Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kto by tu jedol ? vsetky drzime dietu :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte baby, ako tak pozeram, vsetkym nam ten vikend ubehol pekelne rychlo :-D boli ste na sv. veltrhu "blavacky"? ja som bola a bola som dost sklamana :-S uz viem, do ktoreho salonu si saty urcite nepojdem vybrat :-( ale videla som suprove sv.oznamka, pekne, tradicno-netradicne a vtipne ;-) a v stredu mam ist do kina a tiez som chcela vidiet Parfum :-| baby nekazte mi dopredu zazitok, ale nie, ja si pozriem hocico, len nie horory a scifi... inak videli ste Hostel? tusim najhorsi film, aky som kedy videla... skor bola donutena pozerat... ;-)
Odpovedať
ahojte:) mas tip na nejake pekne sv.oznamenie?
Odpovedať
tak ako, uz po obede?
Odpovedať
neviem aky mas vkus, no mne sa nepacia take tie s holubickami, srdieckami, so zlatym pismom vycancane... az gycove... ale zase tiez sa mi moc nepacia tie nove... s boxerkami a tangami a pod... to ktore ma "dostalo" vyzeralo akoby papierove puzdro, na nom boli akoze svadobcania a dole nevesta so zenichom na bicykli, na strane bola taka snurka, kt ked si potiahla nevesta so zenichom sa dali do pohybu, a tym potiahnutim si vlastne z tej akoze obalky vyslo oznamko - teda text kto s kym, kde, o kolkej... ak to nahodou najdem na nete, poslem ti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja uz som po obede a vy ?
Odpovedať
simasi, vobec si to neviem predstavit, ale znie to zaujimavo, hod to sem ak to najdes ;-)
Odpovedať
relativne aj ja, drahy rano nieco pripravil :-D ivinka, uz mas vybrate nejake sv. oznamko? uz si zacala s nejakymi pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI nezacala som este s nicim :-) az buduci tyzden... idem tento vikend domov oslavovat tak to spojim s tym, ze nieco pobeham... a ty ? a oznamko ? asi vlastna vyroba... nejaka nasa vtipna fotka a k tomu vymyslim nejaky vtipny text... inak v piatok nam s drahym sibalo, tak som mu namalovala mihalnice a fotili sme si ocka, kto ma dlhsie... neviem, ci ste si vsimli tu moju skvrnku v oku a z uzasom som zistila, ze on ma taku istu len zkadlovo....haluz :-) mrknitedo albumu ak chcete :-) dam ju tam na chvilku
Odpovedať
Profilova fotka
ivinka..aj ja mam takú škrvnu v oku ;-) simasi..to oznámko znie veľmi zaujímavo...:-)...hmm..aký pokrok od našej svadby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
DZULI to fakt? a v ktorom ocku ? ja mam v lavom, darling v pravom :-) presne opacne zrkadlovo :-)
Odpovedať
ani mne sa nepacia vyholubickovane oznamenia to platilo volakedy:))nasla som jednu stranku su tam rucne vyrabane oznamenia a celkom ma zujali:)nepoznate nejakeho naozaj dobreho fotografa?:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ivinka...no tá škvrnka je v tom istom oku ako máš ty a skoro aj na rovnakom mieste...;-) to je sranda :-D jani hoď sem tú stránku...ja sa tam rada mrknem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
JANKA mozem ta odfotit :-)
Odpovedať
ivinka vy sa doma nenudite, ze :-D baby nechcem vas strasit, ale videla som zopar dokumentov, viete ze existuje "diagnostika" ochoreni podla skvrn v ociach?len neviem, ci je to uz aj u nas :-S trosku posurfujem po nete ;-) janka posli link na tu stranku:) teraz su dost moderne take s "pauzakom" no tie ceny su hrozitanske! niektore stoja aj 50 sk/ks... k tomu este postovne... na to, zeich aj tak 80% ludi, ktorym to oznamko dojde zahodia... doslova su to vyhodene peniaze...
Odpovedať
Profilova fotka
simasi... tak to si ma teda aj trochen vystrašila...!! o tom som vôbec nepočula...
Odpovedať
www.miadesign.cz, mozno aj tu stranku poznate dost casto sa tu objavuju fotky a njapady z tejto stranky
Odpovedať
ivinka tak to dakujem za ponuku?)) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI nooooooo veruze nenudime....ani sekundu :-) dvaja sialenci sa stretli :-D inak ta diagnostika o tom viem, ale to plati vtedy, ked sa ti ta skvrna vytvori pocas zivota, ale ja ju mam uz od narodenia
Odpovedať
Profilova fotka
vážne?...tak to sa musím aj ja mrknuť doma na fotky či som ju už mala, ked som bola malá...;-) dúfam že áno...
Odpovedať
ale nie, nemusi to nic znamenat, a vobec to nemusi byt "zarucene" nejaka choroba! ja len pozeram a citam vsetko o medicine a pod.... a potom "mudrujem" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI kludne mudruj... aspon sa nieco priucime :-) nechcela si byt doktorka? :-D
Odpovedať
nie nikdy! ale vzhladom na okolnosti 1-2 rokov dozadu som bola odkazana hladat a studovat tie latinske slovicka...aby som porozumela co ocinovi je a ako sa mu da pomoct :-| a zistila som, ze je to zaujimave, co s cim suvisi, co treba robit vtedy a co vtedy, co sa ako prejavuje, kedy je skoro, kedy neskoro...objavila som rozne stranky a teraz ked niekomu znamemu nieco je, hned mrknem podla priznakov na tu stranku a najdem si to tam. ako vyhodu povazujem to, ze su tam napisane aj konkr. lieky kt. pomahaju, na predpis, alt. bez predpisu a to najpodstatnejsie - priroda - bylinky atd
Odpovedať
co je to za stranku? nemaju tam nieco o majich "cernajucich"prstoch? :-) inac o tych skvrnach v oku - tiez som o tom citala, ze mozu poukazovat na nejake ochorenia... mne manzel rozpraval, ze chcel ist darovat krv so spoluziakmi a doktorka sa mu len pozrela do oci a poslala ho sameho domov... :-N , bez vysvetlenia, bez testov,...no neviem co to malo byt
Odpovedať
Profilova fotka
nooo tak to je supeeeeeeer !!!
Odpovedať
ivinka, mas tam krasne fotky...aj ja chcem x-) , si veeelmi fotogenicka ;-)
Odpovedať
dala som si na googli vyhladat skvrny v ociach a naslo to kopec stranok, tak studujem :-D internet je skvela vec! a ta "moja" stranka je edusan.sk
Odpovedať
hups teda skvrny v duhovkach :-N
Odpovedať
ahohte baby. hlasim sa nachvilu z Krakowa. ja som uz fakt zavisla na tejto stranke... :-D :-D livi, dakujem, nestihla som si to precitat, ale rychlo som na to prisla, kolko co stoji, hlavne taxi. je to tak, ako si pisala - 3 zlote za km + ak stoja, tak 5 zlotych. baby, drzte mi palce, je toho strasne velaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... ozaj, je tu este niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
TINKAAAAAAAAAAAAAAAAAA ahooooj a ako sa ti tam dari fesanda ??? drzim palce, aj na nohoch !!! :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?