Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
no tak ze som chodila na vysku do Bratislavy, tam som spoznala svojho draheho a ten je zo Sale. Obaja sme sa vykaslali na skolu, zacali pracovat a nakoniec sme sa rozhodli ze spolu budeme byvat v Sali, nakolko v Bratislave su prenajmy drahe. Tak uz takmer 2 roky spolu byvame a teraz v maji ideme kupovat bytik. Do SNV sa uz rozhodne nevratim. Nasim je sice smutno, lebo som jedinacik, ale museli sa s tym zmierit
Odpovedať
tak to robis dobre, zatial tu nejaku perspektivu nevidim, ale snad sa to zlepsi...
Odpovedať
ved prave kvoli tomu ze viem ake su tam pracovne moznosti a financie, tu mi je dobre a mam tu uz vela priatelov aj vdaka nechtikom :-) V juni bude uz 5 rokov co sme spolu.
Odpovedať
nechtuska, aj my mame 5 vyrocie, ale v juli :-D
Odpovedať
simasi no super, tak blahozelam :-)
Odpovedať
hmmm to som tu jedina, ktora ma taky "kratky" vztah? :-D my sme vo february oslavili 2he vyrocie co sa pozname :-) , baby zaostavate za mnou, :-D
Odpovedať
lienka111 nevadi, hlavne ze je pohoda mojho draheho rodicia sa brali po 4 mesiacoch znamosti
Odpovedať
Profilova fotka
LENI nezaostavame :-) 7.3 sme mali 7mesiacov :-)
Odpovedať
aj to je dobreee, ja som vzdy tvrdila, ze to nie je o dlzke ale o kvalite :-D :-D :-D
Odpovedať
nechtuska, neviem, ci je k comu blahozelat, mne sa zda, ze sme spolu tak pol storocia... kedze ho poznam dokonale... a to ma trosku aj desi, lebo uz na nom nemam co spoznavat :-S a naopak, on mna nepozna vobec... ale to asi kazdy chlap... a moji rodicia sa tiez brali po pol roku znamosti... a draheho otec tiez po 3 mesiacoch... chacha, a ze kedysi platilo sex az po svadbe... uz viem, preco sa v tej dobe vsetci bravali po tak kratkej dobe :-D :-D :-D ale tie manzelstva dodnes "drzia"... niekedy mam pocit, ze vtedy viac platilo... "v dobrom i zlom, v zdravi aj chorobe...." dnes sa vsetko riesi rozchodom alebo rozvodom... :-|
Odpovedať
keď hovoríte o výročiach - my s drahým oslávime v júni 10 rôčkov čo sme spolu :-)
Odpovedať
livi no tak to mate mekne vyrocie
Odpovedať
Článok sa načítava...
simasi to s tebou suhlasim, dnes si akoby kazdy hladal tu lahsiu cestu, :-|
Odpovedať
livi, tak to teda fakt blahozelam! normalne rekord! nepoznam nikoho, kto by to takto dlho vydrzal, ci kamarati, ci z rodiny... tusim ste nieco ako "vyhynuty exemplar" :-D
Odpovedať
asi hej :-D boli sme spolužiaci na strednej ale vtedy by si nikto z nás nepomyslel, že to dotiahneme tak ďaleko 8-)
Odpovedať
My sme s drahým už 5 rokov manželia,teda až 1.6.bude :-) a poznáme sa 7 rôčkov a zdá sa mi,ako keby to bolo včera čo sme sa zoznámili.Pri deťoch ten čas veľmi letí.Ináč baby vonku je tak krásne.Som rada,že teraz som na MD aspon si môžem užiť to slniečko. :-) :-) :-) Poviem vám,že sa teraz zíde aj toto 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI to faaaaaaakt ? to ste spolu od jasliciek? :-D :-D GRATULUJEM !!!
Odpovedať
Livi a chcem sa Ta opýtať,že kde približne je to kadernícstvo pri Metropole kam chodíš?A musíš sa tam objednať ked chceš prísť alebo Ta vezmú aj len tak ked prídeš poprípade trocha počkáš?
Odpovedať
ivi :-D :-D ajam - je to oproti Metropolu ako sa ide na Mier - volá sa to Hair studio. objednať sa musíš, lebo majú toho dosť veľa.
Odpovedať
ajam normalne ti to slniecko zavidim...ja tu dnes mam poriadne horuco ale od slniecka :-|
Odpovedať
teda od slniecka nie :-D uz neviem co pisem
Odpovedať
dobre rano :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dobre ranko, ako sa dnes mavame???
Odpovedať
dobré ránko, zas je pekný deň vonku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru krasne je,.... ja dnes po praci idem spravit riadny prievan na ucte :-) otvaraju novy shopping, skvele obchody, C&A , HM a podobne, tak sa uz neviem dockaaaaaaaaaaaaaaaat !!! :-D
Odpovedať
to fakt? už som čakala, kedy sa tieto značky objavia aj u nás...konečne.. keby Blava nebola tak ďaleko...
Odpovedať
Profilova fotka
jo jo veru fakt a kopec dalsich obchodov... dnes je otvorenie, tak tam s kamoskami ideme mrknut a ako sa poznam, zas pridem domov ako vianocny stromcek :-D
Odpovedať
ahojte
Odpovedať
ivinka super, mozno za 5 rokov to pride aj na vychod :-D , beries aj priatela so sebou? :-D co ked tvoja kreditka nebude stacit... :-D :-D :-D
Odpovedať
ivinka a nevies mi pomoct najst vyznam slova desumta? to je tiez tusim latinsky...kde si vtedy vyhrabala do Homus?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?