Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
leni máš IP
Odpovedať
ivinka, tak sa tesime na podrobnosti :-D ja nemusim akcie, kde je vela ludi na jednom mieste,... radsej chodim na nakupy pocas dna, ked je vsade pomenej ludi :-D ozaj vcera sme boli v kine :-D :-D rano som vybehla z domu v slnecnych okuliaroch a moje "normalne" som zabudla :-S ... cely den som bola nervozna, lebo v kancli sa sediet v slnecnych nedalo... 8-( a v kine, ked zhaslo svetlo, sup sup, dala som si slnecne (dioptricke) :-D :-D :-D trosku divne na mna okolosediaci pozerali, ale co, aspon som videla film, no nie? :-)
Odpovedať
simasi :-D ;-) ivi - potom napíš ako bolo, či sa oplatilo tam ísť. možno aj my vyrazíme na jarné nákupy do BA. tieto značky mám rada, teším sa, že konečne aj k nám to dorazilo :-)
Odpovedať
panecku, to je des kolko tu je roboty...normalne len pozeram, co sa deje =-)
Odpovedať
Profilova fotka
LENI ideme len s babami, sak vies, ake je to nakupovat s chlapmi :-D to nebudem riskovat a snad postaci aj moja kreditka, je tam toho celkom dost :-) a ten slovnik som nasla na http://latindictionary.pc4u.sk ale vyraz desumta mi to akosi nenaslo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI, LIVI nebojteeeeeee zajtra napisem, ako to dopadlo a ci to stalo za to...pomalicky ficim tak sa majte krasne, pekny zvysok dna prajem a uzivajte si slniecko :-D paaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
ok ;-) aj ja už pomaličky balím a idem domoooov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobreeeeeeee raaaaaaanko baby ;-) konecne piatok, hura huraaaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
ahojte kocky. Ja dnes idem na kontrolu, tak dufam ze ma uz od pondelka vypisu, lebo mi uz doma rohy rastu. :-)
Odpovedať
ahojte :-) ivi - no čo ako dopadli nákupy?
Odpovedať
ahoj,tak po dvoch dnoch v praci brrrrrr ]-( . inac v stredu som bola na ockovani proti tetanu a dnes ma neskutocne boli ruka,teda rameno-akoby som mala svalovku a presilenu naraz :-(
Odpovedať
Profilova fotka
NCHTUSKA tak drzim palce !!! LIVI no...co ti poviem, minula som majland :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobre rano, ja som tu opat len na skok, mam toho vela a este sa aj vsetko se...e :-|
Odpovedať
caute babenky ;-) megy nebola si včera s drahým tak asi okolo 9,30 v zlatníctve PUNC v SNV aj s drahým?a nemala si náhodou ružovú kabelku? ak si to bola Ty tak sme sa potom videli.Ozvi sa skoro čakám pri počítači :-)
Odpovedať
nie preco?a ty robis v Punci?
Odpovedať
nerobis ved ty si na materskej prepac,ale ma to napadlo,lebo zhaname obrucky a vsade su take nekrestanske ceny :-(
Odpovedať
tak to bol potom niekto iný.A neboli ste sa tam pozrieť?Tým dvom ukazovala obrúčky a poviem Ti bolo ich veľmi veľa.Ked sme sa mi dvaja brali tak nebol taký výber,no neviem ako je to s cenami.Mám kámošku v BA a tá sa minulý rok vydávala a majú obrúčky za 12000tisíc.No neviem prečo také drahé,ale že vraj nemajú nič zložité a nekupovali ich priamo v BA ale niekde v okolí.Tak to sa mi už zdá obrovská cena.A aké ceny sú teraz ked ste boli pozerať?A boli ste aj v PP?Nič ste neobjavili?
Odpovedať
mne sa nezdali obrucky az take drahe, vychadzali tak okolo 4-5 tis. korun - bez kamienkov...ak si dobre pamatam =-)
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY co znamena nekrestanske ceny ???
Odpovedať
tak PP aj SNV okolo 8500 a viac.v zlatokove nam vyratali cenu na nase rozmery prstov,cca0,5cm hrube obrucky bez kamienka 9200 Skk,tak to sa mi zda privela :-( . a tie za 8500 to su tenke. a ajam podla coho si si myslela ze sme to my?
Odpovedať
neviem,len tak mi v tej chvíli napadlo,že si spomínala na nete,že berieš dovolenku a idete pozerať obrúčky a ked do PUNCU prišiel pár a pýtali obrúčky tak som si spomenula na Teba :-) ináč Ti poviem,že tie ceny potom išli fakt hore a nečudujem sa,že kámoška dala v BA toľko ]-( a ked spomínaš zlatokov tak ten je tuším najdrahší-v SNV určite.my sme dali pred 5 rokmi 3300 v PP máme asi 0,5 cm hrubé žlté zlato a dokopy majú teraz nechcem klamať asi 3 alebo 4g.ináč rátajú čo stojí gram zlata,alebo nejak ináč,zdá sa mi,že už aj na tom bohatnú len kvoli svadbám.Nám sa tak stalo s pohármi.v svadobke stáli1500 a my sme ich našli v obchode za neuveriteľných 280SK myslela som vtedy,že padnem na zadok.keby aspon dvojnásobok,ale toľko? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no je pravda, ze na slove "svadba" velke mnozstvo obchodnikov neskutocne zaraba ! mam skusenost s jednou mojou kamoskou, zhanala asi pred 3 rokmi obrucky v BA, taku, aku chcela ona, tak nikde nenasla a ani jej ju nevedeli spravit a ked sa niekto aj pokusil, tak hned jej dopredu povedali, ze menej ako 5500 Sk to stat nebude nakoniec nasla presne taky isty prstienok aku mala predstavu o obrucke, len nebol "svadobny" a stal len 2400 Sk, tak si ho kupila a k nemu dokupili drahemu jednoduchu a hladku a vyslo ich to nakoniec dokopy ani nie tych 5500 :-D AJAM takze asi tak je to aj s tymi "svadobnymi" poharmi :-)
Odpovedať
ja som v punce bola asi pred mesiacom a pani mi tam vravela ze ceny vsetkych obrucok su okolo 10 000 Sk,zalezi od velkosti.ale v prepocte vraj stoji 1mm 1000SK-to nam vraveli,lebo sme chceli aby priatel mal o 1mm hrubsiu.no uvidime,ratali sme s nizsimi sumami ale asi sa klepneme po vrecku :-S obrucky sme boli pozerat v stredu a vcera som bola v polsku na popolnocne saty (v meste) a tiez som si nic nevybrala tak mam taku mensiu depku.inac tam je este normalne zima,ja som tam nabehla v mikine a tam este nosia ciapky. :-N :-N brrrrrr a vecer som uz mala teplotu,ale nejako to preslo.
Odpovedať
Profilova fotka
a co tie polske saty? kde bol problem, ze si si nevybrala ??? :-( a svadbone uz mas ?
Odpovedať
svadobne mam-v celku bez ramienok,nie celkom siroka sukna. a tie v polsku mi akosi nesedeli,väcsinou boli cele satenove a kedze nemam celkom pevnu a vysportovanu postavu :-D tak to neukazalo dobre a potom boli vystrihy az po pupok ;-) a to tiez nechcem lebo som celkom fajn vyvinuta a vyzera to dost vulgarne :-N :-N a jedny co mi sedel strih tak boli takeeee ruzovuckeee ze som vyzerala ako cukrik,uz len rozbalit a zjest x-) no proste v nicom som sa necitila dobre,co mi bolo dobre vsade inde tak na prsiach male a naopak.
Odpovedať
a kde v Polsku si bola, aj som nasla v Novom targu jeden obchod s velmi peknymi satkami ale je to v ulicke a nie v centre... =-)
Odpovedať
asi v tom obchodiku sme boli,maju tam len damsku konfekciu a robia tam dve uplne skvele baby? mamka si kupila kostym na svadbu ale ja som akosi nemala statie :-(
Odpovedať
ináč skús si otvoriť stránku svadba.leilla.sk spoločenské šaty tam sú neskutočne krásne.my ideme v máji na svadbu a tak by som si vedela vybrať.je to asi česká stránka,ale sprostredkováva to asi nejaká pani zo salonom v PP.My ideme v sobotu na Ukrajinu,ale tam sú viacmenej športové veci čo v Poľsku nekúpiš,šatky tam veľmi nie su ale zato som tam videla svadobné a poviem Ti krásne a okolo 6000Sk.V Poľsku sme boli pred 2 týždnami a ešste nemali veľa šatiek tak ak nič neuvidím na Ukrajine tak potom ešte pojdeme do Poľska tesne pred svadbou. ;-)
Odpovedať
lienka a nevies mi povedať ako sa ten obchod zo šatami volá v Poľsku?a je to v uličke niekde smerom od centra ako je námestie?a Ty si kde v obchode bola megy? ;-) chcem sa poistiť ak si nič nikde nevyberiem. :-N
Odpovedať
tak ja asi v tom kde lienka,nieje to priamo na namesti,ale to ulicka vraj ide z namestia,je to mensie a dnu sameeeee saty.my sme sa pytali ludi okolo ze kde predavaju spolocenske saty a hned nas odporucili tam.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?