Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
ajam tak my sme uplny opak, sme spolu skoro 24hod denne kedze spolu aj pracujeme... a poviem ti je to riadna otrava, nuda a stereotyp... normalne ti zavidim tie vikendy ;-) , uplne vazne! vsetko ma svoje pre aj proti. x-)
Odpovedať
simasi - absolútne s tebou súhlasím - vedieť, že byť "dospelý" je také náročné, detstvo si riadne užijem..
Odpovedať
A kde vy mate bytík megy?A ako dlho už spolu bývate?Je to iné ako ked každý ide po stretku sám domov však?A hľadala si obrúčky však?My sme mali tiež z PP neviem už ako sa vola to zlatnicstvo,ale je na námestí na rohu a smerom hore sa ide do nemocnice.Vyšli nás vtedy na 3300Sk no neviem aké sú teraz ceny a isto to závisí od veľkosti,váhy,tvaru.....Inak Ti závidím,že máš ešte pred svadbou.Je to nádherné obdobie.Zopakovala by som si to ešte,pravda s drahím :-D ,určite by som nebola taká nervozna ako predtým.A tie šaty čo sú teraz.Strašne sa tá moda mení,ale ono aj terajšie šaty budú o 2 roky staré. :-( Držím Vám palečky,teš sa a užite si to čo najmenej bez stresov.
Odpovedať
Chcela som napísať,že tie šaty teraz sú nadherné :-D
Odpovedať
Simasi, my ked sme spolu chodili tak Ti poviem boli sme stale spolu a niekedy toho už bolo veľa ]-( Ako dosť som zanedbávala kámošky.Ked sme sa vzali tak to už bolo fajn chodili sme každý do práce a veľmi sme sa na seba tešili a teraz sa obaja nevieme dočkať víkendu tak sa tešíme na seba :-) :-) :-)
Odpovedať
my sme pracovali spolu v Taliansku takmer rok - obaja sme robili v kuchyni a boli sme spolu 24 h denne - bolo to niekedy na nevydržanie a min. raz do mesiaca sme sa pohádali ako praví taliani :-D teraz keď spolu žijeme a každý má svoju robotu, je to super, vždy sa na seba tešíme.
Odpovedať
ajam,my byvame na zapade jednotke od noveho roku uz vo svojom,ale byvali sme uz spolu asi rok ale v podnajme. je to uplne ine ked chodis s niekym len tak na kavu vzdy 100% upravena a ked uz s niekym byvas v jednej domacnosti,ale to uz urcite vsetky viete.my sme spolu uz piaty rok takze je to uz aj trosku stereotyp,mozno keby sme pred svadbou spolu nebyvali tak je to ine,ale takto to beriem ako samozrejmost a nevychutnavam si to velmi,ked mam pradvu povedat tak ma to niekedy stve kolko mi treba na ten jeden den penazi 8-( ,ja nie som velmi typ na taketo akcie,mam radsej nieco komornejsie :-D. a teraz mame aj take blbe obdobie,lebo vsetci kamarati su vonku tak sme tu sami a vzdy doma,tak si uz niekedy lezieme aj na nervy. :-p preto by som uz mozno brala aj babo :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Megy - ano,mame pracu,v pohode. Ja by som tiez nevydrzala doma sediet. By som sa zblaznila! Ale palceky si velmi nedrzala,lebo ten byt uz nie je k dispozicii,ale ponukli nam iny (drahsi),ale co uz. Budeme ho musiet vziat,lebo nemame cas vymyslat. :o( Simasi-Redditch,nedaleko Birminghamu. Ja tu nepoznam vela Slovakov. Je tu kopu Poliakov. :-p
Odpovedať
halooooo je tu niekto,ved uz nepracujte. ajam je asi na vychazdke vsak? :-o
Odpovedať
babule, prajem Vam pekny vikend, snad bude slnecno :-D
Odpovedať
simasi - ty už končíš? tebe je hej...ja tu dnes budem tvrdnúť do šiestej ]-(
Odpovedať
fuuuuu do siestej tak to mas este dost :-( ja len do pol stvrtej a o stvrtej ma spinning a potom musime ist s drahym na nakup,lebo v chladnicke nemame niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic.vcera sme ani nevecerali,lebo nikomu sa nechcelo ist do obchodu,to keby vedela moja mamka,alebo jeho jeziiiiiiiiiiis maaaaaaaaaaria.
Odpovedať
Článok sa načítava...
a chodíš na spinning na strojnícku? ja sa tiež niekedy v blízkej budúcnosti chystám. ale kôli tým piatkom, keďže robím každý druhý do šiestej budem môcť chodiť iba raz za dva týždne :-| začína to o šiestej a ja robím na druhom konci mesta, takže to nestíham ]-(
Odpovedať
na stojnicku?tam je taebo nie? chodim do Smizian do tej novej posilnovne. ale akosi nevidim ziadne vysledky :-( ,nemas recept na nejaku dobru dietku?
Odpovedať
jááááj, jasné, na strojníckej je taebo - pomýlila som si to.. :-N ale chcela by som vyskúšať aj spinning. a čo sa týka diéty - sestrina spolubývajúca mala 90-dňovú rozlišovaciu diétu a už po prvých dňoch sa dostavili výsledky. vraj je dobrá. http://www.martinus.sk/data/tovar/_l/...
Odpovedať
tu som skusala a drzala som ju "az"dva dni.nikdy som nemala chut jest to co som mala. a spining je super,teda pre mna lepsi ako taebo,len keby bolo vidno vysledky hned,ha ha ha ha.
Odpovedať
no tak ti držím palce..ak chodíš pravidelne cvičiť, tak výsledy sa určite dostavia. ja zasa môžem jesť čo chcem ak mám popritom pravidelnú fyzickú aktivitu a nič sa na mňa nenalepí. lenže teraz mám sedavé zamestnanie, aktivita žiadna a kilá pribúdajú :-N no do leta plánujem schudnúť, dúfam, že sa to podarí ;-)
Odpovedať
tak to mas dobre,ja som schudla ked som skoncila skolu tak na rok,ale teraz ked uz piaty rok sedim dennodenne 8 hodin,tak som sa pekne zmenila ]-(
Odpovedať
dobre ranko,je tu niekto? leni uz si sa vratila,ako bolo?urcite mas nejake inspiracie vsak? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
CAFTEEEEEEEEEEEEEE BABYYYYYYYYYYYYYY dobre ranko
Odpovedať
ahoj ivi ako?aj ty sa uz tesis ze prisla jar? no skoro 8-)
Odpovedať
Caute žienky!Tak ako po víkende?Co ste robili?Ináč mám dnes ráno super rýchly internet stále musím čakať.Tak sa teším ]-( Dúfam,že sa to v priebehu dna zlepší!!!!
Odpovedať
ahojte kocky. My mame svadbu v Spišskej 6.10.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,zienky! Nechtuska,tak to je super! Drzim palce,nech ti vsetko vyjde,tak ako si to predstavujes.
Odpovedať
mrka2 Svadba bude u nas v Spisskej, ale byvat budeme v Sali. Odtial mam draheho. Pripravy uz mame naplno rozbehnute.A ty si na tom ako?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam este cas. Ja az rok 2008,tak v poho...
Odpovedať
tak my sme mali celkom rusny vikend,mojmu buducemu svokrovy prislo v piatok vecer zle,tak sme s priatelom boli do pol dvanastej v noci na internom odd.ale uz je to lepsie nechali si ho tam ale bol to riadny stres :-S vcera som prelezala cely den a taak bolo kraasne vonku :-| a nechtuska ahoj,ty si zo SNV?
Odpovedať
megy2 ano som zo SNV, ale od strednej skoly som prec z domu, najprv som bola v Blave, kde som chodila na vysku a sekla som s tym ked som spoznala draheho a teraz uz skoro 2 roky byvame spolu v Šali
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY jasneeee tesim... ja som si ju uz uzivala v anglicku, bolo neskutocne krasne pocasicko, vela slnka a teplucko... :-)
Odpovedať
ahaaa a kde mate svadbu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?