Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Tak ja mam 26.A ked sa tak uz bavíme o MD,kedy sa vy chystate,kedy si myslíte,ze je ten správny vek .A ak to odkladáte tak z akých dôvodov?My ked sme sa vzali tak nejak sme nad baby neuvažovali nejak sme sa asi na to ešte necítili a užívali sme si jeden druhého.No po roku mi milý už sám navrhol či už nie je ten čas,že on by aj rád.A tak na 3O narodky dostal najkrajší darček na svete. :-) :-) :-)
Odpovedať
tak ja uz by som aj chcela,ale na druhej strane si to neviem predstavit po financnej stranke,teraz to mame tak akurat,ale ked to pride tak sa nebranime ani jeden ani druhy.mozno este pockame taky rok ze sa aspon trosku zariadime ;-) .ale asi najväcsi strach mam z toho aby bolo babo zdrave,dnes kazdy den vidis v telke tie smutne osudy ;-(
Odpovedať
ahojte, pekny den Vam prajem. ;-) neviete kedy sa mi vrati "dvojicka" ivinka? :-D
Odpovedať
ahojte :-) pozerám, že sa bavíte o MD. ja som na tom asi ako Lenka - tiež mám chvíľami také stavy, že by som už bábo chcela, ale treba nám ešte prerobiť byt a zohnať nejaký jednoizbový svokre, takže ešte musíme počkať.
Odpovedať
byvate so svokrou livi?
Odpovedať
nie, ona pracuje aj žije v Taliansku, ale byt je jej. chodí domov tak na 3-4 týždne do roka. povedala, že ak jej zoženieme nejaký jednoizbový byt, aby sa mala kde vracať, tak tento 3- izbový nám nechá.
Odpovedať
tak to je fajn 1-izbak za 3,nie?aj ja chcem taku svokru,nemas este jednu :-D
Odpovedať
no moja svokra je fakt super žena, veľmi si rozumieme. 8-)
Odpovedať
Ahoj livi.nejako sme nemali sancu spolu pokecat v nedelu.Chceli sme ta volat s Jarus do zanziku uz vo stvrtok ako sme tu oslavu vybavovali ale ked volala Rastovi tak akurat hovoril ze ide po teba na stanicu.Kubo si to opat odniesol.Robili si z neho srandicky.Pekne sme sa na tom zabavali az nas bruch boleli.Dakujem Vam ze ste prisli. 8-)
Odpovedať
radi sme prišli a ostali by sme aj dlhšie,ale sme boli dosť unavení. ale mohli by sme niekedy zájsť posedieť aj s Jarkou. ja teraz už vlastne bývam s Rasťom, len niekedy robím do šiestej a domov sa dostanem o ôsmej večer. ale utorky, štvrtky a každý druhý piatok robím do pol štvrtej a pred piatou som v PP. tak si niekedy zavoláme. ;-)
Odpovedať
Oukey sedi vec.Vikendy mas volne?Tento vikend mam volno ale idem k nasim lebo mamka sa vratila z Rakuska a idem s nou trosku pokecat.Chuderka sa chce koli mojej svadbe obetovat a trpi u tej rodiny pri ktorej je.No ale Silvo by teoreticky mal prist po mna a pojde potom rovno do prace.Tak v nedelu by sme mohli dat vinko alebo dzusik. No ja idem dalej pracovat alebo sa na to vsetko vykaslem a idem na obed.Tak ahojte :-N
Odpovedať
víkendy mám voľné. v nedeľu zatiaľ nemám žiaden program.tak sa ešte dohodneme ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
simasi nesla nahodou na cely tyzden?
Odpovedať
aj mne sa zdá, že písala, že ide na týždeň.. Leni - takže dnes máš veľa práce?
Odpovedať
ja som pred robotou stihla ešte kaderníka - bola som u Peťa sa dať podstrihnúť. ty sa kedy chystáš?
Odpovedať
tak a som napana a objednana u kardiologa.dali mi aj zakusom tak si idem spravit cajik a k nemu si dam kolacik. leni chrbat ta uz presiel? ;-)
Odpovedať
A čo megy nejaké problémy,že ten kardiolog? :-.
Odpovedať
ale nie,ale ked som bola mala tak mi zistili ze mam vraj selest na srdci tak som chodila kazdy rok k detskemu kardiologovy a ked som presla ku klasickemu dospelackemu tak mi zistil ze ziadny selest som nikdy nemala,ale ze mam zuzenu aortu(to je ta najhrubsia cieva do srdca) a ze mi nedolieha prava chlopna akoby mala,tak teraz chodim kazde dva roky na kontroly,zatial nemusim brat ani lieky ale uvidim co bude dalej.no ked som bola teraz chora tak mi moja lekarka vravela ze ten selest tam pocuje,takze neviem. a ty?deticky posluchaju?mas obidva doma,alebo jedno uz v skolke?
Odpovedať
Tak davaj na seba pozor.Je to dosť vážna diagnoza,no fajn,ze si v pohode.Starší chodí do škôlky,ale teraz je doma má kiahne.Tak ja idem teraz na prechádzku potom sa možno ešte ozvem.
Odpovedať
chod chod vonku je super,pa
Odpovedať
dala som si vecer paralen a chrbat ma uz takmer neboli, neviem co to ma znamenat, asi som mala vnutornu horucku a takto mi to udrelo prave na krize alebo co ...nechapem... :-S ozaj baby nechcete niektora vyfuknute pstrosie vajcia? ja totiz straaasne chcem, ale su dost drahe 300Sk za kus, no vraveli mi, ze ak zoberem 10ks daju mi ich za polovicu...hmmm nepridate sa ku mne? :-)
Odpovedať
a co s nimi,na dekoraciu?
Odpovedať
no pravdupovediac - ja som ešte nad výzdobou na veľkú noc nerozmýšľala..ale ak budem mať záujem, dám ti vedieť.
Odpovedať
megy... na zaklade skusenosti... chod k inemu kardiologovi na vysetrenie... a najlepsie je nepovedat mu nic z minulosti... urobi ti kompl vysetrenia a mozno pride na nieco, co si iny nevsimli... vzdy lepsie skor... akoby malo byt uz neskoro... :-)
Odpovedať
megy - simasi má asi pravdu. skús zájsť k inému odborníkovi..možno zistí to, čo ten predošlý nie.
Odpovedať
no so srdieckom nie su srandy, simasi ma pravdu...radsej nic nezanedbat... a vajcia na dekoraciu, jasne..da sa s nimi hocico vymysliet :-) napr. mojej svarginke len tak visia na lampe - vyzera to super, a ma to cely rok :-D
Odpovedať
uz aj nad tym som rozmyslala,ale vies ked mi nic nieje tak to vzdy odkladam :-N ale takyto tah som uz zrobila s koznou,lebo mam problemy s nechtami a jedna mi nezistila nic tak som sla k druhej nezavisle a ta mi zistila to iste,ze mi nic nieje,akurat ze si mam kupit vitaminy v lekarni a to je vsetko.
Odpovedať
inac Livi, neviem kedy sa pojdem strihat, neznasam cakanie a oni tam maju stale vela ludi...tak neviem :-S
Odpovedať
ja sa vždy radšej objednám. a dnes mi Peťo hovoril, že nemajú tak veľa roboty, keď som sa ho pýtala. skús tam zavolať
Odpovedať
dnes uz nejdem, potrebujem doma upratat a zbalit nas a este musim zajst na postu...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?