalne mimo.
Odpovedať
Dnes som sla elektrickou a na jednom zabradli bol pripevneny velky napis : " DIVNY POCIT ZOMIERA POSLEDNY" =-) ktovie co tym chceli povedat :-)
Odpovedať
No baby,zacali ste moju oblubenu temu. Mne sa nepodarilo vidiet ziadneho ducha aj ked som to velmi chcela,ale to som este bola mrnous.Moja mamka mala to stastie nie len raz vidiet ducha.Raz sa v noci zobudila a videla ako na nu nejaka postava pozera,rozmyslala ktora zo zien,ktore tam byvali,to moze byt.Nepodobalo sa to ani na jednu.Potom tu postavu videla ako prechadza cez dvere. No a druhy krat to bolo este v jej byvalej praci.Robila opatrovatelku v jednom dome v ktorom je 20 starich ludi a zomrela tam jedna babka ktora mala rada mamku.Ked mamka v noci vsetkych ulozila spat sadla si do kresla a pozerala televizor.A vtedy videla tu babku a dokonca ju este aj hladkala po lici. Poviem vam som mala bobky. Inac ani ja niesom rada byt sama doma.V podstate je to jedno,divne zvuky pocujem aj ked su iny doma. Napriklad,vsetci uz spali a dvere do detskej izby sme mali otvorene,v chodbe som pocula kroky kedze mame koberce,prechadzalo to az ku mne a preslo to k oknu.Potom sa to vracalo do chodby a voslo do kuchyne.Tam sa uplne nahlas pustilo radio a postupne sa stisovalo az uplne prestalo hrat. Rano ked som to rozpravala tak mi nikto neveri. =-)
Odpovedať
Dobre ranko babule? v noci ste spali dobre? :-D
Odpovedať
.dobre ranko lene,uuuuuf tak ste tu vcera mali temu,este ze som tu nebola lebo by som v noci ani "vecko" nesla.ale inac ja mam tiez panicky strach byt sama doma ale len v noci a ked je tma.ked priatel nieje o takomto case doma tak vzdy chodim k nasim,ale viem ze to tak nemoze byt navzdy :-( .
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, dobre ranko... no ak mozem povedat za seba, ja som spala ukazkovo "sipkovoruzenkovo" :-) inak ja mam taky tvrdy spanok, ze duchovia by mohli aj mejdan robit v mojej posteli a ja by som sa urcite nezobudila ;-)
Odpovedať
ivi ty si ako moj drahy,my ked budeme mat deti tak v noci budem stavat asi len ja ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?