Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
nechtuska myslela som si, podla tvojho nicku :-) paradicka, mozme rozbehnut spolocnu firmu od stylingu, vizaz, vlasy az po fotenie :-D
Odpovedať
simasi sme sa tu ale zisli :-D
Odpovedať
fajn a ja vam budem robit ekonomku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI joooooj bolo skvelooooooooooo ! uzasne , paradne, fantasticky, cely cas nadherne slnieckove pocasicko, boli sme aj pri mori a videla som tulene... par metrov odo mna santili na plazi , uzasny zazitok... poposielam ti fotky na mailik... a som rada, ze si to uz "odstartovala " takze jasne, ze ti pomozem....
Odpovedať
ivinka - tak to si mala super dovolenku..aj si si niečo kúpila?
Odpovedať
megy2 no super tak uz sme kompletní :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI kupila...asi vsetko :-) su tam uzasne vypredaje... znackove veci za skvele ceny !!!
Odpovedať
hmmm ivi no super :-) a je tu vobec niekto? x-)
Odpovedať
nevie niekto po latinsky? neviete ako sa po latinsky povie domov, alebo byvanie... alebo take nieco? nikde na nete neviem najst prekladovy on-line slovnik... :-S
Odpovedať
no to teda ani náhodou :-D neskúsila si dať do vyhľadávača google latinský slovník? môžno ti niečo nájde
Odpovedať
hej ale naslo mi len knihy :-(
Odpovedať
Profilova fotka
LENI domov aj byvanie mi prelozilo ako - HOMUS
Odpovedať
Článok sa načítava...
vdaka ivinka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
LENI nie je zac, rado sa stalo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, po par dnoch som tu opat zavitala, mame v praci dost rusno a este aj zariadovanie bytu, takze takmer ziaden volny cas. Nechtuska, tak ty mas rovnaky termin svadby - paraaada
Odpovedať
zlatik no vyzera to tak ze mame rovnaky termin svadby :-) Ako si na tom s pripravami a kde to mas?
Odpovedať
dobre ranko ;-)
Odpovedať
dobre :-) dnes sa detvaky zapotia - monitoring :-D , som rada ze podobne veci mam za sebou...
Odpovedať
uf tak to aj ja,sice brala by som detstvo ale skolu uz nie,nieze by som sa zle ucila ale ten zbytocny stres co sa zaziva je aj tak na..... :-x
Odpovedať
dobré ránko :-) no tiež by som nechcela byť v ich koži :-|
Odpovedať
uz by som aj obed brala :-D , nejako sa mi tu nechce byt
Odpovedať
aj ja by som uz brala obed :-D zajtra mam dovolenku ideme pozriet obrucky do PP,dufam ze nieco najdeme za rozumnu cenu :-N
Odpovedať
čítate my myšlienky baby - ja už od rána myslím na to,ako vypadnem cez obed..
Odpovedať
livi ak chces mrkni sa na stranku ifantazie.cz - od nich mam ten katalog ;-) ,
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babyyyyy dobre ranecko prajem inak ja by som v skole bola celkom rada...podla mna ten stres bol ovela mensi ako teraz, ked makam... a musim zivit samu seba :-)
Odpovedať
no mozno si ivi mala stastie na ucitelov,ale ja som mala vzdy takych,ktori si mysleli ze ich predmet je stredobodom vesmiru ]-(
Odpovedať
Ahojte,pozeram ,ze niekto uz od skoreho rana pracúva.Ja som len nedavno nastupila do prace. Inac ked je rec o skole,brala by som skolu,bola velka sranda,ale dnes je to uz ine.Deti su drzejsie a vdaka nim maju potom ucitelia nervy v kybli,a hlavne sa nepripravuju a potom na vysvedceni to je vidiet,placu,ze ich za to rodicia potrestaju. :-| Ivinka pravdu pravducu mas.Kym sme boli skolopovinne mali sme bezstarostny zivot co sa uz neda povedat. :-p
Odpovedať
ivinka a co Londyn, odporucas vidiet? boli ste aj v nejakom muzeu, alebo tak niekde?
Odpovedať
halooo kde ste vsetky, ja mam cas a tu nikde nikoho =-)
Odpovedať
ja som si odskočila do diskusie kozmetika - keď tu nikto nie je ;-) moja obľúbená téma :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?