Menu Forum

Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

24. jan 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
nikaz
Registrovala sa 5. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 35 príspevkov.
  • Svadba bola 21. decembra 2007
fotoportrét
fotoportrét
nikaz
 Prajem prijemny vecer...
¨¨
super - spišačky.....
emoticon emoticon emoticon

prave zacinam uvazovat nad tym co a kedy budem potrebovat aby ten náš den pol jedinecny emoticon ¨
len neviem co skor... predstavy by boli, len tie skusenosti mi chybaju... svadby kamosiek som nejako nestastne stravila v zahranici v praci takze som pri pripravach nebola a starsiu sestru, ani buducu svagrinku ci sesternicku nemam... poradte co ako prve a co moze pockat... emoticon

jedna konkretna otazka: nechceme svadbu v kostolo, nic proti, ja len to divadlo fakt nemusim, takze aky dlhy cas dopredu treba dohodnut obrad na urade? co vsetko k tomu??? emoticon

vdaka
16. feb 2007 o 18:34  •  Svadba bola v decembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
Registrovala sa 28. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 2132 príspevkov a 2 albumy.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
Registrovala sa 28. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 2132 príspevkov a 2 albumy.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 Dobre ranko babule!!!

nikaz vitaj emoticon ...najprv sa poobzeraj po sale, hudbe,kameramanovi...a tiez svadobne salony,cim skor pojdes, tym lepsi vyber budes mat a ostatne veci sa hadam daju postupne vybavit...co sa tyka svadby na urade v tom ti neporadim, ale tu na fore sa o tom baby bavili takze daj si nieco do vyhladavaca, urcite nieco najdes...
19. feb 2007 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mrka2 (34 r.)
Registrovala sa 27. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 28. júna 2008
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
mrka2 (34 r.)
Registrovala sa 27. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
    okres Spišská Nová Ves
 Caute holky. Tak ako po vikende? Nieco zaujimave? Dajte sem nejake pikosky .... emoticon
19. feb 2007 o 07:44  •  Svadba bola v júni 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 ten vikend tak zbehol...joooj este o jeden den viac keby trval...sobota: ja upratujem a drahy v posteli pozera TV emoticon a v nedelu sme boli na nakupy a kupili sme si kraaasne kaktusy, mam radost!!!!
a dnes mame s drahym 2he vyrocie !!!

ale nikto neprisiel do roboty, tak neviem co sa deje emoticon

a co ty?
19. feb 2007 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mrka2 (34 r.)
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
mrka2 (34 r.)
    okres Spišská Nová Ves
 My sme s mojou polkou minuly tyzden oslavili 5 rokov,co sme spolu...fuuuha,ale to letiii. (Teda ako frajeri).Tak sme sa boli najest v talianskej restike,pri svieckach a tak emoticon ,ale zistili sme,ze to nie je nic pre nas,ze si to skor vychutname v pohodli nasho domova. emoticon Tusim nie sme velmi spolocenske typy...
Vcera som robila torticku,taku nepecenu so smotanou a piskotkami a moje zlatko si to ovela viac pochvalovalo ako nejake talianske spagetky... tak som sa tesila. Potom som sla vecer do prace a teraz sa chystam spat. Tak tak nejako... emoticon
Inac aj ja mam rada kaktusy.
A VSETKO NAJLEPSIE,MILA LIENKA,K VASMU 2.-MU VYROCIU!!!!!!!!!! Blahozelam a nech ste stastni a spokojni.
A bud rada,ze nikto neprisiel do prace,aspon nebudes musiet tolko makat. A nie je nahodou nejaky sviatok,alebo nieco? Nemam potuchy,kedze nie som na Slovensku...
19. feb 2007 o 08:00  •  Svadba bola v júni 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1200 príspevkov a 1 album. Má 31 priateľov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1200 príspevkov a 1 album. Má 31 priateľov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 cafteeeeee babuleeeeeeee dobre ranko prajem...
NIKAZ vitaj medzi nami emoticon
19. feb 2007 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mrka2 (34 r.)
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
mrka2 (34 r.)
    okres Spišská Nová Ves
 Cau Ivinka. ..bre ranko!
19. feb 2007 o 08:25  •  Svadba bola v júni 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
JUVI - svadobné a bytové dekorácie
Júlia Cvengrošová PRO

Svadobný obchod - Okres Spišská Nová Ves
1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 aj ja prajem dobré ránko...

nikaz...tak ja ti tiež s tým obradom na úrade nepomôžem.. emoticon ale ako lienka napísala..najprv si zaobstaraj sálu, hudbu, kameramana a šaty... lebo s tým je vždy problém zosúladiť to na jeden termín..

aa víkend.. v sobotu som doma upratovala a manželík bol v práci...no prišiel domov skôr, tak ma potešil a urobili sme si pekný večer... no a včera sme boli poobede u kámošky...lebo má narodky...tak sme trochu oslavovali.. ale zbehlo to hrozne rýchlo.. emoticon no a dnes sú tu už obaja šéfovia... emoticon emoticon skončili sa ružové časy...

leni..a ako po piatku..ja som úplne v pohode..čakala som ďalšiu svalovicu...ale až na trochu natiahnuté lýtko je to v pohode..emoticon a ideš dnes s nami?
19. feb 2007 o 08:27  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 MRKA ty sa dnes nechystas spinkat? emoticon emoticon emoticon
19. feb 2007 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mrka2 (34 r.)
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
mrka2 (34 r.)
    okres Spišská Nová Ves
 Uz idem idem.... emoticon Bru noc.
19. feb 2007 o 09:03  •  Svadba bola v júni 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikaz
fotoportrét
fotoportrét
nikaz
 prajem dobre ránko...

ktorý salon je v snv a v okoli najvychytenejsí??? alebo tiez ste dlhsiu dobu mimo spisa a nemate prehlad? Ja som sa akurat vratila domov po 5 rokoch, nestacim sa cudovat co vsetko sa tu zmenilo... volakedy bol super salon v PP ale zistila som ze uz neexistuje... v jednom som bola len tak nakuknut s kamoskou, ale ked sme vdeli tie "cierne" spinave saty, tak ma chut skusat si ich hned presla...

PS: v snv som objavila jednu skvelú restiku - venusa - prijemne prostredie aj ludia... dufam ze budete mat taky isty pocit ako ja...
19. feb 2007 o 09:45  •  Svadba bola v decembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 MRKA krasne snicky emoticon
NIKAZ no ja som mimo BA uz 12 rokov, takze tiez moc prehlad nemam emoticon
19. feb 2007 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simasi
Registrovala sa 6. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 852 príspevkov.
  • Svadba bola 30. augusta 2008
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
simasi
Registrovala sa 6. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 852 príspevkov.
  • Svadba bola 30. augusta 2008
    okres Spišská Nová Ves
 ahojte baby, vitam novu "clenku" emoticon
sa mi paci, ako sa rozrastame emoticon

my sme v sobotu makali na dome, potom vecer sme na rychlo boli nieco nakupit a trosku upratat, lebo sme mali dostat navstevu, urobila som palacinky a sli sme do krcmy emoticon na "futbalek" a podarilo sa nam nieco neskutocne... s drahym sme prvy krat porazili kamosom - neporazitelnych majstrov emoticon emoticon emoticon a hned dva krat.... a na koniec kamaratovi ukradli zo stola telefon emoticon takze zabava sa skoncila... najhorsie bolo, ze to bola stara hrca, este aj rozbita... chudakovi sa totiz pokazil tel. tak ze sa uz neda opravit, tak vytiahol tuto staru tehlu... ale akosi nepovazoval za dolezite cisla z tel. si "zalohovat" teda napisat na papier... takze teraz nema tel. ani kartu, a je z toho fakt dost mimo emoticon chúďa
a vcera som len navarila obed umyla riady a cely den som len tak "lenosila" emoticon parada
19. feb 2007 o 11:11  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 dzuli tiez v pohode, ziadna svalovka emoticon
dnes pojdem, ale asi skor tak ako minule, aby som bola doma ked pride manzelik emoticon
19. feb 2007 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 SIMASI no ved to je najhorsie, ze niekedy aj ked nemas staru sunku, tak ta az tak nemrzi ten telefon, ale tie kontakty... emoticon
inak ja tu mam stale nasich, takze taky pohodovy rodinny vikendik... a prave som sa vratila z domu, z 3-chodoveho obedu od maminky emoticon asi prasknem uff emoticon
19. feb 2007 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 leni..tak aj ja možno prídem trochu skôr.. tak sa tam stretneme emoticon

ivinka..tak ty sa teda máš.. ale to su maminky.... emoticon
19. feb 2007 o 12:53  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 oki, dobre...
19. feb 2007 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 DZULI no ved prave, to sa neda odmietnut emoticon a po ich 5 dnovej navsteve budem mat tusim spat tych 5 kil, co som krvopotne schudla emoticon
19. feb 2007 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
emka24
Registrovala sa 2. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 33 príspevkov. Okres Poprad.
  • Svadba bola 1. septembra 2007
    okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
emka24
Registrovala sa 2. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 33 príspevkov. Okres Poprad.
  • Svadba bola 1. septembra 2007
    okres Poprad
 Ahojte
Lienka raz si mi poslala číslo na kameramana nevieš mi povedať či len kameruje alebo ti urobí aj nejaké fotky?
19. feb 2007 o 13:59  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 ahoj emka, to naozaj neviem, musela by si tam zavolat
19. feb 2007 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 dobre ranko baby....
LIVIIIIIIIIIIIIIIII VSETKO NAAAAAAAAJ K MENINKAAAAAAAAAAAAAAAAAM !!! CMUKES emoticon emoticon emoticon
20. feb 2007 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 ahojte,
pridavam sa ku gratulacii!!!
20. feb 2007 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 LENI ahojky emoticon
20. feb 2007 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 dobré ránko... dnes toho mám dosť takže tu moc nebudem...

Livi...aj ja sa pripájam ku gratulantkam emoticon a všetko dobré prajem emoticon emoticon

leni..tak včera sme sa asi minuli... emoticon
20. feb 2007 o 08:57  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 a oslavenkyna nikde emoticon
20. feb 2007 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 neminuli, ja som nebola lebo som vedela, ze vecer zhresim, ze budeme neskoro vecerat a tak cela ta snaha by tak-ci tak vysla nazmar...pojdem dnes, alebo opat v stredu...
20. feb 2007 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 leni...a čo ste niečo oslavovali?? my pôjdeme vo štvrtok ale až po šiestej... emoticon
20. feb 2007 o 11:23  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 nase druhe vyrocie emoticon
20. feb 2007 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 LENI gratulujeeeeeeem ! aj si dostala nejake prekvapenicko? emoticon
20. feb 2007 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 noo tak to gratulujem aj ja LENI..emoticon a ako manželík varil??
20. feb 2007 o 13:30  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš