Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
julia, tak som rada, ze sa to podarilo. staci mu poslat ten kod, ale vlado spominal, ze staci predlozit pas a oni to uz maju v systeme. livi, nepodarilo sa ti zistit tie ceny? ivka dik. v ktorej budove sedi tvoj Matko? Asi som ho este nestretla.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
livi..presne s tými cenami to maju dosť prehnané...ale si zober..že stále majú plno...tak si to asi môžu dovoliť..my zvykneme chodiť skôr do sonáty...tam je to lacnejšie a menej ľudí tam chodí..takže tam stále najdeme voľný stôl... tina..no tak super... dúfam že to prebehne bez problémov...
Odpovedať
tina - drahý mi nedvíha momentálne telefón, ešte mu budem skúšať volať počas dňa, ale určite ti dám ešte dnes vedieť. ja tiež idem sem-tam aj do Sonáty, jedlo sa mi zdá v pohode a vo Venuši napríklad nikdy po 12-tej nemajú všetky jedlá ]-(
Odpovedať
dik, budem cakat.
Odpovedať
Profilova fotka
noo my sme raz boli aj v gril-bare, lebo sonata mala zatvorené a venuša bola plná...ale poviem Vám dosť ma sklamal... je tam len jedno jedlo..a akurát vtedy nebolo podľa môjho gusta.. :-p
Odpovedať
tina - už to mám - nástupné je od 4 do 6 zlotych, a km okolo 3 zl. záleží od mesta (čím väčšie mesto, tým drahšie), inak oni majú aj prirážky - cez víkendy, sviatky a v noci sa jazdí ešte drahšie. skús ešte pozrieť aj stránku toho mesta - možno tam bude aj cenník taxislužieb.
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA tak to zistim a dam ti vediet, ty sedis kde ???
Odpovedať
tinka a inak vsetko ok? ako sa ti pozdava?
Odpovedať
ahojte baby, prcham z prace, idem na stanicu pre maminu, sa tesiiiim pekny vikendik Vam prajem :-D
Odpovedať
krasny vikend simasi, aj ostatnym :-) tiez uz bezim domov, Livka, Julia zavolame si ok?
Odpovedať
no jasné. ahojte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
DVOJICKA aj tebe kraaaaaaaasny vikendik, uzi si to s maminkou.... ficim aj ja, pripravit zurik :-) pitivko a papanicko... tak sa majte baby, kraaaaaaaasny vikendik TINKA cinkni ked budes mat chvilku ze co a ako a kde si a tak :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobré ránko.... tak ako po víkende??
Odpovedať
dobre ranko, bol vobec nejaky vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooooooojte babulky... no veruze bol, aj mne ubehol ako voda.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
nooo presne tak... keby tak rýchlo zbehol aj prac.týždeň.... ivinka a ako párty ;-) leni..a vám sa podarilo vstať v sobotu ráno... ja som vstala až o 11-stej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
DZULI nooooo skvelo... uplne supeeeeer do ranka bieleho :-D
Odpovedať
vstali sme a celkom v pohode, ale bola som unavena...domov sme prisli okolo 9tej vecer. Vcera sme mali navsetvny den, dosla svagrinka s rodinou, tak sme boli u svokrovcov, a zase sme prisli vecer...a co ty? v pohode?
Odpovedať
Profilova fotka
noo áno... celkom v pohode.... kedže som bola v sobotu do večera sama..tak som mala čas sa z toho vyspať...;-) no a v nedeľu sme boli prevažne doma..takže tiež pohoda... ozaj aj tu v SNV ide PARFUM... my sa naň chystáme s drahým na jeho narodky...presne 25.2. to ide v Baníku ;-)
Odpovedať
nam ten PP tiez padol, takze bud SNV alebo si to pozhaname na DVD...
Odpovedať
Ahojte :) chcete si pozriet PARFUM ? No, aj ja som si myslele ze to bude super film, lenze, mozno ma peknu , myslienky a tak, ale v celom filme nevidite inu farbu okrem okrem odtienov sedej a hnedej. Inac je spracovany tak dobre, ze ta spina, neporiadok a zapach su neskutocne realane, a cele je to za trochu nechutne.
Odpovedať
tak to som zvedava...
Odpovedať
Profilova fotka
noo znie to zaujímavo...
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby, ak mozem odporucit, co sa filmov tyka, tak urcite si nenechajte ujst "PRESTIGE" uuuuuplna peckaaaaaaa !!! namakany filmik ;-)
Odpovedať
my sme vcera pozerali doma Silent Hill - uz druhy krat...no a na to, ze som ten zaver nepochopila dost som sa bala...brrr
Odpovedať
Profilova fotka
noo ja som niekedy takéto filmy pozerala bez problémov..a celkom rada... ale teraz sa už sama neodvážim... :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Silent Hill je tiez skvelyyyyyyyyy !
Odpovedať
a videla si aj ako ho natacali ivinka? celkom sranda - tie priserky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jo jo videla... sranda :-)
Odpovedať
je tu niekto???:)) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?