Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa priznám že ani neviem kde tá pekáreň je..ale ako tak čítam..asi mi to prezradíte...a niekedy tam pošlem manželíka na nákup...;-)
Odpovedať
dzuli prinesiem ti na ochutnavku ;-)
Odpovedať
lienka tak to je super... len tusim sa tam da kupit len vacsie mnozstvo, nie? zboznujem kakaovy, uff, uz mi tesu slinky...
Odpovedať
ale nie da sa aj mensie mnozstvo, len je to reba objednat lebo maju toho vela... ja milujem makovy a orechovy(jeden mi tu lezi na stole-pozostatok ranajok :-N ), mnam
Odpovedať
ach, ty potvora, sa ti hovori, ked ho tam mas pod nosom :-D ale co ja?
Odpovedať
:-D to hej...ozaj drzis tu dietu? ivinka sa na tuto temu uz nevyjadruje...ivka ake mas vysledky po 10 dnoch? vydrzala si?
Odpovedať
Profilova fotka
LENI nooooo vysledok... 5,1 kila za dva tyzdne :-) SIMASI len fot... tesim na fotocky...
Odpovedať
ale coby, porusili sme ju uz v prvy den, vecer, a potom na druhy den nas zlomila draheho "macocha" a dotiahla nas na pizzu... no nedaj si... a drahy je aj tak chorlavy, a berie nejake lieky, tak sme ju odlozili na neskor :-D
Odpovedať
ivinka to je slusne...hmmm klobuk dolu, ze mas vydrz ;-)
Odpovedať
no baby, ja padam, trosku napapat brusko, ked uz hovorime o tej diete :-D papa
Odpovedať
Profilova fotka
LENI to nie je vydrz....to je sebazaprenie so zatatymi zubami :-) len som zvedava, kolko z tych zhodenych kileciek mi pocas tohto "oslavno-alkoholickeho" tyzdna pribudne naspat :-)
Odpovedať
dzuli, co manzel podarilo sa?
Odpovedať
Článok sa načítava...
nasla som to oznamko, dam ho do albumu, ale obrazok nie je moc kvalitny, vyzera skor priserne, nez pekne 8-( v skutocnosti je krajsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni..čo sa malo podariť?? simasi..to oznamko je celkom fajn..len z neho neviem vyjsť..;-) tak ja sa na dnes lúčim..majte sa krásne
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI mne sa paci to oznamko... je mileee :-) aj ja sa lucim, pekny vecer babulky... mna zas caka dalsie kolo oslavy uff :-D
Odpovedať
tí dvaja na bicykli, na pravo je snurka, ked ju potiahnes ti dvaja sa daju do pohybu, tou snurkou vlastne vytiahnes karticku, na kt je napisane kto s kym, kedy, kde... :-D pekny zvysok dna prajem ;-)
Odpovedať
Ahojte :-) Julia PC som myslela, ci vyhral aukciu... simasi- mne sa tiez paci oznamko, original :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo nie...pretože v tom čase bol ešte v práci... :-| ..ale má ešte jeden v zálohe.. ;-) ináč dobré ránko...
Odpovedať
Profilova fotka
DOBRE RANKO baby , tak ako dneska ?
Odpovedať
Profilova fotka
noo dnes nám trochu nasnežilo...ale tak akurát na čapkanicu.. mne osobne sa tu vôbec nechce byť.. :-| |-| leni..ako? bola si plávať? ja som nebola cvičiť..samej sa mi nechcelo...
Odpovedať
nebola, nieco mi do toho prislo...
Odpovedať
Profilova fotka
hmm..tak mi to flákame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Leni..skyeurope...ponúka letenky do paríža za 1798,- na osobu..je to spiatočná letenka a sú v nej zahrnuté aj letiskové poplatky... volá sa to valentínsky úlet... skús sa mrknuť na ich stránku...www.skyeurope.com
Odpovedať
ahojte baby, nechce sa vám skočiť dnes na obed? ja by som šla, aspoň trochu vypadnem z roboty..
Odpovedať
ja mozem livi o 12tej ;-) vdaka dzuli, kuknem sa na to :-)
Odpovedať
ahojte babule ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI ajoj dvojicka, co noveho ? LENI chystate sa do Pariza?
Odpovedať
Profilova fotka
livi..tak aj ja pôjdem síce..mám obed..ale môže mi zostať na zajtra..lebo zajtra nebudem mať..;-)...aj ja môžem na 12:00 a kde sa stretneme? v sonáte?
Odpovedať
cauko, to je este vo hviezdach, ale pozriet sa tam by som chcela...
Odpovedať
noveho? nic ... drahý siel rano s babkou do nemocnice, asi uz pomalicky odchadza :-( dnes mame ist do kina, ale Parfum nedavaju v case pre mna vyhovujucom, takze som sa tesila zbytocne, ale aspon si dnes kupim nejake platna,aj nove farby, lebo uz citim "deficit" vyse mesiaca nemam na co malovat 8-( v baum. som si kupila taku drevenu krabicku, a tiez sa ju chystam "dotvorit" :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?