Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa dnes taaaaaaaaaaak strasne nic nechceeeeeeeeeeeeee :-( uz by som najradsej sedela v lietadle :-D SIMASI dikes, jasne ,ze si uzijem a nakupim... ved potom podam info, co a ako bolo a kolko am to stalo :-D :-D
Odpovedať
caute :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobreeeee ranecko :-D
Odpovedať
co ty tu este robis? sup,sup balit :-D :-D :-D
Odpovedať
Dobre rano!!!
Odpovedať
ahooj x-)
Odpovedať
dobre rano a pekny den vsetkym ;-)
Odpovedať
mne sa dnes tak tazko vstavalo... :-( , nechystate sa niektora do Nitry na vystavne trhy? S manzelom beriame uz vo stvrtok dovolenku a ideme si oddychnut a popozerat na zapad Slovenska :-D
Odpovedať
ja chodim do Nitry vzdy na 5dni do roka na AGX ako hosteska nasej firmy,tak to mi uplne staci???? a co budu vystavovat? :-)
Odpovedať
viete z coho vzniklo slovo "tchyně"? no predsa zo slova tchor a svině! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D lienka - podobne... stale sa z toho neviem prebrat, asi to chce poriadne silnu kavu 8-(
Odpovedať
aj chodievam ako zastupca firmy, ale len do PP a SNV...o to viac si to uzivam ako navstevnik...v Nitre bude nabytok a interierove doplnky a tak.... simasi :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zienky. Tak opat pondelok. Aaach. Pocujte,neviete kedy sa meni cas? Trosku hlupa otazka,ale ja fakt neviem... No fakt. :-S Uz ani nemienim pocitat,kolkokrat som prisla do prace o hodinu skor,alebo som o hodinu meskala... Tak len tak,ci neviete. Dik.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte. ani mne sa dnes nechcelo z postele |-| ozaj Leni - bola si na to taebo v piatok? a čo Júlia, bola tiež?
Odpovedať
nebolo mi dobre tak som nesla takze neviem ani co julia, netusim co s nou je...a nepojdem tam ani tento tyzden :-(
Odpovedať
lezie na teba nejaká choroba? ja tento týždeň tiež nepôjdem, budem robiť do šiestej, takže to nestíham. :-|
Odpovedať
ale nie, bolo to chvilkove....
Odpovedať
a inak ako ste strávili víkend? my sme boli nakoniec v tej Liptovskej Tepličke - Rasťo si včera aj zalyžoval.
Odpovedať
vikend zase strasne rychlo zbehol, v sobotu sme boli na tej 50ke a v nedelu sme sli na obed k nasim a potom spolu s nimi do KE, vratili sme sa okolo 8mej a taki unaveni, ze sme sli rovno spat... a co ty?nenahovoril ta na lyze? bolo tam dost snehu?
Odpovedať
ozaj nejdes na obed? ja som nejaka hladna...
Odpovedať
ok, môžme ísť. o dvanástej pred Venušou? snehu bolo dosť, ale bol vraj mokrý a Rasťo vravel, že sa zle lyžovalo..
Odpovedať
ok
Odpovedať
tak co baby aky ste mali obed? dufam, ze lepsi nez my dve s Liviou...
Odpovedať
dnes sme tu tuším len my dve, Leni..ja som dnes taká unavená - po tom obede ešte viac. |-| |-| normálne by som spala |-|
Odpovedať
ja som bola "Na Korze" na syr tofu na orientalny sposob a zeleninova ryza,celkom fajn pri mojej dietke. ;-) a co leni uz ta nebavi taebo? =-)
Odpovedať
livi tak to si teda fakt nemala velmi dobry obed... asi bol velmi tazky, ked sa ti chce spat ;-)
Odpovedať
no až taký ťažký nebol, ja som od rána nejaká unavená.. ale nabudúce asi vyskúšame inú reštiku, lebo čašník nám povedal až po dojedení polievky, že to jedlo, ktoré sme si objednali už nie je ]-( ]-( keby sme to vedeli skôr, tak by sme šli inam :-|
Odpovedať
megy bavi ma ale v piatok mi nebolo velmi dobre a tento tyzden cestujeme, tak nemozem...uz sa musim polepsit :-N no ten obed mi tiez velmi nesadol, asi nam dali prasky na spanie livi lebo uz som aj kavu vypila a este stale nic...nie som schopna ani robit...
Odpovedať
to ja neznasam... na jedlo v restauraciach som velmi citliva... isty cas so mnou kamarati ani nechceli chodit von jest... totiz, vzdy som si v jedle nieco nasla... vzdy!!! a vsetci to zvalovali na mna, ze moc to jedlo prezeram a kontrolujem... no sorry! ale nasla som tam rozne vlasy, v palacinkach kukuricu, kamienok, drot!! a raz som mala salatovi list plny malych zelenych musiek... a casnik mi povedal, ze je to brokolica - lebo som mala rizoto s brokolicou!!!! ale jedneho dna sa karta obratila... a moje "nestastie" na jedlo sa prilepilo na draheho :-D
Odpovedať
brrr musky, inac to iste som si myslela o manzelovi, ze vsade hlada chyby - mal take obdobie, ze sa mu "darilo" vzdy nieco najst...ale v podstate mal pravdu
Odpovedať
simasi - no to je teda fakt smola.. :-N leni - ako vieš, ja kávu momentálne nepijem, takže to musím nejako prežiť.. :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?