Menu Forum

Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

24. jan 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zlatik (34 r.)
Registrovala sa 23. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 129 príspevkov a 2 albumy. Má 14 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 6. októbra 2007
    V Levoči, okres Levoča
fotoportrét
fotoportrét
zlatik (34 r.)
Registrovala sa 23. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 129 príspevkov a 2 albumy. Má 14 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
    V Levoči, okres Levoča
 Viem o com hovoris ivinka, aj ja mam na sebe najradsej nieco originalne. Ked mas takeho kamarata, tak urcite nevahaj, ja by som sla do toho a nechala si navrhnut model a potom by som sa rozhodla, ci si ich dam aj usit alebo nie. Ja sa uz tesim, ze v marci obehnem poprad a kezmarok a urcite si vezmem aj fotak nech sa vidim priamo na fotke ako vyzeram, je to lepsie ako ked som skusala saty len pred zrkadlom a uz ani neviem ako som v nich vyzerala.
13. feb 2007 o 17:38  •  Svadba bola v októbri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mrka2 (34 r.)
Registrovala sa 27. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 28. júna 2008
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
mrka2 (34 r.)
Registrovala sa 27. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
    okres Spišská Nová Ves
 Lienka to som ja ta slnecnicova. Uz som jej pisala skor a povedala,ze v pohode mi ich spravi,takze viem o tom. Ale dakujem!!!
13. feb 2007 o 17:59  •  Svadba bola v júni 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
Registrovala sa 28. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 2132 príspevkov a 2 albumy.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
Registrovala sa 28. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 2132 príspevkov a 2 albumy.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 dobre rano, emoticon
14. feb 2007 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
JUVI - svadobné a bytové dekorácie
Júlia Cvengrošová PRO

Svadobný obchod - Okres Spišská Nová Ves
1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 pekné valentínske ránko prajem emoticon

ivinka...tak ja mať takého kámoša tak ani neváham emoticon
14. feb 2007 o 08:17  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1200 príspevkov a 1 album. Má 31 priateľov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1200 príspevkov a 1 album. Má 31 priateľov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 cafteeeee babulkyyyyyyy krasne Valentinske ranko prajem !!! emoticon
14. feb 2007 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mrka2 (34 r.)
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
mrka2 (34 r.)
    okres Spišská Nová Ves
 No caute kocky. Vidim,ze okrem Ivinky tu nikto nie je. To vas tak dorazilli Valentinske pripravy? emoticon
Ivinka,tak aspon ja sa ti odzdravim a prajem aj tebe krasneho Valentina.
Idem spat. Ahoj!
14. feb 2007 o 09:47  •  Svadba bola v júni 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 jej mrka, zase po nocnej? skoda ze sa stale miname...inac ja som stale tu, len tu nikto nepise, tak ani ja nic...rozmyslam co mam kupit svokre k narodkam...fakt netusim...
14. feb 2007 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 MRKA tak tebe zase dobru nocku emoticon
LENI a co ma svokra rada? Alebo co sa jej paci ?
14. feb 2007 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 noo aj ja tu sem-tam mrknem..no mala som doteraz prácu... emoticon

noo leni..my sme svokre na 50-tku kúpili spolu s jej rodinkou bio-lampu... takže hlavu si nad tým lámať nemusím.. emoticon ...a tvoja svokrička má nejaké okrúhle? ak nie tak ja by som jej kúpila niečo do domu na vynovenie...emoticon
14. feb 2007 o 09:58  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 my sme s koleginou same, takze vegetime...

svokra? kvetinky ma rada - ale tych ma kopec a na vynovenie? jedine zaclonu,alebo nejake obrazky na stenu, nic ine ma nenapada...
14. feb 2007 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 nepise sa nahodou kolegynou - teda s y? emoticon
14. feb 2007 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zlatik (34 r.)
    V Levoči, okres Levoča
fotoportrét
fotoportrét
zlatik (34 r.)
    V Levoči, okres Levoča
 Caute baby, prajem krasneho Valentina
14. feb 2007 o 10:20  •  Svadba bola v októbri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 áno s y emoticon..

noo tak jej kúp nejakú záclonku...emoticon určite sa poteší..emoticon my to doma väčšinou riešime tak, že čo našim dochádza tak im to kúpime... kedže oni si stále myslia že ešte im to nejaký ten čas vydrží, stále to s kúpou odkladajú.. emoticon
14. feb 2007 o 10:24  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 LENI alebo jej kup nieco, len tak pre radost, co vies, ze po tom tuzi a sama by si to nikdy nekupila...
14. feb 2007 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 zlatik aj tebe... emoticon

leni .. tak ak máš ešte čas tak poriadne počúvaj čo ti bude hovoriť..a určite sa niečo nájde čo si bude priať..emoticon
14. feb 2007 o 10:29  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 zlatik aj tebe!!!

no ved to, ze neviem po com tuzi...casto sa nestretavame a ked sa vidime, tak mam pocit, ze jej nic nechyba - aspon nie materialne - take nakupy si robi sama....no uvidime, hadam na nieco pridem emoticon aj tak vdaka
14. feb 2007 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 LENI alebo ste jej mali ako darcek " pořídit " vnucatko emoticon
14. feb 2007 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 ivinka super nápad emoticon.... hmm..
14. feb 2007 o 10:56  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simasi
Registrovala sa 6. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 852 príspevkov.
  • Svadba bola 30. augusta 2008
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
 ivinka
tak teda ty mas skvelych kamaratov! nevahaj a hupsnite na to! uz sa tesim na skvele svadobne fotky!
a tie tulipany, mam farebnu laserovku, 2400dpi, vytlacila som to 3 krat, v roznych nastaveniach kvality, na polovicu A4, zlozila som papier na polovicu, a normalne mam nutkanie pouzit to ako pohladnicu emoticon a skusila si si to aj otocit, teda na vysku? vyzera to skvele! no proste krasne!

lienka
my s bratom sme mamine na 50 "kupili" vodicsky kurz... to bolo reci, ze to nechce, ze tam nejde a pod... a teraz jazdi ako pirat emoticon

teraz sme kupovali taku velmi peknu vec, tiez na 50, od fy Goebel...ci ako sa pisu. oni robia nieco take: obrazy znamych maliarov aplikuju na porcelan, sklo, ... maju fantasticke a krasne veci, dam foto do albumu, mrknite na to... ale v snv to urcite nenajdes, ak by si mala niekoho tu v ba... maju to v poluse aj auparku...
PS... fotila som to len tak narychlo, a na obruse, tak tie ciarky si odmyslite emoticon
14. feb 2007 o 11:02  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 SIMASI no ono to povodne aj bolo na vysku emoticon len ja som si to dala na sirku, lebo to mam v PC na desktope emoticon
14. feb 2007 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 paraaada, milujem na skle malovane obrazy, hmmm krasa

ale svokra ma uz po 50ke emoticon a dnes jej ideme blahozelat takze to musi byt nieco narychlo... emoticon , ale moja mamka bude mat v lete, takze mozno...
14. feb 2007 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
 ivinka - aha!

uz je to tam, ale nie je to miska na oriesky, ako si niekto moze mysliet emoticon , je to taka "dekoracia" a dotycna obdarovana dama, to velmi ocenila a doslova bola z toho "hotova" kedze to pozna...
alebo tiez zn Luis na neskutocne salky... alebo misy z takeho hrubeho cireho skla, tonovane nejakou farbou... su to krasne vecicky, a nie hocijake... ale stylove! no dost uz, nejako velmi ma to nadchyna! no co narobim, ked sa mi taketo veci pacia!

idem radsej trosku makat. pa zatim
14. feb 2007 o 11:10  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
 lienka
tak jej kup nejaku orchideu, ked ma rada kvetinky urcite to oceni emoticon alebo zajdi do "diela" a kup jej nejaky malinky malovany obrazok, alebo velky, podla zasluh emoticon emoticon emoticon
14. feb 2007 o 11:12  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 no leni tak to už nemáš veľa času..ale tak ako simasi povedala skoč do diela..tam sú krásne obrazy...alebo do luciana..emoticon
14. feb 2007 o 11:16  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 no v diele maju krasne malovane obrazy SNV, ale stoja okolo 5-6 tis., a my skor rozmyslame o niecom "mensom" emoticon
a orchideu uz ma - dokonca dve emoticon - sama si kupila...vravim, ze materialne si dokaze zabezpecit sama emoticon , ale v pohode, mozno kupi nieco manzel - ved koniec koncov je to jeho matka a mal by vediet co sa jej paci...lenze u nich darceky a sviatky neboli nikdy "v kurze"...uvidime...vdaka baby, ste perfektne ako sa snazite emoticon
14. feb 2007 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 LENI alebo jej zaplatte nejaku skraslovaciu kuru v nejakom kozmetickom salone... to by ju mozno potesilo...
14. feb 2007 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 tak to nepoznas moju svokru, asi by tam nesla lebo by sa hanbila, niekedy su jej reakcie nepochopitelne hlavne v situaciach nad ktorymi ani nie je o com uvazovat,...
14. feb 2007 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 noo leni to sú tí starší dedinskí ľudia...emoticon ..týmto nechcem nikoho uraziť...existujú totiž aj výnimky..emoticon
14. feb 2007 o 13:39  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
 tak jej kupte knihu emoticon bud nejaku "tazku klasiku" alebo nejaku o niecom co ju bavi, kvetinky,obrazy.... alebo napr. nieco od Paul Coelhy-o... ma velmi zaujimave knihy kazdy v nich nieco najde emoticon

my ked uz nevieme co, tak kupime klasiku - parfem, kvetinky a coko emoticon
14. feb 2007 o 13:39  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 emoticon no mozno pri tom skoncime simasi aj my emoticon
14. feb 2007 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš