Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
moze byt, ze je to ten obchod...ja som mala saty site, takze som si to tam len tak zbezne presla, ale tie kostymceky a satky boli celkom chutne
Odpovedať
no ved na pohlad su chutne ale nesedeli mi velmi :-( .
Odpovedať
megy pozerala si tu stránku zo spoločenskými šatami čo som Ti napísala?alebo máš o šatách inú predstavu? :-| mne sa niekto strasne páčia,ale určite budú drahééééééééé ;-( ;-( ;-( a zasa nie je to moja svadba a vyhodiť veľa penazí za šaty a potom mi budú vysieť v skrini a nikde ich viacej neoblečiem,možno ešte na ples aj to už len raz sa mi zdázbytočnosť 8-( ak by to bola moja svadba tak by som neváhala ved len raz som sa vydávala :-) teda dúfam :-D :-D :-D
Odpovedať
pozerala pozerala a napisala som im aj mail ze ako je to s pozicianim :-) ,uvidim co mi odpisu,su tam kraasne kusky ale ktovie ake ceny.ale sla by som tam pozriet,dakujeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak ja koncim, krasny vikendik vam prajem, uzite si slniecko a poriadne si oddychnite :-) paaaaaaa
Odpovedať
potom daj vedieť ak odpíšu zaujíma ma to :-) :-) :-) tak sa majte krásne nadherný víkend a užite si to :-D
Odpovedať
dobre ranko, ajam tak mi odpisali ze saty su k dispozicii v Starej Lubovni., :-(
Odpovedať
dobre rano, nejako mi to tu blbne =-)
Odpovedať
ahooj,tak to je den co? a to ma byt tak vraj cely tyzden ]-( akurat na depku :-|
Odpovedať
no jednu uz mam - z roboty :-S aky si mala vikend megy? ozaj videli sme jednu svadbu tu v SNV a "mladi" mali take iste auto ako sme mali my len v cervenej farbe a dokonca sme tam videli aj nasho sofera - ale ten nas asi nespoznal aj ked sme mu kyvali ako blazni, :-D bolo to mile...aj nevesta nam zamavala ...ach jaj
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, dobre ranko, tak ako po vikende ???
Odpovedať
tak v sobotu sme mali poslednu nauku a potom sme este co to porobili na bytiku,no a potom nuda a lezanie pri telke :-| ,keby bolo slniecko tak by sme niekam sli ale takto sme boli doma-otras,neznasam taketo vikendy. a ty?podnikli ste nieco? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby..no to je dnes počasie.. :-p ako hovoríte - akurát na depku.. ]-(
Odpovedať
ahojte :-D ivinka, vcera ma nieco koplo... a zacala som malovat, hmm podla predlohy, hmm a hadaj ktorej... hmm tvojich tulipanov ;-) hmm a drahy bol hotovy, vyzera to skvele! sa neviem dockat, kedy uz pojdem domov pokracovat ... :-D
Odpovedať
:-D simasi si ako ja ked nieco robim... a najviac neznasam ked to nemozem dokoncit hned a naraz :-D my sme boli vcera na hokej - ma manzelik vytiahol, u nasich, na prechadzke a tak...fajny vikend :-D
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI skveleeeeeeee !!! len tak dalej, tesim sa na vysledok !!! co keby si mi to potom podarovala? :-D nemas to odfotene ?
Odpovedať
ivinka, ked ono je to tak pekneeee :-D nie zeby som sa chvalila mojim vytvorom,to ta predloha je uzasna a krasna ;-) minule ma kamoska lamala aby som jej "predala"! nejaky obrazok, :-N ale ked ja mam k nim citovy vztah a neviem sa ich vzdat :-(
Odpovedať
halooo je tu niekto,ako nam kraaaasne snezi ]-( ]-( dnes som ani nebola na obed,v takomto pocasi sa mi ani nechcelo ist von ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI to chapem... inak ja mam uz tie tulipany vytlacene na A2-ke ako fotku a vyzera to uzasne, uz len zaramovat a sup na stenu :-) ale ked ten obrazok dokoncis, tak mi ho aspon odfotis dufam... :-) MEGY snezi? uff a ja mam tu v BA obute lodicky :-) no snad to sem nedorazi :-)
Odpovedať
snezi snezi,ja som uz tiez v sobotu odlozila cizmy a kabaty a dala vonku lodicky a sacka a teraz toto? ale nieje zima na to aby to ostalo,tak dufam. ake ste baby nadane do umeleckeho smeru :-) ,ja tak maximalne aranzovanie jarnej vyzdoby v nasej obyvacke ;-)
Odpovedať
ale riadne sneží vonku ]-( drahý mi volal a v PP je už normálne bielo..vraj tak husto ešte nesnežilo túto zimu ako teraz.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som uz zimnu vybavu schovala pred tyzdnom, tak snad ju zas nebudem musiet vydolovat :-)
Odpovedať
aj ja som sa už pomaly začala preorientovávať na jarné veci..hmm...ale čo tí, ktorí si vymenili pneumatiky za letné? :-N
Odpovedať
coze? snezi? moje nervy! este nech zacne mrznut! a potom nech dojde pani ZIMA, s miernym oneskorenim... :-S snad to rychlo zmizne, a na velku noc bude pekne, nech si to doma uzijeme :-D ivinka, jasne ze to odfotim ;-) ale az ked to bude hotove.
Odpovedať
ahoj ;-) prajem vam pekny ZIMNY den ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY ahoj, tak ako som predvidala, uz to dorazilo aj sem...v Dubravke je asi tak 10-15 centi snehu ty koki :-(
Odpovedať
ahoj ;-) , vcera som cela "zmokla" z toho snehu ci co to padalo a v lodickach sa brodit je naozaj zaujimave...
Odpovedať
presne tak ja som bola mokra az po kolena,lebo som musela ist este aj do obchodu,brrrr!
Odpovedať
Profilova fotka
no tusim to uz dorazilo aj k nam do BA uff :-( nemam radost :-|
Odpovedať
jeeeej ako nam vnoci nasnezilo... v DNV padol rekord tejto zimy... :-D tolko snehu, uff ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?