Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte zeny, dnes som konecne zacala pracovat na mojom albume, dala som tam aj fotky mojich siat, ktore som kupila min.tyzden. Inak pekny vikend zelam.
Odpovedať
Profilova fotka
Prave som si precitala vase rozhovory o menach a znameniach, pravdupovediac aj ja som si precitam, ci sa s drahym k sebe hodime alebo nie a vacsinou charakteristiky znameni maju fakt nieco do seba, ja aj mamka sme strelkyne a charakteristika nasho znamenia na nas sedi na 99% a vzdy sa smejeme pri citani horoskopov. Ale ja horoskopom a podobnym veciam verim len vtedy, ak su pozitivne a negativne neberiem vazne. Najviac sa mi paci nazor mojho draheho, ktory tvrdi, "ako si zariadis - tak mas" a je to fakt pravda, lebo v prvom rade si je kazdy strojcom svojho stastia a ja vyznavam tiez vetu "pomoz si clovece - aj pan Boh ti pomoze". Co vy nato?
Odpovedať
Zlatik - svata pravda - len niekedy by ten veduci mohol poslat aspon sms - ze - pracujem na to, vytrym... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nikaz , tak to si pekne napisala, taka smska by sa obcas zisla, clovek by aspon nenervacil :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeminku,kocky,to je nuda. Vy tusim fakt chodite na net len cez tyzden... A ja ked konecne nespim,tak nemam s kym pokecat. :-( Tak si pekne uzivajte vikend. AHOOJ
Odpovedať
Profilova fotka
Teda okrem Zlatika. Ta pisala aj v sobotu. ;-)
Odpovedať
dobre rano, zlatik tvoj nastavajuci je zo Smizian?
Odpovedať
Profilova fotka
CAFTE baby, prijemne pondelkove ranko prajem...
Odpovedať
zase to tu viazne, ja sem len nakukujem ked sa da lebo sefovia su doma... :-S
Odpovedať
aaa uz som si ista, uz viem koho si to beries zlatik :-D , chodili sme spolu s Petom na ZS,ale on do vedlajsej triedy...no teba nepoznam, ani z videnia...
Odpovedať
ahoj baby,nemala niektora z vas sobas v smizanoch?my mame sice na zapade a v sobotu nam zacinaju nauky,neviete ako to prebieha?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, prajem pekny pondelok, aj ked u nas je take divne placlive pocasie. Lienka, takze ty poznas mojho Petrika :-) Ja ta poznam asi z fotiek z gymnazia, moj otec vas fotil vzdy na konci sk.roka.
Odpovedať
Článok sa načítava...
zlatik a nechodila si ty náhodou na OA? z fotky si mi strasne znama,no neviem odkial?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Megy, ja som chodila na Hotelovku v SNV
Odpovedať
ahaaa tak potom neviem odkial ta poznam.a niesi rocnik 83?
Odpovedať
ooo, fotky z gympla, uz si ani nespominam, ze nejake boli na konci roka :-N megy my sme mali sobas na zapade, ale nauky v Smizanoch, su tri, ale v pohode, vzdy v sobotu rano, dvakrat to bolo s knazom - volaco vam porozprava a pusti vas domov a raz s takou pani...
Odpovedať
takze v pohodke ano?takze rozprava len on a my pocuvame?presne ako hovoris-teda pises mame mat tri,dve s knazom a jedna o planovanom rodicovstve.
Odpovedať
no presne, vacsinou hovoril on a my sme sedeli a pocuvali, neboj nebude vas z nicoho skusat a tak... :-D
Odpovedať
presne to som mala na mysli.... :-D dakujem. a inac ja som tu uz dlho nebola,chodite niekam cvicit ako ste to planovali??? ;-)
Odpovedať
no chodime na taebo a do posilnovne :-D , ale ja tu posilku trosku flakam... a co ty?:-D
Odpovedať
tak ja spinujem,ale bola som mesiac chora takze som to flakala.od minuleho tyzdna zasa pravidelne a dnes idem na stvrtu ale ked sa pozriem von tak vobec sa mi nechce. a taebo ta bavi?ja som mu nevedela prist na chut! :-N
Odpovedať
ale hej, len mam problem prokonat zaciatky, to sa mi veeelmi tazko hybe...
Odpovedať
Profilova fotka
a blavacky sa kde flakaju ? :-) tinka ??? simasi ???
Odpovedať
Profilova fotka
HALO HALOOOOOOOOOO ??? ZIJE TU NIEKTO ? :-(
Odpovedať
ahoj ivi,no niekto zije ;-) ;-) a ty ako zijes???
Odpovedať
ahojte!!!
Odpovedať
ahojteeeee :-) konečne po dlhom čase tu môžem s vami pokecať ;-) aj ja uvažujem, že začnem chodiť na taebo. dúfam, že sa mi podarí už tento týždeň..
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby!!!! Ja mam dnes otrasny den, nic sa mi nechce a musim sediet v praci. A co vy, co mate nove?
Odpovedať
ja som bola vcera na spin...a trenerka vravela ze ked sme dobre cvicili tak zajtra-teda dnes by sme mali mat svalovku na bruchu,aaaale kde nic tu nic :-( :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nooo ja teiz zijem a nic sa mi nechce... uz pocitam dnicky... v piatok letim.... jupiiiii :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?