Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Bre ranicko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem kocky. Tak pozeram,ze vsetky mate internet v praci,ked sa nikto cez vikend neozval. ;-) Sama som tu bola... :-(
Odpovedať
hmmm aj my sme boli v piatok v Maxe, ale nic sme nekupili :-| -nasla uplne nadherne sportove topanky, ale nesedeli mi :-( , inac dzuli neviem aky ty ale mne ta svalovka dala cez vikend pekne zabrat - vcera som mala krizu, fakt sa mi tazko chodilo...
Odpovedať
Profilova fotka
Dzula,ja ti tvojho manzela tusim poznam z videnia! Pekna si bola nevesticka. Zlatucka. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky tak ako po taebu lenka ?? da to zabrať však? a hlavne ked ideš po schodoch.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni...tak ja som včera mala krízu a to na lítku... asi som si natiahla sval..ale dnes je to už lepšie... no teším sa už na piatok ;-) my sme v maxe nakupovali v obchodíku GATE - mali tam likvidáciu tovaru ..;-) mrka... ďakujem pekne :-D ...a manželík robí s automatmi..tak možno v nejakom bare si ho zazrela ;-)
Odpovedať
aaaa zabudla som, manzelik si tam kupil pulover x-) , mna boli hlavne zadok a stehna, inac ok...Olinka kedy sa pridas? inac taku dobru naladu som potom mala, konecne sa citim lepsie... mrka, si priamo zo SNV?mne pride povedomy zase tvoj nastavajuci... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dzulinka tusim to bude skor zo skoly. do barov nechodim,kedze som v UK... aaale ved to je fuk. idem na nakup,lebo vecer idem do prace. tak sa majte krasne zienky. papa PS: kde jeto ten Max? Lebo ja fakt neviem... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mrka..tak pekný dník...;-) MAX je hypernova v poprade ;-) leni..aj ja som mala dobrú náladu a super pocit ešte pretrváva..;-) uvidíme kedy sa to odzrkadlí aj na postave :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no leni čim skôr..možno teraz v piaotk uvidim..a nezlakla si sa ked tak kričal na cvičeni? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
olgynka... super že sa pridáš..;-) zasa spoznáme ďalšiu tvár..;-) .... ja som sa vôbec nezľakla..práveže ho niekedy nebolo ani rozumieť čo rozpráva....ale v pohode..
Odpovedať
ja som skor bola prekvapena z toho, aky je do toho zazraty :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no to hej..len vydržte baby..stoji to zato.. a džuli ty kde byvaš?
Odpovedať
ahojte. som rada, že som už v práci a môžem aj trochu s vami pokecať.. aj ja by som rada šla na to taebo, uvidíme..teraz som schudla aj bez cvičenia - z tých stresov čo sme mali.
Odpovedať
ahoj livi, pridaj sa, urcite ti to pomoze - budes veselsia... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
olgynka...my bývame na mieri ale som z Jamníka ;-) livi vitaj.. no to ti teda verím :-( ale aspoň zmeníš prostredie...tam chodia aj chudučké žienky... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dzuli ti si chodila na banicku tisku?
Odpovedať
Profilova fotka
áno..ako vieš??
Odpovedať
Profilova fotka
ja ja ale ja som bola o rok mladšia... bože ten svet ja maly ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to teda je... ale že si ma pamätáš...to je zázrak... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noa ja som si všimala.....same baby my sme boli od veci.. ja som potom chodila ešte 2 roky na dnadstavbu na geodeziu....
Odpovedať
dzuli, leni - vy budete chodiť na to taebo aj v stredu, alebo iba piatky?
Odpovedať
Profilova fotka
olgynka...noo samé baby v triede nič moc... :-| to poznám ..... livi..tak ja len v ten piatok... 2x to by bolo moc..;-) ked chodím ešte aj 2x do fitka...
Odpovedať
ja by som sla aj tu stredu, ale az neskor ked si na to tempo zvyknem, zatial mi staci piatok...a plus ta posilnovna...
Odpovedať
no mne bude hádam tiež na začiatok stačiť ten piatok. aj tak na viac nemám čas.. len dúfam, že bude aj nejaký výsledok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
livi..myslím si že vysledok sa dostaví ak tam budeme chodiť pravidelne...;-)
Odpovedať
Julia vy dnes nemozete ist skor cvicit, kamoska robi do 6tej?
Odpovedať
Profilova fotka
noo áno ona robí do šiestej... a ty ako si sa rozhodla? pôjdeš skôr?
Odpovedať
asi ano, chcem byt doma ked sa L. vrati ... uz aj tak travime spolu malo casu...
Odpovedať
Profilova fotka
okey v pohode..;-) tak uvidíme koľko tam bude dnes ľudí....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?