Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
nechala som to na manzela a v podstate sme to vyriesili tym "krajnym" riesenim :-D s tym, ze ked nieco niekde objavime tak jej dokupime
Odpovedať
Profilova fotka
Ivi, ja robim v Orangei, a som spokojna
Odpovedať
robim sekretarku drahemu... dievca naozaj pre vsetko :-D niekto by mi mozno zavidel... chodim na 9-tu, koncim o 16tej, niekedy aj skor... drahy ma rano vozi do roboty, poobede z roboty... len, cele dni v podstate nemam co robit... takze domov chodim unavena akoby som cely den makala na stavbe... ta "nuda" ma tak ubija... proste ma ta praca nenaplna...a okrem toho s tou pracou zijeme od rana do vecera, potom doma, v noci, vsade kde prideme, furt sa bavime o praci...kedze nas zivi... aj na dovolenke... takze mam pocit, ze uplynule 3 roky fungujeme bez prestavky. lebo kedze robime my dvaja spolu, furt vsetko riesime. a najviac neznasam, ked mi drahy vecer v posteli pred spanim zacne hovorit, co vsetko mam zajtra urobit... proste sa "neda vypnut" a dovolenka? moze byt max 1 tyzden, aj to len vtedy, ak vychadzaju nejake st.sviatky...lebo nas tu nema kto nahradit... inak aj ja som robila v pomaranci :-D aj ivinka :-D a pre mna to boli perfektne chvile, super kolektiv... ale len do casu, ked sa vsetko dosralo, potom odtial vsetci uprchli, lebo zadarmo sa robit nedalo :-S ...
Odpovedať
taku krizu mam aj ja!!!a tiez ju asi nerozchodim, lenze tu na vychode...vidim to tak, ze bud si na mna sadne stastena alebo vycestujem do zahranicia :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ZLATIK a kde v orange? v SNV ? tam mam kamosa, Luba, len neviem, ci tam este robi... ja som bola tiez skoro rokov u oranzovych :-) ale tu v BA :-)
Odpovedať
Profilova fotka
6 rokov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je dobra nahoda Simasi a Ivinka, ze ste tiez robili pre Orange. Ja pracujem v Levoci uz takmer 2,5 roka. Luba poznam, este stale robi v Orangei a stal sa shop managerom. My sme v praci super kolektiv 2 dievcata, 2 chalani, z toho s jednym som kedysi pracovala v jednej restauracii a vsetci sme skveli kamosi. Tiez sa v praci nijako nepretrhnem, niekedy je nuda, niekedy stres, inokedy ma nastvu zakaznici, ale co ma povedat taka predavacka v Tescu alebo Bille, vzdy si to porovnam s nimi a s ich platmi a hned ma prejde moja kriza..
Odpovedať
Profilova fotka
ZLATIK no ja som robila shop managera v BA v Poluse a to bola inaaaaaaaa pakaren :) takze odvtedy mam zakaznikov spoza pultu navzdy dost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ten kto robil v styku so zakaznikom, tak vie svoje. Mna niekedy tak vytocia, ze sa hodinu ukludnujem, o tom je praca s ludmi :-| Ivi a ako dlho si robila pre Orange?
Odpovedať
Profilova fotka
ZLATIK skoro 6 rokov inak kraaaaasne piatkove ranko baby :-)
Odpovedať
Dobre rano, uz nech je pol stvrtej, zblaznim sa tu!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den vam zelam bambulky ;-) Ivi, tak ty si bola dobra stalica, poznam len malo ludi, ktory ostali v Orangei dlhsie ako 2-3 roky. A preco si odisla?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ZLATIK no ja som si to prestriedala, nebola som 6 rokov na jednom mieste ani v kuse, najprv som bola na centrale...este uplne na zaciatku za cias Globtelu necele 2 roky , potom som mala pauzu, lebo som sla na vysku a potom 4 roky uz ako Orange v poluse... takze tak :-) odisla som, lebo stacilo :-) zmena je zivot :-) LENI ja uz tiez tlacim ocami hodiny, nech sa rychlejsie posuvaju :-)
Odpovedať
aj tak je to dost v dnesnej dobe 6 rokov pracovat pre jednu spolocnost...pri tych narokoch to fakt obdivujem...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte .... aj ja chcem aspoň 15.00 :-( tak ja si neviem prestaviť, žeby som niekde v práci strávila toľko času... ja v tejto firme pracujem tretí rok a už mám zajačie úmysly ;-) no človek nikdy nevie... leni..ideš dnes?
Odpovedať
ivinka, tak to je fakt "pakaren" ... vela mojich kolegov odislo z predajne do centraly... hmmm a co z toho, ked mam t-mobile :-S zazitok... chvilu som robila aj na SNP, a najvacsia pakaren bola, ked som sa vybrala s kavickou cez predajnu, este sa mi aj podarilo vyliat na schodoch... a hore ma cakal "developer" :-N boli tam kamery, takze sme boli pod stalym dozorom... ale aj tak, tam sa mi tiez velmi pacilo... vsetci "stari" sa ku mne velmi pekne a milo spravali... fakt pekne spomienky :-) no co, pomaranc zblizuje :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI mrkni si mailik, poslala som ti nieco pre potesenie :-)
Odpovedať
tie narcisy? to som si uz pozrela, aj som ti odpisala... hmmm alebo dalsi mailik?
Odpovedať
Profilova fotka
dalsi :)
Odpovedať
mas to tam :-D
Odpovedať
ale baby, ved je piatok, netvarte sa ze pracujete 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby..práve som sa dozvedela že kámoške sa včera narodila Ninka :-D parááda...
Odpovedať
no konecne, cely den nam nesiel internet, uz som zacinala mat abstaky pomaly :-D dzuli chcem ist cvicit a co ty pojdes?
Odpovedať
Profilova fotka
Simasi, a co bolo potom, ked ta videli s tou kavou??? Ja tiez casto idem cez predajnu s kavou a vzdy len dufam, ze nikto nepride.
Odpovedať
Profilova fotka
áno idem...aj Aďa pôjde...tak sa stretneme ako minule? o 17.45 pred strojníckou..;-) alebo ked tam budeme skôr tak pôjdeme dnu a vezmeme ti fleka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
DZULIK to je skveleeeeeeee gratulujemeeeeeeeeee :-) ja uz by som tiez brala mimco... ukazem vam, co som dostala od naj kamosky na 30tku...mrknite do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
ivi..tak tie sú nádherné...uplne jednoduché a krásne... ;-) tak už ti chýba len to maličké.. :-D
Odpovedať
dobre dzuli... ivinka tie su perfektne, aj ja chcem!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
DZULI, LENI no veru kraaaaaasne.... ale zatial do nich mozem obliekat akurat tak plysovych mackov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no babulky uzite si krasny vikendik, ja tu mam "rodicovsku navstevu" takze sa tesim... :-D paaaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?